Wiadomości › Na Sygnale

Kierowca roztrzaskał volkswagena o drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu

11 kwietnia 2021, 10:29
W niedzielę nad ranem przy ul. Północnej w Kostrzynie nad Odrą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący volkswagenem z bardzo dużą siłą uderzył w drzewo. Auto zostało całkowicie zniszczone. 28-letni kierowca nie miał szans na przeżycie, zginął na miejscu.

Konar drzewa spadł na jadący samochód

9 kwietnia 2021, 20:42
W piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 24 w okolicach przejazdu kolejowego w Luboszu w powiecie międzychodzkim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Konar drzewa spadł na kabinę samochodu dostawczego podczas jazdy. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało.

Zderzenie hondy i toyoty na DK24. Toyota wpadła do rowu

9 kwietnia 2021, 16:30
W piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 24 na wysokości miejscowości Chełmsko w powiecie międzyrzeckim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – hondy i toyoty. Kierujący hondą uderzył w tył toyoty, która następnie wpadła do rowu. Poszkodowana została jedna osoba. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Uderzył prętem w głowę kierowcę autobusu

9 kwietnia 2021, 13:52
Brutalny napad na kierowcę autobusu w Gorzowie Wielkopolskim. Do zdarzenia doszło w momencie, kiedy kierowca zwrócił uwagę pasażerowi, aby ten nie jadł w autobusie. Kiedy kolejne prośby nie poskutkowały, kierowca poprosił pasażera, aby ten wyszedł z pojazdu. Wówczas został uderzony metalowym prętem w głowę.

Tragedia pod Kostrzynem. Nie żyją dwie osoby

7 kwietnia 2021, 18:50
Tragedia w Dąbroszynie w powiecie gorzowskim. Kierujący osobowym volkswagenem z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginął kierowca i pasażer. Droga jest zablokowana.

Pożar w Świebodzinie. Policjanci zapobiegli tragedii

7 kwietnia 2021, 09:51
Pożar w kotłowni w budynku wielorodzinnym w Świebodzinie postawił na nogi wszystkich mieszkańców. Całe zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę. Dzięki szybkiej interwencji policjantów i strażaków udało się wyprowadzić z budynku wszystkich mieszkańców i zapobiec tragedii.

Grozili porwaniem dziecka i spaleniem firmy. Czterech mężczyzn usłyszało zarzuty

7 kwietnia 2021, 08:39
Policjanci Centralnego Biura Śledczego przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie doprowadziło do ustalenia 4 mężczyzn w związku z usiłowaniem wymuszenia rozbójniczego. Według śledczych sprawcy zażądali od pokrzywdzonego zwrotu rzekomego długu, grożąc przy tym uprowadzeniem dziecka i spaleniem firmy bliskiej osoby. Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Gorzowie 3 osoby zostały tymczasowo aresztowane.

Ogromne drzewo zablokowało drogę do cmentarza. Interweniowali strażacy

6 kwietnia 2021, 11:55
W świąteczne, poniedziałkowe popołudnie strażacy z Templewa w powiecie międzyrzeckim mieli pełne ręce roboty. Przewalone, ogromne drzewo tarasowało drogę dojazdową do miejscowego cmentarza. Pogoda płata figle, o czym przekonali się mieszkańcy powiatu międzyrzeckiego.

Laweta uderzyła w przyczepkę obsługi S3 [zdjęcia]

6 kwietnia 2021, 11:14
We wtorkowy poranek na drodze ekspresowej S3 pomiędzy węzłem Międzyrzecz Północ, Skwierzyna Południe doszło do wypadku z udziałem lawety marki mercedes i pojazdu obsługi trasy S3. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w przyczepkę obsługi, która prowadziła prace drogowe. Kierujący lawetą został poszkodowany. Jeden pas trasy S3 w kierunku Skwierzyny jest zablokowany.

Dokonali rozboju na stacji paliw. Policja zatrzymała mężczyzn

6 kwietnia 2021, 10:47
Policjanci z Kostrzyna nad Odrą wspólnie z funkcjonariuszami z województwa zachodniopomorskiego zatrzymali trzech mężczyzn odpowiedzialnych za dokonanie rozboju w wielkanocną niedzielę na stacji paliw w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyźni sterroryzowali kasjerkę, ukradli pieniądze i uciekli kradzionym audi. Usłyszą zarzut rozboju, natomiast prokurator będzie wnioskował o tymczasowy areszt.


Fotoreportaże