Wiadomości › Na Sygnale

Mija kolejna doba poszukiwań Filipa i Marka. Co się stało z chłopcami? [zdjęcia]

13 maja 2021, 09:16
Od poniedziałkowego wieczora trwają poszukiwania 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka, którzy wyszli z domu w miejscowości Ledno i zaginęli. W środę psy podjęły trop w okolicach rzeki Odry, a nad jej brzegiem znaleziono bluzę jednego z chłopców. W czwartek 13 maja rozpoczęła się kolejna doba poszukiwań chłopców. W działania są zaangażowane ogromne siły i środki.

Wypadek na S3. Sześć osób zostało rannych [zdjęcia]

11 maja 2021, 17:30
We wtorkowe popołudnie na drodze ekspresowej S3 tuż za węzłem Gorzów Północ w kierunku na Szczecin doszło do poważnego wypadku. Kierujący busem uderzył w tył ciężarówki. W wyniku wypadku rannych zostało łącznie sześć osób. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Ktokolwiek widział... Intensywne poszukiwania dwóch chłopców

11 maja 2021, 13:33
Ponad 150 policjantów i kilkudziesięciu strażaków prowadzi intensywne poszukiwania dwóch chłopców w wieku 13 i 15 lat, którzy w poniedziałek wyszli z domu i do tej pory nie powrócili. W poszukiwaniach wykorzystywany jest policyjny śmigłowiec, drony i kamery termowizyjne.

Pasażer wyskoczył z jadącego pociągu, bo... jechał na gapę

11 maja 2021, 12:56
W poniedziałkowe popołudnie doszło do nietypowego zdarzenia w pociągu EC „Wawel” jadącego z Krakowa do Berlina. Z jednego z wagonów wyskoczył 37-letni mężczyzna, który jak się okazało jechał bez biletu. Kiedy mężczyzna został przyłapany przez konduktora na jeździe na gapę, zerwał plombę z drzwi i wyskoczył z jadącego pociągu. Poważnie ranny mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Dwuletnie dziecko na parapecie. Służby w akcji

11 maja 2021, 12:19
Było o krok od tragedii. Dwuletnie dziecko siedziało na parapecie w jednym z bloków przy ulicy Walczaka w Gorzowie. Zaalarmowane służby natychmiast przyjechały na miejsce. Na szczęście rodzice malucha szybko zareagowali i wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Sceny jak z filmu "Dług" w mieszkaniu w Zielonej Górze

11 maja 2021, 12:06
Sceny jak z filmu „Dług” rozegrały się w jednym z mieszkań w Zielonej Górze. 29-latek został napadnięty i okradziony przez jednego z mężczyzn. Napastnik szybko trafił za kratki.

Moment rozbicia się samolotu nagrała kamera monitoringu [film]

10 maja 2021, 14:58
W niedzielę 9 maja na zielonogórskim lotnisku w Przylepie doszło do wypadku lotniczego. Pilot ultralekkiego samolotu rozbił maszynę podczas próby lądowania. Samolot stanął w płomieniach, a 71-letni mężczyzna zginął na miejscu. Okazało się, że był nim Zbigniew Kuczma, polski milioner z ponad 30-letnim doświadczeniem za sterami samolotów. Moment wypadku nagrała kamera monitoringu.

Dramatyczny wypadek nad wodą. Żaglówka z ojcem i dwójką dzieci wywróciła się na jeziorze

10 maja 2021, 14:19
Żaglówka z mężczyzną i dwójką dzieci wywróciła się na jeziorze Niesłysz w powiecie świebodzińskim. Przyczyną był niespodziewany podmuch wiatru. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszyscy na pokładzie mieli założone kamizelki ratunkowe, a Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe udzieliło błyskawicznie pomocy.

Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną kierującą renault. Kobieta miała 4,2 promila

10 maja 2021, 11:18
Policjanci z Kostrzyna nad Odrą zatrzymali 38-letnią kobietę, która miała w swoim organizmie ponad 4,2 promila alkoholu. W miniony weekend kierująca renault uderzyła w krawężnik i uszkodziła koło. Okazało się, że kobieta złamała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę pod wpływem alkoholu.

Samolot rozbił się przy lądowaniu. Nie żyje pilot

9 maja 2021, 12:02
W niedzielne przedpołudnie na lotnisku w zielonogórskim Przylepie doszło wypadku lotniczego. Prywatny samolot podczas próby lądowania rozbił się, w skutek czego doszło do pożaru samolotu. Niestety pilot samolotu zginął na miejscu.


Fotoreportaże