Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Znany adwokat z Gorzowa z zarzutami

9 marca 2021, 10:45
Adwokat z Gorzowa Jacek S. reprezentował Tomasza Sz. ps. Bąbel, szefa zorganizowanej grupy przestępczej z Kamienia Pomorskiego, która handlowała narkotykami na dużą skalę. Jacek S. właśnie usłyszał zarzuty związane z utrudnianiem postępowania. Ponadto prokurator zdecydował, że zawiesi mężczyznę w wykonywaniu zawodu adwokata. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Pożar mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim. Lokatorzy byli pijani

7 marca 2021, 00:27
Dorzucili do pieca kaflowego zbyt duży kawałek drewna. To było przyczyną pożaru, do jakiego doszło w nocy z soboty na nadzielę, w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim. Na szczęście nic nikomu się nie stało, ale mieszkanie nie nadaje się już do zamieszkania.

Pijani mężczyźni skakali po samochodach. Kilka aut zostało uszkodzonych [film]

6 marca 2021, 20:55
W nocy z piątku na sobotę dwóch mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu, znalazło sobie sposób na „zabawę” na os. Europejskim w Gorzowie. Skakali po maskach i dachach samochodów zaparkowanych na osiedlowym parkingu przy ul. Madryckiej. W ten sposób uszkodzonych zostało kilka aut. Sprawa została zgłoszona na policję.

Strażacy są odpowiedzialni za pożar katedry? Prokuratura podjęła decyzję w tej sprawie

5 marca 2021, 13:29
Na początku stycznia do Prokuratury Rejonowej w Gorzowie wpłynęło zawiadomienie dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa jeżeli chodzi o pożar katedry. Zawiadomienie złożył Marek Surmacz, radny sejmiku województwa lubuskiego, który uważał, że straż pożarna nie dochowała należytych procedur związanych z bezpieczeństwem i również powinna odpowiadać za pożar. Prokuratura właśnie zdecydowała, że nie ma podstaw do wszczęcia postępowania i strażacy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za pożar.

Żużlowiec z zarzutami. Rafał K. zawieszony przez klub

3 marca 2021, 14:30
Żużlowiec gorzowskiej Stali – Rafał K. został zawieszony. Taką decyzję podjęły władze klubu. To pokłosie zarzutów, które usłyszał 22-letni żużlowiec, a dotyczyły znieważenia policjanta i naruszenia jego nietykalności cielesnej. Wszystko działo się pod koniec lutego, kiedy Rafał K. obchodził swoje urodziny.

Szpital zabiera głos w sprawie zmarłego 80-latka

22 lutego 2021, 11:19
Specjalny zespół powołany w gorzowskim szpitalu zbada sprawę okoliczności opuszczenia szpitala przez 80-letniego pacjenta, który kilka dni później został odnaleziony martwy, kilkaset metrów od lecznicy. Mężczyzna chorował na Alzheimera. Jego poszukiwania trwały przez cztery dni.

Odnaleziono ciało poszukiwanego od kilku dni 80-latka

21 lutego 2021, 20:15
Od środy 17 lutego trwały poszukiwania 80-letniego pana Władysława, który wyszedł ze szpitala przy ul. Dekerta w Gorzowie i zaginął. W poszukiwania chorego na Alzheimera seniora zaangażowali się również mieszkańcy Gorzowa. Niestety w niedzielę 21 lutego odnaleziono ciało mężczyzny w pobliżu jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej.

Napad na Żabkę z nożem w ręce. Policja zatrzymała trzy osoby [film]

18 lutego 2021, 11:54
Gorzowscy policjanci zatrzymali trzy osoby związane z napadem na Żabkę w Wawrowie do którego doszło na początku lutego. Okazało się, że 18-latek wszedł do sklepu z nożem i zażądał pieniędzy, a do tego ukradł alkohol i papierosy. We wszystkim pomagał mu jeszcze 18 i 19-letni kolega, którzy czekali niedaleko od miejsca napadu.

W Gorzowie padły strzały. To myśliwi odstrzelili trzy dziki

18 lutego 2021, 10:31
W środowy wieczór tuż przy szpitalu wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim policja zamknęła drogę, odgrodzono od osób postronnych dość duży teren. To było miejsce działania łowczych, którzy polowali na dziki.

Kobieta przyjęta do policji, była wcześniej skazana za przemyt narkotyków

17 lutego 2021, 14:44
Skandal w policji. W Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie do służby została przyjęta kobieta, która jak się okazało, została wcześniej skazana w Szwecji za przemyt ponad 100 kilogramów narkotyków. Policjantka została w środę zwolniona dyscyplinarnie z policji.


Fotoreportaże