Wiadomości › Na Sygnale

Czad zabił mężczyznę i psa. Kobieta walczy o życie

25 stycznia 2021, 10:57
Cichy zabójca zaatakował po raz kolejny. Wiele ludzkich tragedii można byłoby uniknąć, gdyby tylko użytkownicy term gazowych montowali czujki czadu. W poniedziałkowy poranek w Zielonej Górze dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla. Zmarła jedna z nich, druga walczy o życie.

Skradzione w Niemczech audi policjanci odzyskali w Gubinie

25 stycznia 2021, 10:32
Nie pomogła kolczatka, pościg na terenie Niemiec też zakończył się niepowodzeniem. Policjanci zza Odry przekazali informacje o uciekającym kierowcy osobowego audi, które zostało skradzione na terenie Niemiec. Okazało się, że złodziej wjechał do Polski przez most w Gubinie. Tu namierzyli go miejscowi policjanci.

Otworzyli dyskotekę pomimo obostrzeń. Awantura podczas kontroli policji

25 stycznia 2021, 09:47
W sobotę 23 stycznia w ramach akcji #otwieramy została otwarta dyskoteka w Świebodzinie, pomimo obowiązujących obostrzeń. Podczas interwencji sanepidu i policji doszło do awantury i przepychanek. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą seata. Auto wjechało w dom

24 stycznia 2021, 11:31
W nocy z soboty na niedzielę doszło do policyjnego pościgu za kierującym seatem w Nowej Soli. Pościg zakończył się przy ul. Zielonogórskiej, gdzie kierowca uderzył w dom. Jak się okazało, 29-latek był pod wpływem alkoholu. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala.

Chciał podpalić drzwi. Agresywny sąsiad trafił w końcu za kratki

22 stycznia 2021, 12:44
Agresywnego sąsiada, który groził pozbawieniem życia i podpaleniem mieszkania zatrzymali zielonogórscy policjanci. Jak się okazało, to nie pierwszy występek 33-latka. Wcześniej mężczyzna groził śmiercią mieszkańcom Osiedla Pomorskiego.

Zabił sześć szczeniaków. Trafi za kratki na prawie 3 lata

21 stycznia 2021, 20:20
Jest finał makabrycznej sprawy 35-latka, który w ubiegłym roku uśmiercił sześć szczeniaków. Michał Sz. usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Sąd w Nowej Soli skazał go na 2 lata i 8 miesięcy bezwzględnego więzienia.

Zderzenie czterech aut na Trasie Północnej

21 stycznia 2021, 18:55
Na pasie Trasy Północnej w stronę węzła S3 doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. W pojazdach podróżowało łącznie 7 osób. Natomiast dwie osoby trafiły pod opiekę medyków, to starsza kobieta i dziecko.

Okradł sklep i chciał zatrzeć ślady. 28-latek ukradł nawet kamerę monitoringu, ale... bez nagrania

21 stycznia 2021, 18:31
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł sklep w powiecie wschowskim. Łupem 28-letniego złodzieja padło kilkaset paczek papierosów, alkohol, artykuły spożywcze oraz pieniądze. Mężczyzna chcąc zatrzeć ślady, ukradł również kamerę monitoringu, ale nie zabrał dysku z nagraniem. Straty wstępnie wyceniono na ponad 10 tysięcy złotych.

16-latek ukradł autobus i rozbił go o budynek

21 stycznia 2021, 14:42
Policjantom w końcu udało się zatrzymać osobę, która ukradła autobus, a następnie uderzyła nim w blok przy ul. 1 Maja w Słubicach. Okazało się, że odpowiedzialnym za to zdarzenie jest 16-latek, który ostatecznie usłyszał sześć zarzutów. Sprawa zostanie skierowana do Sądu Rodzinnego.

Nietypowa interwencja strażaków. Uratowali psa ze stodoły [zdjęcia]

21 stycznia 2021, 09:57
Strażacy z OSP Bogdaniec zostali wezwani do nietypowej interwencji w Racławiu. Do zawalonej stodoły wszedł pies, który nie mógł się z niej wydostać. Na szczęście zwierzę zostało bezpiecznie ściągnięte na ziemię przez strażaków ochotników.


Fotoreportaże