Wiadomości › Na Sygnale

Zabił partnerkę podczas libacji alkoholowej. 72-latek usłyszał zarzut zabójstwa

29 marca 2021, 15:15
W jednym z domów na terenie Zwierzyna w powiecie strzelecko-drezdeneckim doszło do libacji alkoholowej, która zakończyła się tragicznie. 72-letni mężczyzna ugodził nożem swoją 57-letnią partnerkę. Jak się okazało, uczestnicy imprezy nie od razu powiadomili służby, przez co kobieta zmarła. 72-latek usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany. Do sprawy zostały zatrzymane również cztery inne osoby.

Próbował ukraść auto na myjni. Wszystko nagrały kamery [film]

29 marca 2021, 11:50
38-latek wykorzystując moment, kiedy jeden z klientów myjni samochodowej mył swoje auto, wsiadł za jego kierownicę i próbował odjechać. Dzięki czujności i szybkiej reakcji właściciela pojazdu, mężczyzna nie zdołał opuściła terenu myjni. Spłoszony mężczyzna uciekł, ale szybko został zatrzymany przez policjantów.

Był poszukiwany za usiłowanie zabójstwa. Policja odnalazła ciało mężczyzny

27 marca 2021, 15:06
Od ponad tygodnia policjanci z Zielonej Góry szukali 43-letniego Mariusza Z., mężczyzny który usiłował zabić swoją byłą partnerkę. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia i porzucił w lesie swój pojazd. W sobotę 27 marca policjanci odnaleźli ciało poszukiwanego mężczyzny w okolicach Wolsztyna.

Starsza kobieta wpadła do studni. Uratowali ją strażacy

26 marca 2021, 15:50
Niecodzienna akcja ratunkowa w Zielonej Górze. W samo południe służby w mieście zostały postawione na równe nogi. Do stanowiska kierowania KM PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie o tym, że starsza kobieta wpadła do studni. Na miejsce natychmiast wysłano specjalistyczną pomoc.

51-latka zakażona koronawirusem jeździła na zakupy. Policjanci zatrzymali kobietę

26 marca 2021, 09:41
Skrajnie nieodpowiedzialnym i lekceważącym zachowaniem wykazała się 51-letnia mieszkanka Słubic, która była zakażona COVID-19 i pomimo przebywania na izolacji, jeździła na zakupy. Jakby tego było mało, zabierała ze sobą swoją matkę. Kobieta musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

Wymusił pierwszeństwo kią i zderzył się z toyotą

25 marca 2021, 12:09
W czwartkowy poranek przy ul. Międzyrzeckiej w Skwierzynie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – toyoty i auta marki kia. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana.

Pijak-recydywista trzy razy wpadł w ręce policjantów z drogówki

25 marca 2021, 10:21
Potencjalni zabójcy wciąż jeżdżą po naszych drogach. Jak inaczej można nazwać 59-latka, który dzień po dniu – dwukrotnie został zatrzymany przez partol świebodzińskiej drogówki. Za każdym razem miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. To trzecia wpadka mężczyzny.

Nalot na lokal z nielegalnymi grami. W kanapie ukryte było 5 tysięcy złotych

25 marca 2021, 10:05
Zielona Góra. Cztery nielegalne automaty do gier zatrzymali w Zielonej Górze funkcjonariusze lubuskiej KAS i Straży Granicznej. Podłączone i gotowe do gry urządzenia były identyczne, jak te umieszczane w kasynach. Zaskoczona kontrolą kobieta obsługująca punkt usiłowała zniszczyć zapiski o dotychczasowych wygranych.

500 złotych mandatu za śmiecenie w lesie

25 marca 2021, 09:56
Wyrzucasz do lasu odpadki? Może spotkać Cię za to sroga kara. Przekonała się o tym jedna z mieszkanek powiatu żarskiego. Wywiozła ona do lasu kartonowe i foliowe opakowania. Funkcjonariusze bez problemu trafili do właścicielki

Płonęły dokumenty w archiwum. Duża akcja straży pożarnej [film i zdjęcia]

24 marca 2021, 11:53
Duża akcja gaśnicza w Gorzowie Wielkopolskim. W środowy poranek przy ulicy Fabrycznej doszło do pożaru w archiwum Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Na miejsce skierowane kilka zastępów straży pożarnej. Okazało się, że w pomieszczeniach archiwum płonęły dokumenty.


Fotoreportaże