Wiadomości › Na Sygnale

Tragiczny wypadek na drodze z Gorzowa do Barlinka. Nie żyją dwie osoby

24 marca 2021, 10:56
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 151 z Gorzowa do Barlinka doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Łubianka zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Niestety dwie osoby zginęły na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

To prawdziwy pies na narkotyki. Policyjna „Liga” miała nosa

23 marca 2021, 11:22
33-letnia mieszkanka Nowej Soli wpadł w ręce lubuskich policjantów. Na co dzień zajmowała się dystrybucją marihuany. W jej mieszkaniu znaleziono też amfetaminę. W odnalezieniu ukrytych narkotyków policjantom pomogła „Liga” - 5-letni owczarek belgijski. To prawdziwy pies na narkotyki.

Pościg zakończony na przydrożnej latarni

23 marca 2021, 11:07
Do niecodziennego zdarzenia doszło na ulicy Serbskiej w Żarach. Policjanci z żarskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli kierującego osobowym passatem. Ten na widok funkcjonariuszy znacznie przyspieszył. Swój rajd zakończył na przydrożnej latarni.

Diler narkotykowy z bagnetem rzucił się na policjantów

23 marca 2021, 08:48
Niecodzienny przebieg miało zatrzymanie dilera narkotykowego. Zaskoczony przez funkcjonariuszy mężczyzna podczas próby jego obezwładnienia chwycił za bagnet i zaatakował nim funkcjonariuszy. Na szczęście szybko został obezwładniony.

Kolejny pirat drogowy zatrzymany. Pędził przez Ochlę 136 km/h!

22 marca 2021, 15:20
Jechał z prędkością 136 kilometrów na godzinę przez obszar zabudowany. Wpadł podczas kontroli policyjnym wideorejestratorem. Pomimo wzmożonych działań ruchu drogowego, wciąż zatrzymywanych jest wielu piratów drogowych.

Poznajesz tego mężczyznę? To on usiłował zabić kobietę w Bojadłach

22 marca 2021, 12:45
43-letni mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego poszukiwany jest przez sulechowską policję za usiłowanie zabójstwa, do jakiego miało dojść w Bojadłach w gminie Sulechów. Zdarzenie miało miejsce w piątek, 19 marca 2021 roku.

Chciał wyłudzić ponad 33 tys. zł odszkodowania. Sprawa będzie miała finał w sądzie

22 marca 2021, 10:05
Policjanci ze Wschowy przedstawili zarzut oszustwa 36-letniemu mężczyźnie, który próbował wyłudzić odszkodowania. Do Sądu Rejonowego we Wschowie trafił właśnie akt oskarżenia w tej sprawie. Mężczyzna zgłosił do firmy ubezpieczeniowej zdarzenie drogowe, jednak okazało się, że uszkodzenia samochody w rzeczywistości odbiegają od tego, co 36-latek przedstawił ubezpieczycielowi.

Dwie zielonogórzanki okradzione z oszczędności swojego życia

19 marca 2021, 12:00
Oszuści działający metodą „na wnuczka” okradli wczoraj dwie starsze zielonogórzanki. Jedna z pokrzywdzonych przekazała przestępcom 30 tysięcy złotych, druga natomiast oddała złotą biżuterię również wartą 30 tysięcy złotych. Pięć innych osób, które odebrały podejrzane telefony, nie pozwoliło się oszukać i powiadomiło zielonogórską Policję.

Pożar poddasza w Gubinie

19 marca 2021, 11:22
W czwartkowy poranek w Gubinie paliło się poddasze w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Śląskiej. Do zdarzenia natychmiast zadysponowana została cała zmiana służbowa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Gubinie, a także jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej najbliższe miejscu zdarzenia.

Andrzej wyszedł z domu i zaginął. Służby czwarty dzień szukają zaginionego 32-latka

18 marca 2021, 14:37
Od czterech dni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach wspólnie ze strażą pożarną, w tym strażakami z OSP Rzepin szukają zaginionego 32-letniego Andrzeja z Rzepina. Mężczyzna wyszedł w niedzielny wieczór z domu i zaginął. Jak informuje rodzina, jest chory na epilepsję.


Fotoreportaże