Policja poszukuje 42-latkę ze Słubic. Ważne są każde informacje!

27 marca 2024, 10:44, Oprac. Marcin Kluwak
źródło: Lubuska Policja
Policja w Słubicach intensywnie poszukuje 42-letniej Irminy Syrek, która zaginęła. Kobieta opuściła swój dom w Słubicach 24 marca 2024 roku o godzinie 14:00 i od tamtej pory nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o jej obecnym miejscu pobytu lub które widziały ją ostatnio, są zdecydowanie proszone o natychmiastowy kontakt z policją.

Od poniedziałku 25 marca służby prowadzą intensywne działania mające na celu znalezienie 42-latki. Po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu kobiety ogłoszono alarm dla jednostki. Na miejsce zostały skierowane patrole, w tym także przewodnicy z psami służbowymi z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

Działania policjantów wspomagali także funkcjonariusze Ochotniczej Straży Pożarnej ze Słubic i Golic. Do poszukiwań włączyła się Cywilna Grupa Poszukiwawczo- Ratownicza Zbąszynek. Z uwagi na bliskość rzeki Odry na miejscu pracowała także Państwowa Straż Pożarna ze Słubic. Strażacy z wykorzystaniem łodzi motorowej dokonali sprawdzenia nadbrzeży oraz koryta rzeki.

W działaniach poszukiwawczych wykorzystano także drony z termowizją, obsługiwane przez operatora policyjnych dronów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim oraz operatora ze Straży Pożarnej w Słubicach. Na miejscu pracowali także funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach oraz z jednostek ościennych.

Rysopis poszukiwanej:

Opis: 42 lata, wzrost-158 cm, waga- nieznana, włosy proste, brązowe za ramiona, oczy koloru piwnego, nie posiada żadnych znaków szczególnych.

Ubiór: kurtka pikowana w kolorze czarnym za kolano, na głowie miała kaptur w kolorze czarnym, spodnie koloru ciemnego, buty skórzane ciemne.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, na temat miejsca pobytu zaginionej, lub ma wiedzę na temat okoliczności zaginięcia,  proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Słubicach 

tel. 47 79 23 211, 47 79 23 212, 47 79 23 256, 47 79 23 238, 519-534-114 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości