Wiadomości › Na Sygnale

Mężczyzna wsadzał dzieci do auta. Wtedy został śmiertelnie potrącony

29 kwietnia 2021, 12:27
W czwartkowe przedpołudnie w Krośnie Odrzańskim doszło śmiertelnego potrącenia 39-letniego mężczyzny. Jak się okazało, okoliczności wypadku są dramatyczne. Wszystko wydarzyło się, kiedy mężczyzna wsadzał dzieci do auta zaparkowanego przed swoją posesją. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 39-latka.

Nielegalne odpady z Niemiec trafiły na teren lubuskiego. Cztery ciężarówki z odpadami zatrzymano na granicy

29 kwietnia 2021, 12:05
Aż 106 ton nielegalnych odpadów zatrzymali lubuscy funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej na granicy w Świecku. W czterech ciężarówkach zmieszane były ziemia, gruz i azbest. Opady miały trafić pod budowę drogi w okolicach Rzepina. Organizatorom nielegalnego transportu grozi do 5 lat więzienia i kara finansowa do 500 tys. zł.

Uciekał motocyklem przed policjantami. Był pijany

29 kwietnia 2021, 11:58
Pijany 38-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jechał motocyklem, który stan techniczny był fatalny. Jak się później okazało, stan jego trzeźwości też pozostawiał wiele do życzenia.

Szefostwo zielonogórskiej policji straci stanowisko? Wszczęto postępowania dyscyplinarne

29 kwietnia 2021, 10:48
Komendant wojewódzki policji w Gorzowie wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec komendanta miejskiego policji w Zielonej Górze i jednego zastępcy. Natomiast wobec drugiego zastępcy wszczęto postępowanie wyjaśniające. Według nieoficjalnych informacji, powodem mają być m.in. szczepienia przeciwko COVID-19, gdzie policjanci mieli wykorzystać swoje wpływy i przyjąć szczepionkę na długo przed wyznaczonym terminem dla służb mundurowych.

Ze stawu w Nowej Soli wyłowiono ciało mężczyzny

28 kwietnia 2021, 20:16
Tragedia w Nowej Soli. Ze stawu przy ulicy Chrobrego wyłowiono ciało 69-letniego mężczyzny. Śledczy badają udział osób trzecich.

Wypadek busa przewożącego niepełnosprawne dzieci. Kierująca wymusiła pierwszeństwo

27 kwietnia 2021, 13:31
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorkowy poranek na drodze krajowej nr 22 w powiecie sulęcińskim. Kobieta kierująca busem marki ford transit, która przewoziła sześcioro niepełnosprawnych dzieci, wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z mitsubishi. W wyniku wypadku, bus przewrócił się na bok.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK92. Na jezdnię wysypał się towar [zdjęcia]

26 kwietnia 2021, 17:16
W poniedziałkowy poranek na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Lutol Suchy doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. W wyniku zderzenia, z jednego z pojazdów wysypał się na jezdnię towar – żeliwne kolanka i łączniki do rur.

Śmiertelne potrącenie 89-letniej kobiety przez ciężarówkę. Co widać na monitoringu?

26 kwietnia 2021, 16:13
Prokurator Rejonowy w Świebodzinie przedstawił zarzuty kierowcy ciężarówki, który w ubiegłym tygodniu śmiertelnie potrącił 89-letnią kobietę. Dużo do sprawy wniósł film z monitoringu, który zabezpieczyli śledczy. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Chciał zarobić na złomie, zginął pod betonowymi schodami

26 kwietnia 2021, 16:01
Powracamy do tematu tragedii, do jakiej doszło kilka dni temu w Lubsku w powiecie żarskim. Tam, betonowe schody w opuszczonym budynku przygniotły mężczyznę. Prokuratorskie śledztwo wykazało, że mężczyzna nielegalnie wycinał metalowe elementy.

Pożar butli z gazem. Dwie osoby poparzone! [zdjęcia]

26 kwietnia 2021, 15:32
Pożar butli z gazem w Strzelcach Krajeńskich postawił na nogi wszystkie służby ratunkowe. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 12 w budynku przy ulicy Gdańskiej. Paliła się 11-kilogramowa butla z propanem-butanem. Dwie osoby zostały poparzone.


Fotoreportaże