Wiadomości › Na Sygnale

23-letni pirat drogowy zatrzymany pod Krosnem

11 stycznia 2021, 11:21
Dzielnicowi z Krosna Odrzańskiego ruszyli w pościg za kierowcą peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna uciekając stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a po porzuceniu pojazdu kontynuował ucieczkę pieszo.

Zabił byłą żonę, a następnie wyskoczył z okna wieżowca

10 stycznia 2021, 16:11
Znamy więcej szczegółów na temat tragedii do której doszło w sobotni wieczór w Zielonej Górze. Prokuratura prowadzi postępowanie pod kątem zabójstwa. Według ustaleń śledczych, 77-letni mężczyzna najpierw zabił swoją byłą żonę, a następnie sam popełnił samobójstwo wyskakując z okna wieżowca.

Śmiertelne potrącenie 72-letniej kobiety

9 stycznia 2021, 10:25
W sobotni poranek przy ul. Poznańskiej w Krośnie Odrzańskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierująca audi potrąciła 72-letnią kobietę na pasach. Niestety pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia pieszej.

Ktoś w nocy zaatakował mężczyznę. Policja szuka świadków

8 stycznia 2021, 18:21
Zielonogórscy policjanci zajmują się sprawą mężczyzny, który w nocy z czwartku na piątek doznał obrażeń zadanych nożem. Mężczyzna ma rany cięte m.in. nóg i rąk. Policja prosi osoby, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia o kontakt.

Policjanci ostrzegają – jutro kaskadowe pomiary prędkości

8 stycznia 2021, 16:14
Jeżeli wybieracie się jutro w podróż, uważajcie na drogach. Szczególnie na zielonogórskich krajówkach, bo tam będziecie mogli napotkać kaskadowe pomiary prędkości. Charakterystyczne dla tej akcji jest to, że policyjne patrole rozmieszczone są co kilka kilometrów i mają za zadanie zatrzymywać tzw. piratów drogowych.

Kierujący volvo uderzył w drzewo

7 stycznia 2021, 15:59
W czwartkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 303 pomiędzy miejscowościami Jeziory, a Smardzewo niedaleko Świebodzina doszło do wypadku. Kierujący osobowym volvo wpadł w poślizg i uderzył autem w drzewo.

Desperat zamieścił pożegnalny post na Facebooku. Groził, że się zabije

7 stycznia 2021, 09:33
Zamieścił post na Facebooku, że odbierze sobie życie i zabarykadował się w mieszkaniu. Na pomoc desperatowi ruszyli wschowscy policjanci. Dzięki szybkiej akcji mężczyznę udało się uratować.

Znaleziono ciało poszukiwanego Wojciecha P.

6 stycznia 2021, 14:23
Od poniedziałku 4 stycznia trwały poszukiwania 27-letniego Wojciecha P., który najprawdopodobniej odpowiada za zabójstwo 25-letniej Patrycji, swojej byłej partnerki. W środowe przedpołudnie 6 stycznia ciało mężczyzny zostało znalezione w lesie na terenie województwa dolnośląskiego. Jak się okazało, popełnił samobójstwo. Wcześniej zostawił list pożegnalny, w którym pożegnał się z synem i przyznał do zabójstwa Patrycji.

Pożar butli z gazem i mieszkania w Cybince

6 stycznia 2021, 10:47
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek 5 stycznia w Cybince. Strażacy zostali zaalarmowani o pożarze butli z gazem na terenie jednej z posesji. Po przyjeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia, okazało się, że pali się również jedno z pomieszczeń w budynku mieszkalnym.

Zabójca 25-latki wciąż poszukiwany. Patrycja zginęła od ciosów nożem

5 stycznia 2021, 17:22
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żarach cały czas szukają 27-letniego Wojciecha Plisa, który jest najprawdopodobniej odpowiedzialny za zabójstwo 25-letniej Patrycji, swojej byłej dziewczyny z którą ma 7-letniego syna. Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety były rany zadane nożem w szyję.


Fotoreportaże