Wiadomości › Na Sygnale

Policjant z KMP w Gorzowie zamieszany w handel narkotykami

25 lutego 2021, 10:55
Policja w Gorzowie Wielkopolskim ma ostatnio złą prasę. Kilka dni temu okazało się, że w wydziale prewencji zatrudniona było osoba skazana na przemyt narkotyków, a teraz światło dzienne ujrzała informacja o funkcjonariuszu, który handlował narkotykami. Policjant został dyscyplinarnie zwolniony ze służby.

Gościkowo: tragiczny pożar w domu jednorodzinnym

23 lutego 2021, 12:51
W nocy z 22 na 23 lutego w Gościkowie koło Świebodzina doszło do pożaru budynku jednorodzinnego. Niestety w płomieniach zginęła jedna osoba, która nie zdołała się uratować.

Strażacy z Kargowej mają już ratowniczego quada

23 lutego 2021, 11:51
Coraz częściej jednostki OSP w Polsce, oprócz floty pojazdów ciężarowych, decydują się na zakup pojazdu typu quad. Taki pojazd trafił ostatnio do OSP Kargowa. Zakup pojazdu nie byłby możliwy bez pomocy ludzi dobrej woli.

28-latek uciekał na motorze przez las [film]

23 lutego 2021, 11:13
Jechał bez uprawnień, zakrywał tablice rejestracyjne i przekraczał dozwoloną prędkość. 28-latek kierujący motocyklem uciekał przez las policjantom z zielonogórskiej grupy Speed. Po bagnistej leśnej drodze goniła go policjantka w BMW.

Pożar i zderzenie dwóch ciężarówek na S3 [zdjęcia]

23 lutego 2021, 06:13
Groźne zdarzenia drogowe na ekspresowej S3 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Na 109 kilometrze tej trasy w kierunku Gorzowa doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Gdy już pożar został opanowany, tuż obok zderzyły się dwie ciężarówki.

Podpalił mieszkanie i przyglądał się akcji ratowniczej. 35-latek zatrzymany przez policję

22 lutego 2021, 11:03
Desperat ze Wschowy podpalił własne mieszkanie. Wcześniej spakował rzeczy i na ławce przed budynkiem obserwował akcję straży pożarnej.

Odnaleziono ciało poszukiwanego od kilku dni 80-latka

21 lutego 2021, 20:15
Od środy 17 lutego trwały poszukiwania 80-letniego pana Władysława, który wyszedł ze szpitala przy ul. Dekerta w Gorzowie i zaginął. W poszukiwania chorego na Alzheimera seniora zaangażowali się również mieszkańcy Gorzowa. Niestety w niedzielę 21 lutego odnaleziono ciało mężczyzny w pobliżu jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej.

Pijany rowerzysta uderzył w słup. Pierwszej pomocy udzieli strażacy

19 lutego 2021, 19:25
Do nietypowego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie we wsi Podlegórz w gminie Trzebiechów. Mężczyzna, który jechał rowerem w pewnym momencie zjechał na pobocze i uderzył w słup. Jak się okazało, rowerzysta był pijany. Na miejsce został wysłany zastęp OSP Trzebiechów, ponieważ w okolicy nie było wolnej karetki.

Przeszkadzał mu szlaban, więc go...wyrwał [film]

19 lutego 2021, 15:27
Kamery monitoringu na jednym z osiedli w Międzyrzeczu w województwie lubuski nagrały bardzo ciekawe zdarzenie. Widać na nim, jak młody mężczyzna podchodzi do zamkniętego szlabanu na jedno z osiedli mieszkaniowych, wyłamuje go i oddala się jedną z ulic.

Napad na Żabkę z nożem w ręce. Policja zatrzymała trzy osoby [film]

18 lutego 2021, 11:54
Gorzowscy policjanci zatrzymali trzy osoby związane z napadem na Żabkę w Wawrowie do którego doszło na początku lutego. Okazało się, że 18-latek wszedł do sklepu z nożem i zażądał pieniędzy, a do tego ukradł alkohol i papierosy. We wszystkim pomagał mu jeszcze 18 i 19-letni kolega, którzy czekali niedaleko od miejsca napadu.


Fotoreportaże