Wiadomości › Na Sygnale

Kompletnie pijana 13-latka trafiła do szpitala

20 grudnia 2020, 14:47
Do szpitala w Zielonej Górze została przywieziona 13-letnia dziewczynka, która była w stanie upojenia alkoholowego. Jak się okazało, dziewczynka piła alkohol razem ze swoją 14-letnią koleżanką na terenie jednego z pustostanów w miejscowości Bytnica. Sprawą będzie zajmował się sąd rodzinny i nieletnich.

Policyjny pościg za pijanym 17-latkiem

20 grudnia 2020, 11:18
W niedzielę w nocy na ulicach Zielonej Góry rozegrały się sceny niczym z filmu akcji. Kierujący osobowym chryslerem uderzył w barierki, a następnie w zaparkowaną skodę. Kiedy na miejscu pojawił się policyjny patrol, kierowca zaczął uciekać. Podczas pościgu uderzył w policyjny radiowóz i omal nie przejechał policjanta. Okazało się, że za kierownicą chryslera siedzi 17-latek, który był kompletnie pijany.

Napad na Żabkę na gorzowskim Górczynie

19 grudnia 2020, 20:57
Dwóch zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do Żabki i zażądało od sprzedawczyni wydania gotówki. Sceny rodem z gangsterskiego filmu miały miejsce w sklepie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim.

Funkcjonariusz Służby Więziennej zatrzymany. Usłyszał zarzuty korupcyjne

18 grudnia 2020, 12:36
Prokuratura Okręgowa w Gorzowie zajmuje się sprawą funkcjonariusza Służby Więziennej z Międzyrzecza. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty o charakterze korupcyjnym. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Rajd 28-latka zakończony w policyjnym radiowozie

18 grudnia 2020, 08:43
Bez uprawnień i pod wpływem narkotyków. Żarscy policjanci zatrzymali po krótkim pościgu 28-latka, który nie zatrzymał się do kontroli. Całe zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek w Żarkach Wielkich

Gorzów: groźny pożar rozdzielni elektrycznej

17 grudnia 2020, 22:38
Prąd wyłączył się dosłownie na sekundę, a później było słychać jakby wybuch. Czytelnicy naszego portalu relacjonują wydarzenia, do jakich doszło na jednym z osiedli w Gorzowie. Paliła się tam rozdzielnia elektryczna. Interweniowała straż pożarna

Był tak pijany, że prawie wypadł z kabiny. Kierowca ciężarówki miał 2,5 promila

17 grudnia 2020, 10:36
Policjanci ze Słubic przerwali niebezpieczną jazdę samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 31. Osoba jadąca za tirem zgłosiła, że jego kierowca może być pod wpływem alkoholu. Kiedy policjanci zatrzymali pojazd ciężarowy, okazało się, że jego kierowca jest tak pijany, że prawie wypadł z kabiny. 51-letni obywatel Ukrainy miał w swoim organizmie 2,5 promila alkoholu.

Próbował zabić ojca swojej partnerki na terenie Niemiec. Został zatrzymany po pościgu

17 grudnia 2020, 09:16
Niemiecka policja prowadziła pościg za mężczyzną, który usiłował zabić ojca swojej partnerki. Mężczyzna uciekał osobowym renault w stronę Polski. Tuż po przekroczeniu granicy, zjechał z autostrady A2 i został zatrzymany przez policjantów z powiatu sulęcińskiego na drodze krajowej nr 22.

Śmiertelny wypadek koło Żar. Zginął 17-latek na motocrossie

16 grudnia 2020, 13:25
Policjanci z Żar wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty do którego doszło w lesie w okolicach miejscowości Trzebiel. Na motocyklu typu cross zginął 17-letni chłopak.

Kierowca alfy romeo „zdobył” 30 punktów karnych w 30 sekund [film]

16 grudnia 2020, 09:55
Policjanci z zielonogórskiej grupy Speed zatrzymali w miejscowości Płoty wyjątkowo nieodpowiedzialnego 20-latka, który pędził z prędkością 121 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje 50. Mało tego, mężczyzna wyprzedzał inne pojazdy w miejscach niedozwolonych, w tym na przejściach dla pieszych. Kierowca otrzymał w sumie 30 punktów karnych i stracił prawo jazdy.


Fotoreportaże