Wiadomości › Na Sygnale

500 złotych mandatu za śmiecenie w lesie

25 marca 2021, 09:56
Wyrzucasz do lasu odpadki? Może spotkać Cię za to sroga kara. Przekonała się o tym jedna z mieszkanek powiatu żarskiego. Wywiozła ona do lasu kartonowe i foliowe opakowania. Funkcjonariusze bez problemu trafili do właścicielki

Płonęły dokumenty w archiwum. Duża akcja straży pożarnej [film i zdjęcia]

24 marca 2021, 11:53
Duża akcja gaśnicza w Gorzowie Wielkopolskim. W środowy poranek przy ulicy Fabrycznej doszło do pożaru w archiwum Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Na miejsce skierowane kilka zastępów straży pożarnej. Okazało się, że w pomieszczeniach archiwum płonęły dokumenty.

Tragiczny wypadek na drodze z Gorzowa do Barlinka. Nie żyją dwie osoby

24 marca 2021, 10:56
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 151 z Gorzowa do Barlinka doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Łubianka zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Niestety dwie osoby zginęły na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

To prawdziwy pies na narkotyki. Policyjna „Liga” miała nosa

23 marca 2021, 11:22
33-letnia mieszkanka Nowej Soli wpadł w ręce lubuskich policjantów. Na co dzień zajmowała się dystrybucją marihuany. W jej mieszkaniu znaleziono też amfetaminę. W odnalezieniu ukrytych narkotyków policjantom pomogła „Liga” - 5-letni owczarek belgijski. To prawdziwy pies na narkotyki.

Pościg zakończony na przydrożnej latarni

23 marca 2021, 11:07
Do niecodziennego zdarzenia doszło na ulicy Serbskiej w Żarach. Policjanci z żarskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli kierującego osobowym passatem. Ten na widok funkcjonariuszy znacznie przyspieszył. Swój rajd zakończył na przydrożnej latarni.

Diler narkotykowy z bagnetem rzucił się na policjantów

23 marca 2021, 08:48
Niecodzienny przebieg miało zatrzymanie dilera narkotykowego. Zaskoczony przez funkcjonariuszy mężczyzna podczas próby jego obezwładnienia chwycił za bagnet i zaatakował nim funkcjonariuszy. Na szczęście szybko został obezwładniony.

Kolejny pirat drogowy zatrzymany. Pędził przez Ochlę 136 km/h!

22 marca 2021, 15:20
Jechał z prędkością 136 kilometrów na godzinę przez obszar zabudowany. Wpadł podczas kontroli policyjnym wideorejestratorem. Pomimo wzmożonych działań ruchu drogowego, wciąż zatrzymywanych jest wielu piratów drogowych.

Poznajesz tego mężczyznę? To on usiłował zabić kobietę w Bojadłach

22 marca 2021, 12:45
43-letni mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego poszukiwany jest przez sulechowską policję za usiłowanie zabójstwa, do jakiego miało dojść w Bojadłach w gminie Sulechów. Zdarzenie miało miejsce w piątek, 19 marca 2021 roku.

Chciał wyłudzić ponad 33 tys. zł odszkodowania. Sprawa będzie miała finał w sądzie

22 marca 2021, 10:05
Policjanci ze Wschowy przedstawili zarzut oszustwa 36-letniemu mężczyźnie, który próbował wyłudzić odszkodowania. Do Sądu Rejonowego we Wschowie trafił właśnie akt oskarżenia w tej sprawie. Mężczyzna zgłosił do firmy ubezpieczeniowej zdarzenie drogowe, jednak okazało się, że uszkodzenia samochody w rzeczywistości odbiegają od tego, co 36-latek przedstawił ubezpieczycielowi.

Dwie zielonogórzanki okradzione z oszczędności swojego życia

19 marca 2021, 12:00
Oszuści działający metodą „na wnuczka” okradli wczoraj dwie starsze zielonogórzanki. Jedna z pokrzywdzonych przekazała przestępcom 30 tysięcy złotych, druga natomiast oddała złotą biżuterię również wartą 30 tysięcy złotych. Pięć innych osób, które odebrały podejrzane telefony, nie pozwoliło się oszukać i powiadomiło zielonogórską Policję.


Fotoreportaże