Wiadomości › Na Sygnale

Pożar przy DK 92. Spłonęły dwie ciężarówki

23 kwietnia 2021, 09:56
Dwie ciężarówki spłonęły na parkingu przy DK92 w miejscowości Mostki. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zastali rozwinięty pożar naczepy samochodu ciężarowego, na którym znajdował się inny pojazd. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kontrabanda w Świecku. Zatrzymano papierosy o wartości 1,5 mln złotych!

23 kwietnia 2021, 08:21
Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Krajowej Administracji Skarbowej ujawnili i zabezpieczyli nielegalne wyroby tytoniowe o wartości 1,5 miliona złotych. Do sprawy zatrzymano dwóch Polaków.

Włamywacza nagrały kamery miejskiego monitoringu. Zobacz film

22 kwietnia 2021, 12:01
Wziął cegłówkę znajdującą się na pasie zieleni i rozbił nią szybę w sklepie z pączkami i lodami. Najprawdopodobniej chciał dostać się do środka, ale przeszkodzili mu policjanci zaalarmowani przez pracowników miejskiego monitoringu. 32-latek ma na swoim koncie więcej przestępstw.

Kompletnie pijany wiózł dwójkę dzieci. Obok siedziała żona...

22 kwietnia 2021, 11:22
Sąd rodzinny i karny zajmie się rodzicami, którzy narazili swoje dzieci na narażenie zdrowia i życia. Kompletnie pijany ojciec zabrał dzieci na przejażdżkę samochodem. Z boku siedziała matka dzieci, która zezwoliła na to, aby mężczyzna kierował pojazd, będąc pod wpływem alkoholu. Wszystko to działo się w Kożuchowie.

Nalot służb na punkt gier hazardowych. Zatrzymany Ukrainiec

22 kwietnia 2021, 09:09
We wtorkowe popołudnie do jednego z lokali w centrum Gorzowa Wielkopolskiego weszli przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej i Straży Granicznej. Zlikwidowano kolejny punkt z nielegalnymi grami hazardowymi. Zatrzymano też Ukraińca, który w Polsce pracował nielegalnie.

Podpalił dwa budynki wypełnione drewnem. Z pożarem straż walczyła całą noc

22 kwietnia 2021, 08:10
Trzynaście zastępów straży walczyło z pożarem budynków gospodarczych w Dąbrowie Łużyckiej w powiecie żarskim. Ktoś podpalił dwa budynki wypełnione drewnem i słomą. Według niepotwierdzonych informacji podpalacz przyglądał się całej akcji straży z boku.

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła kobietę

21 kwietnia 2021, 19:57
W środowe popołudnie przy ul. Poznańskiej w Świebodzinie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem potrącił pieszą. Kobieta nie miała żadnych szans, zginęła na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

W mieszkaniu doszło do pożaru. Pijana matka ukryła dzieci w szafie i za łóżkiem

20 kwietnia 2021, 14:46
Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali 33-letnią kobietę, która podczas pożaru w mieszkaniu ukryła swoje dzieci w szafie i za łóżkiem. Okazało się, że matka w momencie kiedy doszło do pożaru była pijana, miała w swoim organizmie 2,7 promila alkoholu. Kobieta właśnie usłyszała zarzuty narażenia swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Oszukał tysiące osób na portalach internetowych. Mężczyzna poszukiwany 14-listami gończymi został zatrzymany

20 kwietnia 2021, 14:08
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie zatrzymali 35-letniego mieszkańca województwa lubuskiego, który od trzech lat był poszukiwany 14 listami gończymi. Mężczyzna ma do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności za oszustwa internetowe, w których poszkodowanych zostało kilka tysięcy osób. 35-latek był w przeszłości karany z podobne przestępstwa.

Zielona Góra: handlował narkotykami. Wpadł w ręce policji.

20 kwietnia 2021, 10:05
30-latek, który trudnił się sprzedażą narkotyków, wpadł w sidła zielonogórskiej policji. Mężczyzna został zatrzymany w centrum miasta, gdy wychodził ze swojego magazynu. Tam funkcjonariusze znaleźli prawie ćwierć kilograma marihuany oraz inne narkotyki.


Fotoreportaże