Wiadomości › Na Sygnale

Jak Kargul z Pawlakiem. Sąsiad ostrzelał auto sąsiada

11 marca 2021, 09:32
To wszystko wydarzyło się w okolicach Świebodzina. 58-letni mężczyzna pokłócił się ze swoim sąsiadem zza płotu i postanowił, że ostrzela jego auto z rewolweru – wiatrówki. Uszkodził w pojeździe szyby. Wpadł, bo przezorny sąsiad zainstalował kamery monitorujące posesję.

Na budowie znaleziono granaty i amunicję. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia [zdjęcia]

10 marca 2021, 13:44
Przez dwa dni trwały działania służb w związku z niewybuchami z czasów II wojny światowej, które zostały znalezione przy ul. Głowackiego w Zielonej Górze. Policjanci przypominają, aby w przypadku znalezienia niewybuchów lub niewypałów nie dotykać takich znalezisk oraz nie przenosić ich w inne miejsca.

Zderzenie volkswagena i wojskowej skody [zdjęcia]

10 marca 2021, 12:10
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 137 z Międzyrzecza do Sulęcina doszło do wypadku z udziałem osobowego volkswagena i wojskowej skody. W wyniku zdarzenia volkswagen wypadł z drogi i zatrzymał się na polu. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie, śmigłowiec LPR oraz żandarmeria wojskowa.

Płonęły śmietniki w centrum miasta. Ktoś je celowo podpalał

10 marca 2021, 10:22
Podpalacz śmietników znów pojawił się w Gorzowie. Już wielokrotnie miejscowi strażacy wyjeżdżali do palących się pojemników. Rok temu udało się złapać podpalacza, który chodził od śmietnika do śmietnika i wzniecał pożary. Sytuacja się powtarza.

Pijany Ukrainiec wiózł 4-letnie dziecko

10 marca 2021, 08:49
Jechał swoim volvo zygzakiem po ulicach Nowej Soli. Zauważył to jeden z kierowców i gdy tylko nadarzyła się okazja, wybiegł ze swojego samochodu i zabrał kluczyki kierującemu. Okazało się, że pijany 35-latek wiezie ze sobą dziecko.

Zabójca rodziców z Jenina trafi do zakładu psychiatrycznego

9 marca 2021, 14:00
43-latek, który zabił swoich rodziców w momencie popełnienia zbrodni był niepoczytalny. Do tego bulwersującego zdarzenia doszło pod koniec listopada w jednym z domów w Jeninie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Prokuratur będzie wnioskował o umieszczenie zabójcy w zakładzie psychiatrycznym.

Niewybuch w Zielonej Górze. Ewakuowano mieszkańców

9 marca 2021, 10:15
Od rana w Zielonej Górze trwa ewakuacja mieszkańców domów znajdujących się w pobliżu placu budowy Zespołu Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Promyk. W poniedziałek znaleziono tam niewybuchy z okresu II wojny światowej.

Pożar mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim. Lokatorzy byli pijani

7 marca 2021, 00:27
Dorzucili do pieca kaflowego zbyt duży kawałek drewna. To było przyczyną pożaru, do jakiego doszło w nocy z soboty na nadzielę, w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim. Na szczęście nic nikomu się nie stało, ale mieszkanie nie nadaje się już do zamieszkania.

Pijani mężczyźni skakali po samochodach. Kilka aut zostało uszkodzonych [film]

6 marca 2021, 20:55
W nocy z piątku na sobotę dwóch mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu, znalazło sobie sposób na „zabawę” na os. Europejskim w Gorzowie. Skakali po maskach i dachach samochodów zaparkowanych na osiedlowym parkingu przy ul. Madryckiej. W ten sposób uszkodzonych zostało kilka aut. Sprawa została zgłoszona na policję.

Pijany strażak z OSP jechał na akcję. Uderzył fordem w drzewo [zdjęcia]

6 marca 2021, 19:18
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru w miejscowości Rybakowo. Palił się dom strażaka z ochotniczej straży pożarnej. W międzyczasie na drodze ze Zdroiska do Rybakowa doszło do wypadku. Strażak z OSP Różanki, który jechał autem do pożaru w Rybakowie uderzył fordem w drzewo.


Fotoreportaże