Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Po napadzie na Żabkę policja publikuje nagranie

2 lutego 2021, 13:53
Gorzowscy policjanci intensywnie pracują nad sprawą rozboju i poszukują mężczyzny, który został zarejestrowany przez kamery monitoringu podczas zdarzenia, do którego doszło w Wawrowie. Mężczyzna w masce groził nożem pracownikowi, a następnie zabrał pieniądze, alkohol i papierosy. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę, proszony jest o kontakt z gorzowskimi policjantami. Każda informacja może być niezwykle cenna.

Napadł na sklep z nożem w ręku. Ukradł pieniądze, alkohol i papierosy

1 lutego 2021, 20:00
W poniedziałkowe popołudnie doszło do napadu na sklep Żabka w Wawrowie koło Gorzowa. Zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku wszedł do środka i zażądał od ekspedientki pieniędzy. Złodziej ukradł nie tylko pieniądze, ale również alkohol i papierosy. Sprawcy szuka policja.

Ktoś próbował podpalić antyaborcyjną furgonetkę stojącą przed szpitalem

29 stycznia 2021, 21:56
W piątkowy wieczór straż pożarna została wezwana do pożaru pojazdu stojącego na parkingu przy ul. Dekerta koło gorzowskiego szpitala. Okazało się, że ktoś próbował podpalić antyaborcyjną furgonetkę. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Nadpaleniu uległ jedynie fragment karoserii pojazdu od strony kierowcy.

Szokują Cię drastyczne zdjęcia? Podpisz petycję

29 stycznia 2021, 15:13
Jesteś przeciwny prezentowaniu szokujących zdjęć jak na ciężarówce, która niemal od roku stoi na parkingu przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.? Złóż swój podpis pod obywatelskim projektem uchwały w sprawie wprowadzenia zakazu eksponowania drastycznych treści na obszarze Gorzowa Wielkopolskiego.

Tragedia w Gorzowie. W rzece znaleziono samochód ze zwłokami [film i zdjęcia]

28 stycznia 2021, 10:42
W czwartkowy poranek przy ul. Wał Okrężny w Gorzowie doszło do tragedii. W rzece Warcie znaleziono samochód osobowy marki honda. W środku niestety znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu pracują służby.

Zakończyła się ziemska wędrówka biskupa Dyczkowskiego

26 stycznia 2021, 16:21
Zmarły 10 stycznia 2021 roku były biskup zielonogórsko-gorzowski Adam Dyczkowski spoczął w krypcie w gorzowskiej katedrze. Razem z nim został pochowany zmarły 4 stycznia biskup Antoni Stankiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbyły się zarówno w Zielonej Górze jak i Gorzowie.

Ktoś wyrzuca woreczki z odchodami z okna wieżowca

25 stycznia 2021, 10:39
To już szczyt. Dosłownie. Na jednym z osiedli mieszkaniowych w Gorzowie Wielkopolskim, ktoś z okien wieżowca wyrzuca… woreczki z odchodami. Fekalia lądują na trawniku przed blokiem, lub na rosnącym obok drzewie.

Policyjny radiowóz jechał na interwencję. Zderzył się z toyotą

20 stycznia 2021, 17:05
W środowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Walczaka i Nowej w Gorzowie doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z kierującym toyotą. Policjanci w oznakowanym radiowozie jechali do pilnej interwencji używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, natomiast kierujący toyotą skręcając w lewo doprowadził do zderzenia z radiowozem. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Zderzenie pięciu ciężarówek i osobówki na S3 [zdjęcia]

18 stycznia 2021, 22:04
W poniedziałkowy wieczór na drodze ekspresowej S3 w okolicach węzła Gorzów Północ doszło do karambolu z udziałem pięciu pojazdów ciężarowych i samochodu osobowego. Trasa w kierunku Skwierzyny jest zablokowana.

Strażacy są winni pożaru katedry w Gorzowie? Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie

15 stycznia 2021, 12:12
Do Prokuratury Rejonowej w Gorzowie wpłynęło zawiadomienie dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa w sprawie pożaru katedry. Zawiadomienie złożył Marek Surmacz, radny sejmiku województwa lubuskiego. Uważa, że za pożar katedry powinni odpowiadać nie tylko proboszczowie, ale również straż pożarna, która nie dochowała należytych procedur związanych z bezpieczeństwem.


Fotoreportaże