Wiadomości › Na Sygnale

Pijany mężczyzna zniszczył wyposażenie stacji paliw. Groził śmiercią policjantom [film]

17 marca 2021, 08:25
Policjanci z komisariatu w Gubinie otrzymali zgłoszenie o awanturującym się pijanym mężczyźnie na jednej ze stacji paliw. Jak się okazało, 27-latek nasikał na wycieraczkę, a do tego zniszczył wyposażenie stacji oraz rozlewał paliwo. Mężczyzna próbował uciekać, ale został zatrzymany przez policjantów. Podczas zatrzymania był agresywny i groził śmiercią policjantom oraz naruszył ich nietykalność cielesną. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Skatował psa młotkiem i zakopał go żywcem. Oprawca Mambo usłyszał zarzuty [film i zdjęcia]

17 marca 2021, 08:07
Bestialstwo ludzkie nie zna granic. Do wstrząsającego zdarzenia doszło w miejscowości Chociszewo w gminie Trzciel. Policjanci otrzymali z głoszenie, że na jednej z posesji nieznany sprawca zakopał psa, który będąc już pod ziemią, dawał oznaki życia.

Ewakuacja przedszkoli w lubuskim. Ktoś rozsyła fałszywe e-maile

16 marca 2021, 11:06
We wtorek 16 marca przedszkola na terenie województwa lubuskiego, w tym w Gorzowie i Zielonej Górze otrzymują maile z informacją, że w placówce został rozpylony gaz. Na miejsce jest wysyłana straż pożarna i policja, które sprawdzają zagrożenie. Na szczęście wszystkie zgłoszenia są fałszywe.

Kompletnie pijany mężczyzna upadł na tory. Uratował go policjant

16 marca 2021, 10:11
To mogło skończyć się tragicznie. Kompletnie pijany mężczyzna wszedł w miniony piątek na peron dworca kolejowego w Świebodzinie. Zatoczył się i wpadł na tory. Miał dużo szczęścia, bo w pobliżu był policjant, który uratował mu życie.

Znęcał się nad dwutygodniowym szczeniakiem podczas transmisji na żywo. Interweniował OTOZ Animals i policja

15 marca 2021, 14:30
OTOZ Animals Gorzów w asyście policji interweniowali w miniony weekend w jednej ze wsi w powiecie strzelecko-drezdeneckim, gdzie odebrany został szczeniak razem z matką. Wszystko przez to, że właściciel zwierząt znęcał się nad szczeniakiem podczas transmisji na żywo w internecie. Postępowanie w sprawie znęcania się nad zwierzętami prowadzi policja.

Nie ostrzegaj światłami innych kierowców. Możesz za to dostać mandat!

15 marca 2021, 13:11
Ostrzegał światłami innych kierowców przed kontrolą prędkości. Kierowca miał ogromnego pecha, bo przed nim jechał nieoznakowany, policyjny radiowóz z zamontowaną z tyłu kamerą. Funkcjonariusz nagrali nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy i ukarali go 200-złotowym mandatem.

O krok od tragedii. W mieszkaniu ulatniał się gaz

15 marca 2021, 11:23
Całe zdarzenie miało miejsce w miniony piątek, 12 marca. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie od rodziny, która była zaniepokojona tym, że nie ma kontaktu ze starszym małżeństwem mieszkającym na os. Piaski w Gorzowie. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie.

Policyjny pościg zakończony na skarpie

15 marca 2021, 10:39
Pijany 36-latek uciekał przed policją. Nie zatrzymał się do kontroli, a swój rajd zakończył dopiero na przydrożnej skarpie, gdzie zawisł swoim pojazdem. Skrajnie niebezpieczną jazdę kierowcy przerwali drezdeneccy policjanci.

Odurzony narkotykami kierowca zabarykadował się w aucie na stacji paliw

15 marca 2021, 10:05
Odurzony narkotykami kierowca zaparkował przy dystrybutorze na jednej ze stacji paliw we Wschowie w województwie lubuskim. 27-letni mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia, potrzebna więc była interwencja policji. Funkcjonariusze po wybiciu szyby wyciągnęli mężczyznę z pojazdu.

Wypadek na DK22. Zderzenie audi i volkswagena [zdjęcia]

13 marca 2021, 15:20
W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 22 w powiecie strzelecko-drezdeneckim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – audi i volkswagena. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.


Fotoreportaże