Wiadomości › Na Sygnale

Po napadzie na Żabkę policja publikuje nagranie

2 lutego 2021, 13:53
Gorzowscy policjanci intensywnie pracują nad sprawą rozboju i poszukują mężczyzny, który został zarejestrowany przez kamery monitoringu podczas zdarzenia, do którego doszło w Wawrowie. Mężczyzna w masce groził nożem pracownikowi, a następnie zabrał pieniądze, alkohol i papierosy. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę, proszony jest o kontakt z gorzowskimi policjantami. Każda informacja może być niezwykle cenna.

Pożar forda po zderzeniu ze skodą. Poparzony 10-latek [zdjęcia]

2 lutego 2021, 11:53
We wtorkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 w rejonie skrzyżowania na Kołczyn doszło do dramatycznego wypadku. Samochód osobowy marki ford zderzył się ze skodą. W wyniku zderzenia ford całkowicie spłonął. W wypadku brały udział również trzy samochody ciężarowe. Rannych zostało pięć osób, w tym 10-letni chłopczyk, który doznał poparzeń oraz 9-miesięczna dziewczynka.

Napadł na sklep z nożem w ręku. Ukradł pieniądze, alkohol i papierosy

1 lutego 2021, 20:00
W poniedziałkowe popołudnie doszło do napadu na sklep Żabka w Wawrowie koło Gorzowa. Zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku wszedł do środka i zażądał od ekspedientki pieniędzy. Złodziej ukradł nie tylko pieniądze, ale również alkohol i papierosy. Sprawcy szuka policja.

Policja i sanepid kontrolują lokale

1 lutego 2021, 08:54
Policjanci i pracownicy inspekcji sanitarnej kontrolują lokale, które według rozporządzenia powinny być obecnie zamknięte. Podczas ostatniego weekendu takie kontrole były prowadzone w wielu miejscach.

Przemycali papierosy do Niemiec na ogromną skalę

1 lutego 2021, 08:38
Do Sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 8 osobom, które podejrzane są o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się przemytem papierosów z Polski do Niemiec. Skarb Państwa mógł na tym stracić ponad 4 miliony złotych. Policjanci z żarskiej komendy zakończyli śledztwo w tej sprawie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żarach.

Ktoś próbował podpalić antyaborcyjną furgonetkę stojącą przed szpitalem

29 stycznia 2021, 21:56
W piątkowy wieczór straż pożarna została wezwana do pożaru pojazdu stojącego na parkingu przy ul. Dekerta koło gorzowskiego szpitala. Okazało się, że ktoś próbował podpalić antyaborcyjną furgonetkę. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Nadpaleniu uległ jedynie fragment karoserii pojazdu od strony kierowcy.

Pijany 33-latek wjechał bmw w ogrodzenie

29 stycznia 2021, 11:35
Pijany 33-latek chciał poszaleć na parkingu w Krośnie Odrzańskim. Swoją „zabawę” zakończył na ogrodzeniu pobliskiej jednostki wojskowej. Kierujący bmw miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Zabójca 43-latka z Żagania nie może spać spokojnie

29 stycznia 2021, 09:48
Co wydarzyło się na jednym z żagańskich osiedli 22 lat temu? Kto zabił 43-letniego mężczyznę? Być może zagadka zostanie niebawem rozwiązana. Współczesny rozwój kryminalistyki, nowe metody laboratoryjne badania śladów biologicznych mogą sprawić, że sprawca zabójstwa zostanie wkrótce ustalony, zatrzymany i postawiony w stan oskarżenia.

W hondzie, która wpadła do Warty zginął 22-latek

28 stycznia 2021, 15:58
W czwartkowy poranek w rzece Warcie przy ul. Wał Okrężny odnaleziono samochód osobowy marki honda. W środku znajdowało się ciało 22-letniego mężczyzny. Służby przypuszczają, że samochód wpadł do wody w nocy. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Śledczy nie wykluczają żadnej z wersji zdarzeń.

Tragedia w Gorzowie. W rzece znaleziono samochód ze zwłokami [film i zdjęcia]

28 stycznia 2021, 10:42
W czwartkowy poranek przy ul. Wał Okrężny w Gorzowie doszło do tragedii. W rzece Warcie znaleziono samochód osobowy marki honda. W środku niestety znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu pracują służby.


Fotoreportaże