Wiadomości › Na Sygnale

Śmiertelne potrącenie 89-letniej kobiety przez ciężarówkę. Co widać na monitoringu?

26 kwietnia 2021, 16:13
Prokurator Rejonowy w Świebodzinie przedstawił zarzuty kierowcy ciężarówki, który w ubiegłym tygodniu śmiertelnie potrącił 89-letnią kobietę. Dużo do sprawy wniósł film z monitoringu, który zabezpieczyli śledczy. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Chciał zarobić na złomie, zginął pod betonowymi schodami

26 kwietnia 2021, 16:01
Powracamy do tematu tragedii, do jakiej doszło kilka dni temu w Lubsku w powiecie żarskim. Tam, betonowe schody w opuszczonym budynku przygniotły mężczyznę. Prokuratorskie śledztwo wykazało, że mężczyzna nielegalnie wycinał metalowe elementy.

Pożar butli z gazem. Dwie osoby poparzone! [zdjęcia]

26 kwietnia 2021, 15:32
Pożar butli z gazem w Strzelcach Krajeńskich postawił na nogi wszystkie służby ratunkowe. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 12 w budynku przy ulicy Gdańskiej. Paliła się 11-kilogramowa butla z propanem-butanem. Dwie osoby zostały poparzone.

Potężny konar runął na zaparkowany samochód [zdjęcia]

26 kwietnia 2021, 12:21
Silny wiatr przewrócił drzewo w Międzyrzeczu. Wszystko to zdarzyło się w niedzielne popołudnie na jednym z osiedli mieszkaniowych. Aby usunąć ogromne drzewo, potrzebny był specjalistyczny sprzęt.

Dramatyczny wypadek na DK31. Kierowca spłonął w zmiażdżonym samochodzie [zdjęcia]

26 kwietnia 2021, 08:23
W poniedziałkowy poranek doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej nr 31 w rejonie miejscowości Górczyca. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów – ciężarówki, osobowego hyundaia i auta dostawczego. W wyniku wypadku, pojazdy zapaliły się. Niestety kierujący hyundaiem nie był w stanie wydostać się z auta i zginął w płomieniach.

Pożar byłego tartaku w Niedoradzu

25 kwietnia 2021, 22:59
12 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej walczy z pożarem budynków gospodarczych po byłym tartaku w Niedoradzu koło Nowej Soli. Pożar wybuchł w niedzielny wieczór, kilkanaście minut po godzinie 19.

Tragedia na drodze pod Milskiem. Nie żyje jedna osoba

25 kwietnia 2021, 15:40
W niedzielne popołudnie, na drodze pomiędzy Milskiem a Dąbrową w powiecie zielonogórskim doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki suzuki uderzył w drzewo. Mężczyzny nie udało się uratować pomimo reanimacji.

Pożar przy DK 92. Spłonęły dwie ciężarówki

23 kwietnia 2021, 09:56
Dwie ciężarówki spłonęły na parkingu przy DK92 w miejscowości Mostki. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zastali rozwinięty pożar naczepy samochodu ciężarowego, na którym znajdował się inny pojazd. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kontrabanda w Świecku. Zatrzymano papierosy o wartości 1,5 mln złotych!

23 kwietnia 2021, 08:21
Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Krajowej Administracji Skarbowej ujawnili i zabezpieczyli nielegalne wyroby tytoniowe o wartości 1,5 miliona złotych. Do sprawy zatrzymano dwóch Polaków.

Włamywacza nagrały kamery miejskiego monitoringu. Zobacz film

22 kwietnia 2021, 12:01
Wziął cegłówkę znajdującą się na pasie zieleni i rozbił nią szybę w sklepie z pączkami i lodami. Najprawdopodobniej chciał dostać się do środka, ale przeszkodzili mu policjanci zaalarmowani przez pracowników miejskiego monitoringu. 32-latek ma na swoim koncie więcej przestępstw.


Fotoreportaże