Wiadomości › Na Sygnale

Zielona Góra: Nie żyje 41-latek. Doszło do zabójstwa?

24 grudnia 2020, 18:34
W wigilijne popołudnie w Zielonej Górze doszło do tragedii. W jednym z mieszkań zostało znalezione ciało 41-letniego mężczyzny. Decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Śledczy nie wykluczają zabójstwa.

Gorzów: Kierujący mercedesem potrącił rowerzystkę [zdjęcia]

22 grudnia 2020, 16:04
We wtorek 22 grudnia na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Potrącenie na pasach. Po uderzeniu kobieta przeleciała kilkadziesiąt metrów

22 grudnia 2020, 11:24
Kamery monitoringu zarejestrowały dramatyczną sytuację, do jakiej doszło na przejściu dla pieszych przy ulicy Sienkiewicza w Zielonej Górze. Kierujący audi, nie widząc znajdującej się na drodze kobiety, z całym impetem w nią uderzył. Nagranie zostało upublicznione ku przestrodze, aby kierowcy zobaczyli jak chwila nieuwagi, może zakończyć się ogromną tragedią.

Policyjny pościg za pijanym 17-latkiem. Zobacz nagranie [film i zdjęcia]

21 grudnia 2020, 14:17
W niedzielę w nocy ulicami Zielonej Góry był prowadzony pościg za pijanym 17-latkiem, który kierował osobowym chryslerem. Podczas pościgu 17-latek uderzył m.in. w policyjny radiowóz, a swoją ucieczkę zakończył na drzewie. Właśnie usłyszał zarzuty. Według ustaleń policjantów, samochodem miał również kierować 22-letni pasażer. Policjanci opublikowali właśnie nagranie z monitoringu na którym widać pościg.

Pożar w Wiejcach. To mogło skończyć się tragedią

21 grudnia 2020, 14:09
Po raz kolejny doszło do pożaru materiałów palnych, które umieszczane są w przydomowych piecach centralnego ogrzewania. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że pozostawienie przy piecu materiałów łatwopalne, może mieć bardzo poważne konsekwencje.

Ktoś ukradł autobus z dworca PKS i uderzył nim w budynek

21 grudnia 2020, 13:44
Policjanci ze Słubic otrzymali w poniedziałek w nocy zgłoszenie o autobusie, który uderzył w budynek przy ul. 1 Maja. Jak się okazało, ktoś ukradł autokar z dworca autobusowego i wybrał się na przejażdżkę ulicami miasta, która zakończyła się rozbiciem pojazdu na ścianie budynku. Sprawca porzucił autobus i uciekł z miejsca zdarzenia.

Czołówka volkswagena i motocykla w Kożuchowie [zdjęcia]

20 grudnia 2020, 19:38
W niedzielne popołudnie w Kożuchowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki volkswagen i motocykla. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kompletnie pijana 13-latka trafiła do szpitala

20 grudnia 2020, 14:47
Do szpitala w Zielonej Górze została przywieziona 13-letnia dziewczynka, która była w stanie upojenia alkoholowego. Jak się okazało, dziewczynka piła alkohol razem ze swoją 14-letnią koleżanką na terenie jednego z pustostanów w miejscowości Bytnica. Sprawą będzie zajmował się sąd rodzinny i nieletnich.

Policyjny pościg za pijanym 17-latkiem

20 grudnia 2020, 11:18
W niedzielę w nocy na ulicach Zielonej Góry rozegrały się sceny niczym z filmu akcji. Kierujący osobowym chryslerem uderzył w barierki, a następnie w zaparkowaną skodę. Kiedy na miejscu pojawił się policyjny patrol, kierowca zaczął uciekać. Podczas pościgu uderzył w policyjny radiowóz i omal nie przejechał policjanta. Okazało się, że za kierownicą chryslera siedzi 17-latek, który był kompletnie pijany.

Napad na Żabkę na gorzowskim Górczynie

19 grudnia 2020, 20:57
Dwóch zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do Żabki i zażądało od sprzedawczyni wydania gotówki. Sceny rodem z gangsterskiego filmu miały miejsce w sklepie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim.


Fotoreportaże