Wiadomości › Na Sygnale

Tragedia w Rzepinie. Z rzeki wyłowiono ciało kobiety

30 grudnia 2020, 16:59
W środę doszło do tragedii nad rzeką Ilanka w miejscowości Rzepin. Przypadkowy przechodzień zauważył w wodzie dryfujące ciało. Strażacy wyciągnęli z rzeki ciało 55-letniej kobiety. Prokurator wykluczył działanie osób trzecich.

Skuteczne działania krośnieńskiej drogówki

30 grudnia 2020, 13:11
Koniec roku okazał się fatalny w skutkach dla wielu kierowców powiatu krośnieńskiego, którzy za nic mają przepisy ruchu drogowego. Dzięki wzmożonym kontrolom udało się wyeliminować kierowców jadący na podwójnym gazie, oraz po narkotykach.

26-latek zginął od kilkunastu ciosów nożem. Zatrzymano ojca ofiary i kolegę

30 grudnia 2020, 10:53
W jednym z domów w Starym Strączu koło Sławy doszło do tragedii podczas libacji alkoholowej. 26-letni mężczyzna zginął od kilkunastu ciosów nożem w klatkę piersiową. Policjanci zatrzymali ojca ofiary i jego kolegę. Obaj byli pijani. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Policjanci rozbili grupę przestępczą handlującą narkotykami [zdjęcia]

30 grudnia 2020, 09:57
Pięciu mężczyzn działających w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się obrotem znacznymi ilościami narkotyków zostało zatrzymanych przez policjantów z Gorzowa i Międzyrzecza. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu, wszyscy zatrzymani zostali aresztowani na trzy miesiące. Mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Otworzył siłownię pomimo zakazu. Właściciel zostanie ukarany

29 grudnia 2020, 12:34
Lubuscy policjanci sprawdzają obiekty handlowe, środki transportu, lokale gastronomiczne oraz siłownie – wszystko ma związek z nowymi obostrzeniami, które obowiązują od poniedziałku 28 grudnia. Policjanci z Zielonej Góry podczas jednej z takich kontroli zastali działającą siłownię, w której ćwiczyły osoby. Funkcjonariusze sporządzili wniosek do sądu o ukaranie właściciela oraz powiadomili Państwową Inspekcję Sanitarną.

Zwłoki mężczyzny pod gruzami w Gorzowie Wielkopolskim

28 grudnia 2020, 17:11
Zwłoki mężczyzny zostały znalezione pod gruzami w pomieszczeniu piwnicznym na jednej z ulic w Gorzowie Wielkopolskim. Odkrycia dokonała przypadkowa osoba w poniedziałkowe popołudnie. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

Przez święta „wpadło” 30 pijanych kierowców

28 grudnia 2020, 10:30
Podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia na drogach województwa na szczęście nikt nie zginął. Doszło jednak do 5 wypadków, w których ranne zostało 5 osób. Niestety policjanci zatrzymali 30 kierowców, którzy zdecydowali się prowadzić auto pod wpływem alkoholu.

Poszukiwany, uratowany przez kryminalnych

28 grudnia 2020, 09:21
W wigilijny czwartek wschowscy policjanci uratowali życie mężczyźnie. Można powiedzieć, żyje tylko dlatego, że był poszukiwany przez organy ścigania, a kryminalni przyjechali do jego domu, aby go… zatrzymać.

Włamał się dwa razy do tego samego sklepu. Kto rozpoznaje złodzieja?

25 grudnia 2020, 12:27
Mężczyzna z młotkiem próbował włamać się do trzech sklepów w rejonie dworca PKP w Kostrzynie nad Odrą. Dwie pierwsze próby były bezskuteczne, ale ostatecznie złodziej wybił szybę w drzwiach sklepu Żabka przy ul. Piastowskiej i wszedł do środka. Jak się okazało, mężczyzna włamał się drugi raz do tej samej Żabki w ciągu trzech dni. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Pracownicy sklepu publikują zdjęcie złodzieja i proszą o pomoc.

Wypadek na A2. Zderzenie volkswagena i mitsubishi

25 grudnia 2020, 10:46
W wigilijny wieczór na autostradzie A2 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych – volkswagena i mitsubishi. Na miejsce zostało wysłanych osiem zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie.


Fotoreportaże