Wiadomości › Na Sygnale

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła kobietę

21 kwietnia 2021, 19:57
W środowe popołudnie przy ul. Poznańskiej w Świebodzinie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem potrącił pieszą. Kobieta nie miała żadnych szans, zginęła na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

W mieszkaniu doszło do pożaru. Pijana matka ukryła dzieci w szafie i za łóżkiem

20 kwietnia 2021, 14:46
Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali 33-letnią kobietę, która podczas pożaru w mieszkaniu ukryła swoje dzieci w szafie i za łóżkiem. Okazało się, że matka w momencie kiedy doszło do pożaru była pijana, miała w swoim organizmie 2,7 promila alkoholu. Kobieta właśnie usłyszała zarzuty narażenia swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Oszukał tysiące osób na portalach internetowych. Mężczyzna poszukiwany 14-listami gończymi został zatrzymany

20 kwietnia 2021, 14:08
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie zatrzymali 35-letniego mieszkańca województwa lubuskiego, który od trzech lat był poszukiwany 14 listami gończymi. Mężczyzna ma do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności za oszustwa internetowe, w których poszkodowanych zostało kilka tysięcy osób. 35-latek był w przeszłości karany z podobne przestępstwa.

Zielona Góra: handlował narkotykami. Wpadł w ręce policji.

20 kwietnia 2021, 10:05
30-latek, który trudnił się sprzedażą narkotyków, wpadł w sidła zielonogórskiej policji. Mężczyzna został zatrzymany w centrum miasta, gdy wychodził ze swojego magazynu. Tam funkcjonariusze znaleźli prawie ćwierć kilograma marihuany oraz inne narkotyki.

Kierowca roztrzaskał forda o drzewo. Reanimowano 3-letnie dziecko

19 kwietnia 2021, 10:05
W niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 276 w pobliżu miejscowości Skąpe doszło do dramatycznego wypadku. Kierujący fordem uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że przód auta został całkowicie zmiażdżony. W wyniku wypadku reanimowano 3-letnie dziecko, które podróżowało z kierowcą. Po przywróceniu czynności życiowych, dziecko zostało zabrane śmigłowcem LPR do szpitala. Do szpitala trafił również kierowca.

Tragiczna śmierć w Lubsku. Schody przygniotły mężczyznę

18 kwietnia 2021, 14:50
Tragedia w Lubsku w powiecie żarskim. W sobotnie przedpołudnie na terenie nieużytkowanego budynku przedszkola zawaliły się schody, które przygniotły mężczyznę. Mimo udzielenia natychmiastowej pomocy, mężczyzny nie udało się uratować.

2-letnie dziecko wpadło do szamba. Trwa walka o jego życie

16 kwietnia 2021, 18:33
Tragedia w Klenicy w gminie Bojadła. Do przydomowego szamba wpadło 2-letnie dziecko. Ratownicy walczą o jego życie. Na miejscu jest Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i kilka zastępów ochotniczej i państwowej straży pożarnej.

Czołówka w Bojadłach. Jedna osoba poszkodowana

16 kwietnia 2021, 15:19
Sześć zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej bierze udział w akcji ratunkowej w Bojadłach. Przy wjeździe od strony Sulechowa doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Informacja o zdarzeniu wpłynę do Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze o godzinie 14:00. Z pierwszych informacji wynikało, że zderzyły się ze sobą dwa pojazdy - samochó osobowy z ciężarówką.

Jechał po pijaku i bez prawa jazdy. Rajd zakończył na drzewie

15 kwietnia 2021, 10:18
Był kompletnie pijany. 31-latek z powiatu nowosolskiego wsiadł w tym stanie za kierownicę. Daleko nie ujechał. Pijacki rajd zakończył na jednym z drzew. To jednak nie koniec historii. Policjanci odnaleźli go kilka kilometrów od miejsca zdarzenia.

Oszustwo na mandat. Nie daj się nabrać na fałszywe SMS-y

14 kwietnia 2021, 16:03
Były oszustwa wyłudzające dane z portali sprzedażowych, z paczkomatów. Oszuści podszywali się też pod instytucje bankowe. Teraz ci, którzy czyhają na nasze pieniądze, znaleźli kolejny sposób – na niezapłacony mandat.


Fotoreportaże