Wiadomości › Na Sygnale

Kolejny pirat drogowy zatrzymany. Pędził przez Ochlę 136 km/h!

22 marca 2021, 15:20
Jechał z prędkością 136 kilometrów na godzinę przez obszar zabudowany. Wpadł podczas kontroli policyjnym wideorejestratorem. Pomimo wzmożonych działań ruchu drogowego, wciąż zatrzymywanych jest wielu piratów drogowych.

Poznajesz tego mężczyznę? To on usiłował zabić kobietę w Bojadłach

22 marca 2021, 12:45
43-letni mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego poszukiwany jest przez sulechowską policję za usiłowanie zabójstwa, do jakiego miało dojść w Bojadłach w gminie Sulechów. Zdarzenie miało miejsce w piątek, 19 marca 2021 roku.

Chciał wyłudzić ponad 33 tys. zł odszkodowania. Sprawa będzie miała finał w sądzie

22 marca 2021, 10:05
Policjanci ze Wschowy przedstawili zarzut oszustwa 36-letniemu mężczyźnie, który próbował wyłudzić odszkodowania. Do Sądu Rejonowego we Wschowie trafił właśnie akt oskarżenia w tej sprawie. Mężczyzna zgłosił do firmy ubezpieczeniowej zdarzenie drogowe, jednak okazało się, że uszkodzenia samochody w rzeczywistości odbiegają od tego, co 36-latek przedstawił ubezpieczycielowi.

Dwie zielonogórzanki okradzione z oszczędności swojego życia

19 marca 2021, 12:00
Oszuści działający metodą „na wnuczka” okradli wczoraj dwie starsze zielonogórzanki. Jedna z pokrzywdzonych przekazała przestępcom 30 tysięcy złotych, druga natomiast oddała złotą biżuterię również wartą 30 tysięcy złotych. Pięć innych osób, które odebrały podejrzane telefony, nie pozwoliło się oszukać i powiadomiło zielonogórską Policję.

Pożar poddasza w Gubinie

19 marca 2021, 11:22
W czwartkowy poranek w Gubinie paliło się poddasze w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Śląskiej. Do zdarzenia natychmiast zadysponowana została cała zmiana służbowa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Gubinie, a także jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej najbliższe miejscu zdarzenia.

Andrzej wyszedł z domu i zaginął. Służby czwarty dzień szukają zaginionego 32-latka

18 marca 2021, 14:37
Od czterech dni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach wspólnie ze strażą pożarną, w tym strażakami z OSP Rzepin szukają zaginionego 32-letniego Andrzeja z Rzepina. Mężczyzna wyszedł w niedzielny wieczór z domu i zaginął. Jak informuje rodzina, jest chory na epilepsję.

Pożar hali magazynowej koło Żar. Z ogniem walczyło 11 zastępów straży pożarnej [zdjęcia]

18 marca 2021, 13:15
11 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej walczyło z ogromnym pożarem hali magazynowej w miejscowości Lutol w powiecie żarskim. Zawalił się dach, cały czas trwa akcja gaśnicza.

Kierujący renault zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił 42-latka

18 marca 2021, 12:59
W czwartkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 31 w miejscowości Golice w województwie lubuskim doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki renault zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił mężczyznę, który szedł chodnikiem.

Pożar mieszkania w Kostrzynie nad Odrą. Ewakuowano 70 osób

18 marca 2021, 09:30
W środowy wieczór przy ul. Wyszyńskiego w Kostrzynie nad Odrą doszło do pożaru mieszkania w bloku. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej. Z budynku zostało ewakuowanych łącznie 70 osób.

Pobili obywatela Ukrainy. Kto rozpoznaje tych mężczyzn? [zdjęcia]

17 marca 2021, 13:57
Zielonogórscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości czterech mężczyzn, którzy na początku stycznia obok McDonalda przy Alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze pobili obywatela Ukrainy. Policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn o kontakt. Zapewniają całkowitą anonimowość.


Fotoreportaże