Wiadomości › Na Sygnale

Pożar hali magazynowej koło Żar. Z ogniem walczyło 11 zastępów straży pożarnej [zdjęcia]

18 marca 2021, 13:15
11 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej walczyło z ogromnym pożarem hali magazynowej w miejscowości Lutol w powiecie żarskim. Zawalił się dach, cały czas trwa akcja gaśnicza.

Kierujący renault zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił 42-latka

18 marca 2021, 12:59
W czwartkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 31 w miejscowości Golice w województwie lubuskim doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki renault zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił mężczyznę, który szedł chodnikiem.

Pożar mieszkania w Kostrzynie nad Odrą. Ewakuowano 70 osób

18 marca 2021, 09:30
W środowy wieczór przy ul. Wyszyńskiego w Kostrzynie nad Odrą doszło do pożaru mieszkania w bloku. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej. Z budynku zostało ewakuowanych łącznie 70 osób.

Pobili obywatela Ukrainy. Kto rozpoznaje tych mężczyzn? [zdjęcia]

17 marca 2021, 13:57
Zielonogórscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości czterech mężczyzn, którzy na początku stycznia obok McDonalda przy Alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze pobili obywatela Ukrainy. Policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn o kontakt. Zapewniają całkowitą anonimowość.

Pijany mężczyzna zniszczył wyposażenie stacji paliw. Groził śmiercią policjantom [film]

17 marca 2021, 08:25
Policjanci z komisariatu w Gubinie otrzymali zgłoszenie o awanturującym się pijanym mężczyźnie na jednej ze stacji paliw. Jak się okazało, 27-latek nasikał na wycieraczkę, a do tego zniszczył wyposażenie stacji oraz rozlewał paliwo. Mężczyzna próbował uciekać, ale został zatrzymany przez policjantów. Podczas zatrzymania był agresywny i groził śmiercią policjantom oraz naruszył ich nietykalność cielesną. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Skatował psa młotkiem i zakopał go żywcem. Oprawca Mambo usłyszał zarzuty [film i zdjęcia]

17 marca 2021, 08:07
Bestialstwo ludzkie nie zna granic. Do wstrząsającego zdarzenia doszło w miejscowości Chociszewo w gminie Trzciel. Policjanci otrzymali z głoszenie, że na jednej z posesji nieznany sprawca zakopał psa, który będąc już pod ziemią, dawał oznaki życia.

Ewakuacja przedszkoli w lubuskim. Ktoś rozsyła fałszywe e-maile

16 marca 2021, 11:06
We wtorek 16 marca przedszkola na terenie województwa lubuskiego, w tym w Gorzowie i Zielonej Górze otrzymują maile z informacją, że w placówce został rozpylony gaz. Na miejsce jest wysyłana straż pożarna i policja, które sprawdzają zagrożenie. Na szczęście wszystkie zgłoszenia są fałszywe.

Kompletnie pijany mężczyzna upadł na tory. Uratował go policjant

16 marca 2021, 10:11
To mogło skończyć się tragicznie. Kompletnie pijany mężczyzna wszedł w miniony piątek na peron dworca kolejowego w Świebodzinie. Zatoczył się i wpadł na tory. Miał dużo szczęścia, bo w pobliżu był policjant, który uratował mu życie.

Znęcał się nad dwutygodniowym szczeniakiem podczas transmisji na żywo. Interweniował OTOZ Animals i policja

15 marca 2021, 14:30
OTOZ Animals Gorzów w asyście policji interweniowali w miniony weekend w jednej ze wsi w powiecie strzelecko-drezdeneckim, gdzie odebrany został szczeniak razem z matką. Wszystko przez to, że właściciel zwierząt znęcał się nad szczeniakiem podczas transmisji na żywo w internecie. Postępowanie w sprawie znęcania się nad zwierzętami prowadzi policja.

Nie ostrzegaj światłami innych kierowców. Możesz za to dostać mandat!

15 marca 2021, 13:11
Ostrzegał światłami innych kierowców przed kontrolą prędkości. Kierowca miał ogromnego pecha, bo przed nim jechał nieoznakowany, policyjny radiowóz z zamontowaną z tyłu kamerą. Funkcjonariusz nagrali nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy i ukarali go 200-złotowym mandatem.


Fotoreportaże