Wiadomości › Na Sygnale

Ogromne drzewo zablokowało drogę do cmentarza. Interweniowali strażacy

6 kwietnia 2021, 11:55
W świąteczne, poniedziałkowe popołudnie strażacy z Templewa w powiecie międzyrzeckim mieli pełne ręce roboty. Przewalone, ogromne drzewo tarasowało drogę dojazdową do miejscowego cmentarza. Pogoda płata figle, o czym przekonali się mieszkańcy powiatu międzyrzeckiego.

Laweta uderzyła w przyczepkę obsługi S3 [zdjęcia]

6 kwietnia 2021, 11:14
We wtorkowy poranek na drodze ekspresowej S3 pomiędzy węzłem Międzyrzecz Północ, Skwierzyna Południe doszło do wypadku z udziałem lawety marki mercedes i pojazdu obsługi trasy S3. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w przyczepkę obsługi, która prowadziła prace drogowe. Kierujący lawetą został poszkodowany. Jeden pas trasy S3 w kierunku Skwierzyny jest zablokowany.

Dokonali rozboju na stacji paliw. Policja zatrzymała mężczyzn

6 kwietnia 2021, 10:47
Policjanci z Kostrzyna nad Odrą wspólnie z funkcjonariuszami z województwa zachodniopomorskiego zatrzymali trzech mężczyzn odpowiedzialnych za dokonanie rozboju w wielkanocną niedzielę na stacji paliw w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyźni sterroryzowali kasjerkę, ukradli pieniądze i uciekli kradzionym audi. Usłyszą zarzut rozboju, natomiast prokurator będzie wnioskował o tymczasowy areszt.

Mężczyzna wyłudzał auta z salonu samochodowego i sprzedawał w komisie

6 kwietnia 2021, 10:16
Policjanci z Komendy Miejskiej w Zielonej Górze zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu świebodzińskiego, który jest podejrzany o liczne oszustwa. Mężczyzna wyłudził z salonu samochodowego nowe auto o wartości 180 tys. zł na postawie fałszywego dokonania przelewu. Jak się okazało, 36-latek był wcześniej karany.

Rozbój na stacji paliw. Zamaskowani mężczyźni sterroryzowali kasjerkę

4 kwietnia 2021, 21:28
W niedzielę na stacji paliw przy ul. Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą doszło do rozboju. Dwóch zamaskowanych mężczyzn weszło do środka i sterroryzowało pracownicę. Natomiast trzeci siedział za kierownicą auta, którym następnie napastnicy uciekli. Policja szuka mężczyzn.

Strażacy walczyli z pożarem w starej cegielni [zdjęcia]

4 kwietnia 2021, 18:51
W Wielką Sobotę strażacy ze Skwierzyny walczyli z pożarem na terenie starej cegielni w Murzynowie. Nieznany sprawca postanowił wyrzucić śmieci w kanale naprawczym, a następnie je podpalić. Czarny dym było widać z kilku kilometrów.

84-latek jechał oplem trasą S3 pod prąd

4 kwietnia 2021, 18:13
W wielkanocny poranek policjanci z Nowej Soli zatrzymali kierującego oplem, który jechał trasą S3 pod prąd. 84-letniego mężczyznę udało się zatrzymać dopiero na wysokości Zielonej Góry, na szczęście nie doszło do tragedii. Policjanci zatrzymali seniorowi prawo jazdy oraz skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

Kolejny atak na wielkanocne ozdoby. Tym razem w Gorzowie

1 kwietnia 2021, 14:53
Wandale niszczą świąteczne dekoracje w lubuskich miastach. Kilka dni temu młodzi ludzie ukradli wielkanocne zające z ronda w Sulechowie, a tej nocy agresorzy wyładowali swoją złość na świątecznym jajku, które stało na rynku w Gorzowie.

Okradli sklep, nagrały ich kamery. To młodzi ludzie

1 kwietnia 2021, 14:07
Kamery miejskiego monitoringu uchwyciły moment włamania do jednego ze sklepów spożywczych na ulicy Konicza w Zielonej Górze. Na nagraniu widać jak jeden z mężczyzn uderza w szybę wejściową do sklepu. Właściciel wycenił straty na 2500 złotych.

Alarm bombowy w szkole. Ktoś zrobił sobie głupi żart

1 kwietnia 2021, 13:35
Ewakuacja w Zespole Edukacyjnym w Skwierzynie. Ktoś wpadł na bardzo głupi pomysł, aby wysłać do placówki e-maila z informacją, że w szkole została podłożona bomba, która zostanie odpalona drogą radiową. Na miejscu była policja, straż pożarna i pogotowie.


Fotoreportaże