Wiadomości › Na Sygnale

Kolizje na drogach i ciężarówka w rowie na S3 [zdjęcia]

16 grudnia 2020, 08:14
W środowy poranek doszło do kilku zdarzeń drogowych w Gorzowie i okolicach. Najpoważniej sytuacja wygląda na trasie S3, gdzie kierujący samochodem ciężarowym wpadł do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czołowe zderzenie dwóch aut pod Rzepinem. Nie żyje jedna osoba

15 grudnia 2020, 17:25
Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej numer 134 w powiecie słubickim. Pomiędzy Rzepinem, a Lubiechnią doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych - volkswagena i volvo. Kierowca volkswagena pomimo reanimacji nie przeżył wypadku, natomiast dwie osoby z volvo w ciężkim stanie zostały zabrane do szpitala.

Chora 70-latka wyszła na spacer i zaginęła. Została odnaleziona 20 km od domu

15 grudnia 2020, 12:43
70-letnia kobieta cierpiąca na zaniki pamięci wyszła z domu w miejscowości Rokitno w powiecie międzyrzeckim i przez wiele godzin nie wracała. Dlatego też rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Seniorkę udało się odnaleźć aż 20 kilometrów do domu, na szczęście była cała i zdrowa.

Ciężarówka zmiażdżyła busa na S3. To cud, że kierowca przeżył

14 grudnia 2020, 18:50
W poniedziałkowy wieczór na trasie S3 na wysokości Marwic doszło do dramatycznego wypadku. Na pasie z Myśliborza do Gorzowa doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i busa. Siła uderzenia była tak duża, że bus został zmiażdżony przez pojazd ciężarowy. Ciężko ranny został mężczyzna kierujący busem.

Alarm bombowy w przedszkolu w Bogdańcu

14 grudnia 2020, 16:12
W poniedziałkowe przedpołudnie gorzowskie służby otrzymały informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego w przedszkolu w Bogdańcu. Na miejsce została wysłana straż pożarna oraz policja. Na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Wypadek na S3. Auto dostawcze zderzyło się z ciągnikiem rolniczym

14 grudnia 2020, 09:31
Poważne zdarzenie na S3 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Tuż przed MOP-em Marwice, na drodze pomiędzy Gorzowem a Myśliborzem doszło do zderzenia auta dostawczego z ciągnikiem rolniczym. Na miejsce została wysłana policja. Droga w kierunku Myśliborza jest zablokowana.

Gorzów: Ciało bezdomnego znalezione w altance śmietnikowej

14 grudnia 2020, 09:08
Ciało bezdomnego mężczyzny zostało znalezione w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Policjanci są na miejscu i prowadzą czynności operacyjne. Tożsamości mężczyzny nie udało się jeszcze ustalić.

Dramatyczny wypadek na DK92. Jedna z ofiar ma urwane nogi

13 grudnia 2020, 21:10
W niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina doszło do dramatycznego wypadku z udziałem dwóch samochodów BMW i pojazdu ciężarowego marki volvo. W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby. Najbardziej poszkodowany został mężczyzna, któremu urwało obie nogi na wysokości kolan. Droga była zablokowana przez ponad cztery godziny.

Pożar tartaku w Trzebiszewie. „To było podpalenie” [zdjęcia]

13 grudnia 2020, 12:21
W sobotni wieczór doszło do pożaru na terenie opuszczonego tartaku w Trzebiszewie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej. Okazało się, że ktoś podpalił wysypisko śmieci, które znajdowało się w tartaku.

Gorzów: Nocny rajd zakończony rozbiciem kilku aut [zdjęcia]

13 grudnia 2020, 11:49
W sobotni wieczór kierujący fiatem rozbił kilka samochodów zaparkowanych przy ul. Matejki w Gorzowie. Następnie mężczyzna porzucił swoje auto i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Kierowcy fiata szuka policja. Niewykluczone, że był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.


Fotoreportaże