Wiadomości › Na Sygnale

51-latka zakażona koronawirusem jeździła na zakupy. Policjanci zatrzymali kobietę

26 marca 2021, 09:41
Skrajnie nieodpowiedzialnym i lekceważącym zachowaniem wykazała się 51-letnia mieszkanka Słubic, która była zakażona COVID-19 i pomimo przebywania na izolacji, jeździła na zakupy. Jakby tego było mało, zabierała ze sobą swoją matkę. Kobieta musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

Wymusił pierwszeństwo kią i zderzył się z toyotą

25 marca 2021, 12:09
W czwartkowy poranek przy ul. Międzyrzeckiej w Skwierzynie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – toyoty i auta marki kia. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana.

Pijak-recydywista trzy razy wpadł w ręce policjantów z drogówki

25 marca 2021, 10:21
Potencjalni zabójcy wciąż jeżdżą po naszych drogach. Jak inaczej można nazwać 59-latka, który dzień po dniu – dwukrotnie został zatrzymany przez partol świebodzińskiej drogówki. Za każdym razem miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. To trzecia wpadka mężczyzny.

Nalot na lokal z nielegalnymi grami. W kanapie ukryte było 5 tysięcy złotych

25 marca 2021, 10:05
Zielona Góra. Cztery nielegalne automaty do gier zatrzymali w Zielonej Górze funkcjonariusze lubuskiej KAS i Straży Granicznej. Podłączone i gotowe do gry urządzenia były identyczne, jak te umieszczane w kasynach. Zaskoczona kontrolą kobieta obsługująca punkt usiłowała zniszczyć zapiski o dotychczasowych wygranych.

500 złotych mandatu za śmiecenie w lesie

25 marca 2021, 09:56
Wyrzucasz do lasu odpadki? Może spotkać Cię za to sroga kara. Przekonała się o tym jedna z mieszkanek powiatu żarskiego. Wywiozła ona do lasu kartonowe i foliowe opakowania. Funkcjonariusze bez problemu trafili do właścicielki

Płonęły dokumenty w archiwum. Duża akcja straży pożarnej [film i zdjęcia]

24 marca 2021, 11:53
Duża akcja gaśnicza w Gorzowie Wielkopolskim. W środowy poranek przy ulicy Fabrycznej doszło do pożaru w archiwum Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Na miejsce skierowane kilka zastępów straży pożarnej. Okazało się, że w pomieszczeniach archiwum płonęły dokumenty.

Tragiczny wypadek na drodze z Gorzowa do Barlinka. Nie żyją dwie osoby

24 marca 2021, 10:56
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 151 z Gorzowa do Barlinka doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Łubianka zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Niestety dwie osoby zginęły na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

To prawdziwy pies na narkotyki. Policyjna „Liga” miała nosa

23 marca 2021, 11:22
33-letnia mieszkanka Nowej Soli wpadł w ręce lubuskich policjantów. Na co dzień zajmowała się dystrybucją marihuany. W jej mieszkaniu znaleziono też amfetaminę. W odnalezieniu ukrytych narkotyków policjantom pomogła „Liga” - 5-letni owczarek belgijski. To prawdziwy pies na narkotyki.

Pościg zakończony na przydrożnej latarni

23 marca 2021, 11:07
Do niecodziennego zdarzenia doszło na ulicy Serbskiej w Żarach. Policjanci z żarskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli kierującego osobowym passatem. Ten na widok funkcjonariuszy znacznie przyspieszył. Swój rajd zakończył na przydrożnej latarni.

Diler narkotykowy z bagnetem rzucił się na policjantów

23 marca 2021, 08:48
Niecodzienny przebieg miało zatrzymanie dilera narkotykowego. Zaskoczony przez funkcjonariuszy mężczyzna podczas próby jego obezwładnienia chwycił za bagnet i zaatakował nim funkcjonariuszy. Na szczęście szybko został obezwładniony.


Fotoreportaże