Wiadomości › Na Sygnale

Zielona Góra: spłonęły drzewa, basen i huśtawka, bo ktoś wypalał chwasty

4 czerwca 2021, 08:30
Wypalanie traw w pobliżu posesji to skrajnie niebezpieczne zachowanie. Przekonał się o tym mieszkaniec jeden z podzielonogórskich miejscowości. W świąteczny czwartek niszczył on chwasty na swojej posesji przy użyciu wypalarki. Spłonęły nie tylko chwasty, ale też drzewa, basen i huśtawka.

Policja z Żar szuka sprawcy ataku na rowerzystę

3 czerwca 2021, 14:12
Policjanci z Żar poszukują mężczyzny, który 20 maja na ulicy Moniuszki kopnął w rowerzystę, który przejeżdżał ulicą. Mężczyzna zrobił to zapewne dla żartu, ale konsekwencje mogły być poważne.

Jadąc nad morze stali w ogromnym korku pod Gorzowem

3 czerwca 2021, 13:55
Przez blisko pięć godzin trwały utrudnienia na ekspresowej trójce pod Gorzowem Wielkopolskim. Doszło tam do co najmniej dwóch kolizji, które skutecznie zablokowały trasę w kierunku morza. Wielokilometrowe korki tworzyły się na trasie S3 od Skwierzyny w kierunku Gorzowa.

Brutalne pobicie kobiety w Strzelcach Krajeńskich. Policja zatrzymała 60-latka

1 czerwca 2021, 18:07
We wtorek w Strzelcach Krajeńskich doszło do brutalnego pobicia 56-letniej kobiety, która z poważnymi obrażeniami ciała została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie. Policjanci zatrzymali do sprawy 60-letniego mężczyznę.

Tragiczny wypadek na „trasie śmierci”. Nie żyje kierowca ciężarówki

1 czerwca 2021, 08:57
We wtorkowy poranek 1 czerwca na drodze krajowej nr 27 w rejonie miejscowości Kaczenice doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe. W wyniku wypadku zginął kierowca jednej z ciężarówek. Drugi w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2. Volkswagen wbił się pod naczepę ciężarówki

30 maja 2021, 20:12
W niedzielny wieczór na autostradzie A2 tuż przed granicą z Niemcami doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego i samochodu osobowego. Auto osobowe marki volkswagen wbiło się pod naczepę ciężarówki, zostało zmiażdżone. Zginęły dwie osoby. Autostrada w stronę granicy jest zablokowana.

Tragedia pod Żaganiem. W wypadku zginęły dwie osoby

30 maja 2021, 10:16
Tragicznie zakończyła się podróż dwóch osób niedaleko Żagania w województwie lubuskim. Z niewyjaśnionych przyczyn, kierujący osobowym volkswagenem zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Zginęły dwie osoby – kobieta i mężczyzna.

Pijany 25-latek swój rajd zakończył na ogrodzeniu

28 maja 2021, 09:50
Był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Swój rajd ulicami Nowej Soli zakończył na terenie ogródków działkowych. Uciekając przed policją, z całym impetem uderzył w ogrodzenie.

Kurier z nielegalnym tytoniem zatrzymany podczas dynamicznej akcji policji

27 maja 2021, 11:40
Rozwoził paczki z nielegalnym tytoniem. 26-letni letni mieszkaniec Zielonej Góry robił za kuriera. W chwili zatrzymanie, w swoim samochodzie miał aż 40 paczek różniej wielkości, które wypełnione były tytoniem. Gdyby towar trafił na czarny rynek naraziłoby to Skarb Państwa na uszczuplenie podatku akcyzowego o ponad 110 tysięcy złotych

Wypadek na A2. Ciężarówka zderzyła się z mazdą [zdjęcia]

24 maja 2021, 22:27
W poniedziałkowy wieczór na 82 km autostrady A2 w powiecie międzyrzeckim doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i samochodu osobowego marki mazda. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna. Autostrada w kierunku granicy z Niemcami jest zablokowana.


Fotoreportaże