Wiadomości › Gorzów Wielkopolski

Awantura pod gorzowską kablówką. Interweniowała policja

29 grudnia 2020, 20:04
Awantura przed siedzibą operatora telewizji kablowej w Gorzowie Wielkopolskim. Zdenerwowani klienci, którzy nie zostali obsłużeni po godzinach zamknięcia biura, a czekali w kolejce nawet po kilka godzin, wezwali na miejsce policję.

Zwłoki mężczyzny pod gruzami w Gorzowie Wielkopolskim

28 grudnia 2020, 17:11
Zwłoki mężczyzny zostały znalezione pod gruzami w pomieszczeniu piwnicznym na jednej z ulic w Gorzowie Wielkopolskim. Odkrycia dokonała przypadkowa osoba w poniedziałkowe popołudnie. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

Mieszkańcy podzielili się świąteczną żywnością [film]

26 grudnia 2020, 15:12
W sobotę 26 grudnia w Gorzowie odbyła się zbiórka żywności w ramach akcji „Podziel się posiłkiem”, którą zorganizowała społeczniczka Agnieszka Kosacka wraz z Polskim Czerwonym Krzyżem. Mieszkańcy Gorzowa chętnie włączyli się w akcję i oddali jedzenie, które zostało po świętach.

„Medycy nie mogą być awangardą ruchu antyszczepionkowego”

23 grudnia 2020, 12:17
Szczepienia przeciwko COVID-19 ruszają w niedzielę 27 grudnia. Jak się okazało, deklarację o przystąpieniu do szczepienia złożyło zaledwie 30% pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego oraz 60% personelu z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie. Jak podkreśla dyrektor stacji pogotowia, nie można pozwolić na to, aby medycy byli awangardą systemu antyszczepionkowego.

Gorzów: Kierujący mercedesem potrącił rowerzystkę [zdjęcia]

22 grudnia 2020, 16:04
We wtorek 22 grudnia na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Fala hejtu i doniesienie do prokuratury po piśmie dyrektora gorzowskiego pogotowia

21 grudnia 2020, 10:34
Dyrektor stacji pogotowia w Gorzowie wycofuje się z zapisu o konieczności obowiązkowego szczepienia pracowników w nowym roku. Po fali hejtu, jaka wylała się na dyrektora placówki, Andrzej Szmit złoży doniesienie do prokuratury. Chodzi o groźby karalne.

Napad na Żabkę na gorzowskim Górczynie

19 grudnia 2020, 20:57
Dwóch zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do Żabki i zażądało od sprzedawczyni wydania gotówki. Sceny rodem z gangsterskiego filmu miały miejsce w sklepie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim.

Gotowali wigilijne potrawy dla najbardziej potrzebujących

18 grudnia 2020, 16:05
Zebrali się we wspólnej kuchni, aby ugotować potrawy dla 26 najbardziej potrzebujących rodzin. Gorzowscy szefowie kuchni, wraz z wolontariuszami gotowali w czwartkowy wieczór barszcz, smażyli karpie i przyprawiali śledzie. Wszystko odbyło się w ramach „Szlachetnej Wigilii”, która jest częścią Szlachetnej Paczki.

Gorzów: groźny pożar rozdzielni elektrycznej

17 grudnia 2020, 22:38
Prąd wyłączył się dosłownie na sekundę, a później było słychać jakby wybuch. Czytelnicy naszego portalu relacjonują wydarzenia, do jakich doszło na jednym z osiedli w Gorzowie. Paliła się tam rozdzielnia elektryczna. Interweniowała straż pożarna

Gorzów ograniczy kursowanie komunikacji miejskiej w Wigilię

17 grudnia 2020, 11:18
W wigilię 24 grudnia zostanie ograniczone kursowanie komunikacji Miejskiej w Gorzowie. MZK po godz. 17 zawiesi kursowanie niektórych miejskich linii autobusowych, a linie podmiejskie zostaną zawieszone po godz. 21. Natomiast pozostałe autobusy będą jeździć z mniejszą częstotliwością.


Fotoreportaże