Wiadomości › Na Sygnale

Znaleziono ciało poszukiwanego Wojciecha P.

6 stycznia 2021, 14:23
Od poniedziałku 4 stycznia trwały poszukiwania 27-letniego Wojciecha P., który najprawdopodobniej odpowiada za zabójstwo 25-letniej Patrycji, swojej byłej partnerki. W środowe przedpołudnie 6 stycznia ciało mężczyzny zostało znalezione w lesie na terenie województwa dolnośląskiego. Jak się okazało, popełnił samobójstwo. Wcześniej zostawił list pożegnalny, w którym pożegnał się z synem i przyznał do zabójstwa Patrycji.

Pożar butli z gazem i mieszkania w Cybince

6 stycznia 2021, 10:47
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek 5 stycznia w Cybince. Strażacy zostali zaalarmowani o pożarze butli z gazem na terenie jednej z posesji. Po przyjeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia, okazało się, że pali się również jedno z pomieszczeń w budynku mieszkalnym.

Zabójca 25-latki wciąż poszukiwany. Patrycja zginęła od ciosów nożem

5 stycznia 2021, 17:22
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żarach cały czas szukają 27-letniego Wojciecha Plisa, który jest najprawdopodobniej odpowiedzialny za zabójstwo 25-letniej Patrycji, swojej byłej dziewczyny z którą ma 7-letniego syna. Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety były rany zadane nożem w szyję.

Nastolatkowie odpowiedzialni za dewastację grobów na cmentarzu w Rzepinie

4 stycznia 2021, 13:57
W noworoczny wieczór doszło do zniszczenia kilkunastu nagrobków na terenie cmentarza komunalnego w Rzepinie. Dzięki zapisom z monitoringu policjantom udało się ustalić, że za dewastację grobów odpowiada trzech nastolatków – dwóch w wieku 15 lat oraz jeden 16-latek. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Wandale zdewastowali nagrobki na cmentarzu w Rzepinie

2 stycznia 2021, 14:37
W noworoczny wieczór nieznani sprawcy zdewastowali na cmentarzu komunalnym w Rzepinie kilkadziesiąt nagrobków. Na czas działań policji cmentarz przy ul. Słowackiego był zamknięty.

Tragiczny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. Zmarła druga osoba

2 stycznia 2021, 11:45
W Nowy Rok na drodze pomiędzy miejscowościami Sarbia i Czarnowo koło Krosna Odrzańskiego doszło do tragicznego wypadku – volkswagen golf uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 27-letni pasażer auta, natomiast 20-letni kierowca i 18-letni pasażer zostali w ciężkim stanie zabrani do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy volkswagena i młody mężczyzna zmarł w szpitalu.

Potężny pożar kamienicy w Sulęcinie. Cztery rodziny straciły dach nad głową [zdjęcia]

2 stycznia 2021, 11:04
W piątkowy wieczór 1 stycznia doszło do pożaru kamienicy w zabudowie szeregowej na placu Czarneckiego w Sulęcinie. Całkowitemu spaleniu uległo mieszkanie na poddaszu, w którym wybuchł ogień, a także konstrukcja dachu. Ogień przeniósł się również na sąsiednie budynki, gdzie strawił również dachy. Akcja gaśnicza trwała 9 godzin i uczestniczyło w niej 17 zastępów straży pożarnej.

Pożar kamienicy w Sulęcinie. Dwie osoby zatruły się dymem

1 stycznia 2021, 20:49
W piątkowy wieczór na placu Czarneckiego w Sulęcinie doszło do pożaru kamienicy. Ogień objął dach budynku. Na miejscu jest obecnie 12 zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Tragiczny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Nie żyje jedna osoba

1 stycznia 2021, 14:36
Na drodze gminnej pod Krosnem Odrzańskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący osobowym volkswagenem, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Pożar samochodu. W środku zwęglone zwłoki

1 stycznia 2021, 10:37
Pożar samochodu pod Gorzowem Wielkopolskim. Na jednej z prywatnych posesji w Różankach w gminie Kłodawa doszło do pożaru samochodu osobowego. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że w aucie spłonął mężczyzna. Na miejscu trwają działania służb ratunkowych.


Fotoreportaże