Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Kobieta wyskoczyła z okna wieżowca. Zginęła na miejscu

4 maja 2021, 12:14
Tragiczne zdarzenie w jednym z budynków w Gorzowie Wielkopolskim. Z okna znajdującego się na 11 piętrze wieżowca Watral wyskoczyła kobieta. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, która ma wyjaśnić przyczyny tragedii.

Bezczelna kradzież pod okiem kamer monitoringu

4 maja 2021, 09:28
W nocy w niedzielę, 2 maja doszło do bezczelnej kradzieży w samym centrum Gorzowa. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Nieznany mężczyzna ukradł fotel oraz stolik kawowy i to nie pierwszy raz.

Ogromna kolejka do mobilnego punktu szczepień. Pierwszy pacjent czekał już od 5 rano [film i zdjęcia]

1 maja 2021, 11:33
W sobotni poranek 1 maja rozpoczął funkcjonowanie mobilny punkt szczepień w parku Górczyńskim w Gorzowie. Do punktu utworzyła się ogromna kolejka, w której stoi kilkaset osób. Pierwszy pacjent czekał już od godz. 5 rano, chociaż punkt został dopiero otwarty o godz. 10 rano. Szczepienia potrwają do poniedziałku 3 maja.

Archeologiczne odkrycia opóźnią inwestycje w Gorzowie

26 kwietnia 2021, 18:52
Mieszkańcy Gorzowa już się chyba przyzwyczaili do tego, że pod każdą rozkopaną w mieście ulicą, robotnicy muszą natrafić na jakieś niespodzianki. Gdy na placu budowy wchodzą archeolodzy, to oznacza, że inwestycja nie zostanie oddana w terminie. Tak też będzie przy remoncie jednej z głównych ulicy Gorzowa – Chrobrego.

Podpalili mężczyznę denaturatem. Teraz stanęli przed sądem

23 kwietnia 2021, 20:37
To było zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Dwaj mężczyźni oblali 64-latka denaturatem, a później podpalili. Mężczyzna, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. W Sądzie Okręgowym w Gorzowie trwa proces oprawców. 46-letniemu Tomaszowi Sz. i 32-letni Krzysztofowi Ł. grozi nawet dożywocie.

3-tygodniowy kotek uratowany przed śmiercią

23 kwietnia 2021, 11:06
3-tygodniowy kotek trafił na wysypisko w podgorzowskim Chróściku. Zwierze zostało wypatrzone wśród śmieci na linii technologicznej. Gdyby nie szybka interwencja pracowników Inneko, kotek mógłby zginąć.

Nalot służb na punkt gier hazardowych. Zatrzymany Ukrainiec

22 kwietnia 2021, 09:09
We wtorkowe popołudnie do jednego z lokali w centrum Gorzowa Wielkopolskiego weszli przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej i Straży Granicznej. Zlikwidowano kolejny punkt z nielegalnymi grami hazardowymi. Zatrzymano też Ukraińca, który w Polsce pracował nielegalnie.

Czy doszło do pobicia na komendzie w Gorzowie? Jest śledztwo prokuratury

19 kwietnia 2021, 16:12
Co tak naprawdę wydarzyło się pod sklepem przy Słonecznej w Gorzowie Wielkopolskim, a później na terenie Komendy Miejskiej Policji? Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez policjantów z pionu prewencji. Mężczyzna podczas doprowadzania do Policyjnej Izby Zatrzymań miał zostać pobity.

Martwy pacjent znaleziony w szpitalnej toalecie

15 kwietnia 2021, 11:10
Kolejne dramatyczne zdarzenie na oddziale zakaźnym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. W szpitalnej toalecie został odnaleziony martwy pacjent. 55-letni mężczyzna miał sam odłączyć się od aparatury i wyjść z sali. Personel znalazł go po kilkunastu minutach. Na pomoc jednak było już za późno.

Płonęły dokumenty w archiwum. Duża akcja straży pożarnej [film i zdjęcia]

24 marca 2021, 11:53
Duża akcja gaśnicza w Gorzowie Wielkopolskim. W środowy poranek przy ulicy Fabrycznej doszło do pożaru w archiwum Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Na miejsce skierowane kilka zastępów straży pożarnej. Okazało się, że w pomieszczeniach archiwum płonęły dokumenty.


Fotoreportaże