Wiadomości › Na Sygnale

Ukradł samochód i rozbił go o ścianę garażu

20 maja 2021, 09:28
Zrobił na złość swojemu byłemu pracodawcy. Ukradł samochód, przyjechał nim do Zielonej Góry i tam rozbił go, uderzając w ścianę garażu. W stacyjce zostawił złamany kluczyk. Zrobił to, bo nie podobały mu się warunki pracy w Niemczech i nie miał jak wrócić do kraju.

Ciężarówka wpadła do rowu. Na pobocze wysypał się nawóz [zdjęcia]

19 maja 2021, 17:03
W środowe popołudnie na drodze krajowej nr 24 pomiędzy Przytoczną, a Wierzbnem doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Pojazd wpadł do rowu, a na pobocze wysypał się nawóz dla roślin. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Nauczyciel wykorzystywał seksualnie uczniów. Usłyszał 42 zarzuty

17 maja 2021, 19:03
Szokujące zarzuty wobec nauczyciela ze szkoły podstawowej w Zielonej Górze. 29-letni nauczyciel usłyszał aż 42 zarzuty, które dotyczą 17 pokrzywdzonych dzieci. Mężczyzna miał m.in. wykorzystywać seksualnie uczniów, w tym obcować z nimi płciowo, doprowadzać do innej czynności seksualnej oraz nagrywać filmy pornograficzne z udziałem dzieci.

Tragiczny finał poszukiwań. Z rzeki wyłowiono drugie ciało

16 maja 2021, 13:57
W niedzielne przedpołudnie doszło do tragicznego odkrycia w rzece Odra w miejscowości Ledno w powiecie zielonogórskim. Z rzeki zostały wyłowione zwłoki chłopca. Według nieoficjalnych informacji, ma to być ciało poszukiwanego 15-letniego Marka. Wcześniej, w piątek odnaleziono zwłoki jego kolegi, 13-letniego Filipa.

Wciąż trwają poszukiwania 15-letniego Marka. Po chłopcu nie ma śladu [zdjęcia]

15 maja 2021, 17:57
Strażacy wspólnie z innymi służbami do tej pory przeszukali w sumie 51 km dna rzeki oraz 4,5 tys. hektarów wokół rzeki Odry. Niestety jest brak śladów zaginionego 15-letniego Marka. Jednak pomimo to, służby wciąż szukają nastolatka. Chłopiec był ostatni raz widziany w poniedziałek 10 maja we wsi Ledno razem ze swoim kolegą Filipem. Niestety w piątek 14 maja, z rzeki Odry wyłowiono zwłoki 13-letniego Filipa.

Z rzeki wyłowiono zwłoki 13-letniego Filipa. Trwają poszukiwania drugiego chłopca

14 maja 2021, 16:01
Policja oficjalnie potwierdza, że w piątkowy poranek z rzeki Odry w okolicach miejscowości Osiecznica w powiecie krośnieńskim zostały wyłowione zwłoki poszukiwanego 13-letniego Filipa. Sekcja zwłok chłopca została zaplanowana na poniedziałek. Cały czas trwają poszukiwania drugiego z chłopców, 15-letniego Marka.

Tragiczny finał poszukiwań. Z rzeki wyłowiono zwłoki chłopca

14 maja 2021, 13:11
W piątkowy poranek doszło do tragicznego odkrycia w rzece Odrze w okolicach miejscowości Osiecznica w powiecie krośnieńskim. Żołnierze wyłowili z rzeki zwłoki chłopca. Według nieoficjalnych informacji, ma to być ciało poszukiwanego 13-letniego Filipa. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

Mija kolejna doba poszukiwań Filipa i Marka. Co się stało z chłopcami? [zdjęcia]

13 maja 2021, 09:16
Od poniedziałkowego wieczora trwają poszukiwania 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka, którzy wyszli z domu w miejscowości Ledno i zaginęli. W środę psy podjęły trop w okolicach rzeki Odry, a nad jej brzegiem znaleziono bluzę jednego z chłopców. W czwartek 13 maja rozpoczęła się kolejna doba poszukiwań chłopców. W działania są zaangażowane ogromne siły i środki.

Wypadek na S3. Sześć osób zostało rannych [zdjęcia]

11 maja 2021, 17:30
We wtorkowe popołudnie na drodze ekspresowej S3 tuż za węzłem Gorzów Północ w kierunku na Szczecin doszło do poważnego wypadku. Kierujący busem uderzył w tył ciężarówki. W wyniku wypadku rannych zostało łącznie sześć osób. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Ktokolwiek widział... Intensywne poszukiwania dwóch chłopców

11 maja 2021, 13:33
Ponad 150 policjantów i kilkudziesięciu strażaków prowadzi intensywne poszukiwania dwóch chłopców w wieku 13 i 15 lat, którzy w poniedziałek wyszli z domu i do tej pory nie powrócili. W poszukiwaniach wykorzystywany jest policyjny śmigłowiec, drony i kamery termowizyjne.


Fotoreportaże