Wiadomości › Na Sygnale

Kompletnie pijany wiózł dwójkę dzieci. Obok siedziała żona...

22 kwietnia 2021, 11:22
Sąd rodzinny i karny zajmie się rodzicami, którzy narazili swoje dzieci na narażenie zdrowia i życia. Kompletnie pijany ojciec zabrał dzieci na przejażdżkę samochodem. Z boku siedziała matka dzieci, która zezwoliła na to, aby mężczyzna kierował pojazd, będąc pod wpływem alkoholu. Wszystko to działo się w Kożuchowie.

Nalot służb na punkt gier hazardowych. Zatrzymany Ukrainiec

22 kwietnia 2021, 09:09
We wtorkowe popołudnie do jednego z lokali w centrum Gorzowa Wielkopolskiego weszli przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej i Straży Granicznej. Zlikwidowano kolejny punkt z nielegalnymi grami hazardowymi. Zatrzymano też Ukraińca, który w Polsce pracował nielegalnie.

Podpalił dwa budynki wypełnione drewnem. Z pożarem straż walczyła całą noc

22 kwietnia 2021, 08:10
Trzynaście zastępów straży walczyło z pożarem budynków gospodarczych w Dąbrowie Łużyckiej w powiecie żarskim. Ktoś podpalił dwa budynki wypełnione drewnem i słomą. Według niepotwierdzonych informacji podpalacz przyglądał się całej akcji straży z boku.

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła kobietę

21 kwietnia 2021, 19:57
W środowe popołudnie przy ul. Poznańskiej w Świebodzinie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem potrącił pieszą. Kobieta nie miała żadnych szans, zginęła na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

W mieszkaniu doszło do pożaru. Pijana matka ukryła dzieci w szafie i za łóżkiem

20 kwietnia 2021, 14:46
Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali 33-letnią kobietę, która podczas pożaru w mieszkaniu ukryła swoje dzieci w szafie i za łóżkiem. Okazało się, że matka w momencie kiedy doszło do pożaru była pijana, miała w swoim organizmie 2,7 promila alkoholu. Kobieta właśnie usłyszała zarzuty narażenia swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Oszukał tysiące osób na portalach internetowych. Mężczyzna poszukiwany 14-listami gończymi został zatrzymany

20 kwietnia 2021, 14:08
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie zatrzymali 35-letniego mieszkańca województwa lubuskiego, który od trzech lat był poszukiwany 14 listami gończymi. Mężczyzna ma do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności za oszustwa internetowe, w których poszkodowanych zostało kilka tysięcy osób. 35-latek był w przeszłości karany z podobne przestępstwa.

Zielona Góra: handlował narkotykami. Wpadł w ręce policji.

20 kwietnia 2021, 10:05
30-latek, który trudnił się sprzedażą narkotyków, wpadł w sidła zielonogórskiej policji. Mężczyzna został zatrzymany w centrum miasta, gdy wychodził ze swojego magazynu. Tam funkcjonariusze znaleźli prawie ćwierć kilograma marihuany oraz inne narkotyki.

Kierowca roztrzaskał forda o drzewo. Reanimowano 3-letnie dziecko

19 kwietnia 2021, 10:05
W niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 276 w pobliżu miejscowości Skąpe doszło do dramatycznego wypadku. Kierujący fordem uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że przód auta został całkowicie zmiażdżony. W wyniku wypadku reanimowano 3-letnie dziecko, które podróżowało z kierowcą. Po przywróceniu czynności życiowych, dziecko zostało zabrane śmigłowcem LPR do szpitala. Do szpitala trafił również kierowca.

Tragiczna śmierć w Lubsku. Schody przygniotły mężczyznę

18 kwietnia 2021, 14:50
Tragedia w Lubsku w powiecie żarskim. W sobotnie przedpołudnie na terenie nieużytkowanego budynku przedszkola zawaliły się schody, które przygniotły mężczyznę. Mimo udzielenia natychmiastowej pomocy, mężczyzny nie udało się uratować.

2-letnie dziecko wpadło do szamba. Trwa walka o jego życie

16 kwietnia 2021, 18:33
Tragedia w Klenicy w gminie Bojadła. Do przydomowego szamba wpadło 2-letnie dziecko. Ratownicy walczą o jego życie. Na miejscu jest Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i kilka zastępów ochotniczej i państwowej straży pożarnej.


Fotoreportaże