Wiadomości › Na Sygnale

Tragiczny finał poszukiwań. Z rzeki wyłowiono drugie ciało

16 maja 2021, 13:57
W niedzielne przedpołudnie doszło do tragicznego odkrycia w rzece Odra w miejscowości Ledno w powiecie zielonogórskim. Z rzeki zostały wyłowione zwłoki chłopca. Według nieoficjalnych informacji, ma to być ciało poszukiwanego 15-letniego Marka. Wcześniej, w piątek odnaleziono zwłoki jego kolegi, 13-letniego Filipa.

Wciąż trwają poszukiwania 15-letniego Marka. Po chłopcu nie ma śladu [zdjęcia]

15 maja 2021, 17:57
Strażacy wspólnie z innymi służbami do tej pory przeszukali w sumie 51 km dna rzeki oraz 4,5 tys. hektarów wokół rzeki Odry. Niestety jest brak śladów zaginionego 15-letniego Marka. Jednak pomimo to, służby wciąż szukają nastolatka. Chłopiec był ostatni raz widziany w poniedziałek 10 maja we wsi Ledno razem ze swoim kolegą Filipem. Niestety w piątek 14 maja, z rzeki Odry wyłowiono zwłoki 13-letniego Filipa.

Z rzeki wyłowiono zwłoki 13-letniego Filipa. Trwają poszukiwania drugiego chłopca

14 maja 2021, 16:01
Policja oficjalnie potwierdza, że w piątkowy poranek z rzeki Odry w okolicach miejscowości Osiecznica w powiecie krośnieńskim zostały wyłowione zwłoki poszukiwanego 13-letniego Filipa. Sekcja zwłok chłopca została zaplanowana na poniedziałek. Cały czas trwają poszukiwania drugiego z chłopców, 15-letniego Marka.

Tragiczny finał poszukiwań. Z rzeki wyłowiono zwłoki chłopca

14 maja 2021, 13:11
W piątkowy poranek doszło do tragicznego odkrycia w rzece Odrze w okolicach miejscowości Osiecznica w powiecie krośnieńskim. Żołnierze wyłowili z rzeki zwłoki chłopca. Według nieoficjalnych informacji, ma to być ciało poszukiwanego 13-letniego Filipa. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

Mija kolejna doba poszukiwań Filipa i Marka. Co się stało z chłopcami? [zdjęcia]

13 maja 2021, 09:16
Od poniedziałkowego wieczora trwają poszukiwania 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka, którzy wyszli z domu w miejscowości Ledno i zaginęli. W środę psy podjęły trop w okolicach rzeki Odry, a nad jej brzegiem znaleziono bluzę jednego z chłopców. W czwartek 13 maja rozpoczęła się kolejna doba poszukiwań chłopców. W działania są zaangażowane ogromne siły i środki.

Wypadek na S3. Sześć osób zostało rannych [zdjęcia]

11 maja 2021, 17:30
We wtorkowe popołudnie na drodze ekspresowej S3 tuż za węzłem Gorzów Północ w kierunku na Szczecin doszło do poważnego wypadku. Kierujący busem uderzył w tył ciężarówki. W wyniku wypadku rannych zostało łącznie sześć osób. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Ktokolwiek widział... Intensywne poszukiwania dwóch chłopców

11 maja 2021, 13:33
Ponad 150 policjantów i kilkudziesięciu strażaków prowadzi intensywne poszukiwania dwóch chłopców w wieku 13 i 15 lat, którzy w poniedziałek wyszli z domu i do tej pory nie powrócili. W poszukiwaniach wykorzystywany jest policyjny śmigłowiec, drony i kamery termowizyjne.

Pasażer wyskoczył z jadącego pociągu, bo... jechał na gapę

11 maja 2021, 12:56
W poniedziałkowe popołudnie doszło do nietypowego zdarzenia w pociągu EC „Wawel” jadącego z Krakowa do Berlina. Z jednego z wagonów wyskoczył 37-letni mężczyzna, który jak się okazało jechał bez biletu. Kiedy mężczyzna został przyłapany przez konduktora na jeździe na gapę, zerwał plombę z drzwi i wyskoczył z jadącego pociągu. Poważnie ranny mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Dwuletnie dziecko na parapecie. Służby w akcji

11 maja 2021, 12:19
Było o krok od tragedii. Dwuletnie dziecko siedziało na parapecie w jednym z bloków przy ulicy Walczaka w Gorzowie. Zaalarmowane służby natychmiast przyjechały na miejsce. Na szczęście rodzice malucha szybko zareagowali i wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Sceny jak z filmu "Dług" w mieszkaniu w Zielonej Górze

11 maja 2021, 12:06
Sceny jak z filmu „Dług” rozegrały się w jednym z mieszkań w Zielonej Górze. 29-latek został napadnięty i okradziony przez jednego z mężczyzn. Napastnik szybko trafił za kratki.


Fotoreportaże