Wiadomości › Warto wiedzieć

Budował statki, teraz wybudował z zapałek lokomotywę!

24 listopada 2020, 13:45
Budował statki, zegarki na rękę i samoloty. Wszystko to powstawało z… zapałek! 21-letni Grzegorz Trzmielewski znów zaskakuje. Tym razem młody mężczyzna wybudował lokomotywę złożoną z 10 tysięcy zapałek!

Gorzów: Święta bez Jarmarku i miejskiej wigilii

24 listopada 2020, 11:43
Nie będzie Sylwestra pod chmurką, nie będzie miejskiej Wigilii, odwołano też Jarmark Bożonarodzeniowy. Wszystko to przez pandemię koronawirusa i wprowadzone obostrzenia.

Gdzie mieszkańcy naszego regionu spędzą ferie?

24 listopada 2020, 10:04
Z Gorzowa do Karpacza, czy Szklarskiej Poręby to teraz trzy godziny drogi. Z Zielonej Góry – dwie. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy naszego regionu tak chętnie wyjeżdżają w pobliskie Karkonosze. Zapytaliśmy naszych czytelników, gdzie planują spędzić nadchodzące ferie zimowe?

Medicopter z Gorzowa wykonuje 500 misji rocznie

23 listopada 2020, 12:34
Latają głównie do wypadków komunikacyjnych lub udarów. Już od 4 lat Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ratuje życie i zdrowie mieszkańców regionu gorzowskiego.

Koszmar pacjentów: "Leżałem całą noc ze zwłokami w jednej sali"

18 listopada 2020, 13:28
Pacjenci przebywający na oddziale zakaźnym szpitala w Gorzowie Wielkopolskim opowiadają o tym, w jakich warunkach przebywają i kto się nimi opiekuje. Relacje czytelników portalu gorzowianin.com są wstrząsające. Niektóre osoby trafiając na oddział zakaźny przeżywają prawdziwą traumę.


Fotoreportaże