Wiadomości › Na Sygnale

Pijani mężczyźni skakali po samochodach. Kilka aut zostało uszkodzonych [film]

6 marca 2021, 20:55
W nocy z piątku na sobotę dwóch mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu, znalazło sobie sposób na „zabawę” na os. Europejskim w Gorzowie. Skakali po maskach i dachach samochodów zaparkowanych na osiedlowym parkingu przy ul. Madryckiej. W ten sposób uszkodzonych zostało kilka aut. Sprawa została zgłoszona na policję.

Pijany strażak z OSP jechał na akcję. Uderzył fordem w drzewo [zdjęcia]

6 marca 2021, 19:18
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru w miejscowości Rybakowo. Palił się dom strażaka z ochotniczej straży pożarnej. W międzyczasie na drodze ze Zdroiska do Rybakowa doszło do wypadku. Strażak z OSP Różanki, który jechał autem do pożaru w Rybakowie uderzył fordem w drzewo.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK92. Jeden z pojazdów wpadł do rowu [zdjęcia]

5 marca 2021, 10:31
W piątkowy poranek na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 i „starej trójki” doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Chociaż oba pojazdy zostały mocno zniszczone, to na szczęście żadnemu z kierowców nic poważnego się nie stało.

Zablokowana obwodnica Gorzowa. Korki na objeździe

5 marca 2021, 07:59
Poważne utrudnienia dla jadących od Szczecina w stronę Zielonej Góry. Jak donosi portal gorzowianin.com, zablokowana jest obwodnica Gorzowa w ciągu drogi ekspresowej S3, pomiędzy węzłami Gorzów Wielkopolski Zachód, a Gorzów Wielkopolski Południe. Doszło tam do zderzenie trzech aut osobowych.

Zdarzenie trzech aut i karetki na ekspresowej "trójce"

4 marca 2021, 18:49
Zdarzenie drogowe na drodze ekspresowej S3 na odcinku pomiędzy Zieloną Górą a Sulechowem. Na wysokości Cigacic, na pasie ruchu w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego doszło do zderzenia kilku samochodów.

Wysadzony bankomat w Strzelcach Krajeńskich

4 marca 2021, 07:39
Wybuch w Strzelcach Krajeńskich. W nocy nieznani sprawcy wysadzili w powietrze bankomat w samym centrum miasta. Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 3

Pościg za kradzionym audi. Auto uderzyło w słup [zdjęcia]

3 marca 2021, 18:47
W środowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 doszło do pościgu prowadzone przez straż graniczną za kierowcą audi, który nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że samochód został skradziony na terenie Niemiec.

Wypadek ciężarówki na DK22. Z pojazdu wysypały się kartony z żarówkami

2 marca 2021, 08:15
We wtorkowy poranek na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Długie doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Kierujący ciężarówką z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawo, a następnie uderzył w drzewa. Z naczepy pojazdu wysypały się kartony, w których znajdują się żarówki. W miejscu zdarzenia wprowadzony jest ruch wahadłowy.

236 km/h po S3. Wyczyn pirata nagrały policyjne kamery

1 marca 2021, 15:25
Jechał po drodze ekspresowej blisko 240 kilometrów na godzinę. 35-latek tłumaczył, że jedzie z Warszawy na pilne spotkanie w Szczecinie. Policjanci z gorzowskiej drogówki odstąpili od wymierzenia mandatu i skierowali sprawę do sądu.

Zobacz, jak kierujący mazdą z impetem wpada do Warty [film]

1 marca 2021, 08:31
Lubuska policja udostępniła nagranie z pościgu za 30-letnim kierowcą mazdy, który uciekał kradzionym samochodem przez teren powiatu sulęcińskiego. Kierujący skradzioną na terenie Niemiec mazdą CX 5 wjechał na nieczynny most w Świerkocinie, nie zapanował nad pojazdem, a następnie z impetem przebił bariery, lądując w rzece. Teraz, za jego kaskaderskie wyczyny może usłyszeć wyrok nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Fotoreportaże