Wiadomości › FSD

Pościg za kradzionym audi. Auto uderzyło w słup [zdjęcia]

3 marca 2021, 18:47
W środowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 doszło do pościgu prowadzone przez straż graniczną za kierowcą audi, który nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że samochód został skradziony na terenie Niemiec.

Wypadek ciężarówki na DK22. Z pojazdu wysypały się kartony z żarówkami

2 marca 2021, 08:15
We wtorkowy poranek na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Długie doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Kierujący ciężarówką z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawo, a następnie uderzył w drzewa. Z naczepy pojazdu wysypały się kartony, w których znajdują się żarówki. W miejscu zdarzenia wprowadzony jest ruch wahadłowy.

Jechał kompletnie pijany. Wylądował w przydrożnym rowie

11 lutego 2021, 15:35
Miał niemal cztery promile alkoholu w organizmie i siedział za kierownicą z butelką wódki w ręce. To wszystko działo się w okolicach Dankowa w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Kompletnie pijany kierowca osobowego chryslera wylądował w rowie.

Miłośników jeziora Lipie w Długiem ucieszy na inwestycja

8 lutego 2021, 10:17
Nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie praca wre. Wszystko przez to, że gmina Strzelce Krajeńskie właśnie zajęła się kapitalnym remontem pomostu na plaży. Kiedy prace zostaną zakończone, nowy pomost nie będzie miał już balustrad, a do tego będzie oświetlany lampami solarnymi.

Ktoś podpalił schody w kamienicy w Drezdenku

4 lutego 2021, 13:05
Drezdeneckie Twoje-Wieści informują o zdemolowanej kamienicy przy ulicy Niepodległości. W nocy z soboty na niedzielę wandale podpili schody. Wcześniej zniszczono kamienicę przy deptaku.

Wiemy, kto wybuduje obwodnicę Strzelec Krajeńskich

1 lutego 2021, 12:15
78 milionów kosztować ma wybudowanie obwodnicy Strzelec Krajeńskich. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że wybrała wykonawcę projektu i budowy tej długo wyczekiwanej inwestycji. Jeśli nie wpłyną odwołania, to umowa zostanie podpisana do końca pierwszego kwartału.

Powitajcie Klarę, Sarę i Laurę. To strzeleckie trojaczki

19 stycznia 2021, 18:29
Burmistrz Strzelec Krajeńskich Mateusz Feder wraz z przewodnicząca Rady Miejskiej Jadwigą Janusz powitalu w Strzelcach trojaczki, które trzy miesiące temu przyszły na świat w szpitalu w Poznaniu. To drugie trojaczki w gminie w ciągu ostatnich lat.

Czołówka citroena i ciężarówki. W pojazdy uderzył jeszcze opel. Nie żyją dwie osoby [zdjęcia]

19 stycznia 2021, 08:15
We wtorkowy poranek drodze krajowej nr 22 w miejscowości Wełmin doszło do śmiertelnego wypadku. Zderzył się tam czołowo citroenem i ciężarówka, a w to uderzył kolejny samochód osobowy marki opel. Niestety zginęło dwóch mężczyzn, którzy podróżowali citroenem. Droga w miejscu wypadku będzie zablokowana przez kilka godzin.

Nad jeziorem w Strzelcach Krajeńskich pojawił się kaczkomat

17 stycznia 2021, 14:17
Władze Strzelec Krajeńskich stawiają na edukację. Nad jeziorem Górnym właśnie został ustawiony kaczkomat, czyli automat z karmą m.in. dla kaczek. Urządzenie wydaje na godzinę 15 porcji specjalnie dobranej karmy dla ptactwa wodnego. Wszystko po to, aby mieszkańcy nie dokarmiali ptaków chlebem.

Kasia z Drezdenka została Miss Polski Nastolatek!

15 stycznia 2021, 22:36
W piątkowy wieczór odbył się finał Miss Polski Nastolatek 2020. Wśród finalistek znalazła się Katarzyna Synowiec z Drezdenka. Jak się ostatecznie okazało, to Lubuszanka zgarnęła koronę i została Miss Polski Nastolatek.


Fotoreportaże