Wiadomości › Na Sygnale

Uważajmy na fałszywych pracowników wodociągów!

26 listopada 2020, 10:56
Okradali seniorów w Świebodzinie, teraz przyjechali do Drezdenka. Mogą pojawić się też u Ciebie! Szajka złodziei podająca się za pracowników wodociągów wciąż grasuje w regionie. W środę okradli 91-letnią kobietę z Drezdenka.

Zderzenie z policyjnym radiowozem

25 listopada 2020, 18:13
Osobowym oplem wjechał w policyjny radiowóz, który jako pojazd uprzywilejowany jechał na interwencję. Policjanci mieli włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Poszkodowani funkcjonariusze zostali zabrani do szpitala.

Drezdenko: kopali policjantów po całym ciele

25 listopada 2020, 17:34
Kopali policjantów po całym ciele, padły też ciosy w głowę. 31-latek, wraz ze swoim ojcem zaatakowali policjantów, bo ci chcieli zatrzymać go do odbywania kary. Teraz obaj trafili za kratki i odpowiedzą za czynną napaść na funkcjonariuszy. Grozi im do 10 lat więzienia.

Poważny wypadek w Gorzowie. Opel przebił barierki

24 listopada 2020, 16:21
Poważny wypadek w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Tuż przed godziną 16:00, kierująca osobowym oplem straciła panowanie na luku drogi i uderzyła w barierki.

Ku przestrodze: oszustwa w internecie

24 listopada 2020, 13:40
Internet do swoich celów wykorzystują oszuści, którzy zrobią wszystko żeby przejąć nasze pieniądze. Przekonały się o dwie mieszkanki powiatu krośnieńskiego, które oferując na sprzedaż towar, zamiast zarobić, straciły pieniądze. W miniony poniedziałek, 23 listopada 2020 roku, policjanci krośnieńskiej komendy przyjęli dwa zawiadomienia, w których sprzedające zamiast zarobić, straciły pieniądze bądź wystawiony do sprzedaży towar.

Kilka miesięcy ukrywał się przed policją

24 listopada 2020, 10:36
Ukrywał się przed policją od maja. Dopiero teraz udało się go aresztować. 34-letni mężczyzna na jednej w ulic Dobiegniewa potracił pieszego, a później rozbił swój samochód na ogrodzeniu. Sąd nie zastosował wobec niego aresztu i ten to wykorzystał. Wpadł niedawno w Szczecinie.

Zielona Góra: Zabił siekierą 60-letnia kobietę

24 listopada 2020, 10:28
Makabryczne odkrycie w jednym z mieszkań w Zielonej Górze. W samym centrum miasta, przy ulicy Dąbrowskiego, doszło do zabójstwa. Aresztowano 62-letniego mężczyznę.

Nie daj się naciągnąć internetowym oszustom!

23 listopada 2020, 13:18
Metoda oszustów jest bardzo prosta. Wielu z mieszkańców Gorzowa otrzymało podobnej treści sms. Wynikało z niego, że rzekome zamówienie zostało przekazane kurierowi, ale wymagana jest symboliczna dopłata – 50 groszy, aby uniknąć zwrotu przesyłki. Gdy klikało w podany link i wpisywało loginu i hasła do bankowości elektronicznej, jednocześnie dawało oszustom nieograniczony dostęp do swoich finansów.

Był skrajnie wychłodzony. Policjanci uratowali mu życie

23 listopada 2020, 11:48
Międzyrzeccy policjanci uratowali życie bezdomnemu, który wpadł do rzeki Obry, a później schronił się pod mostem. W nocy temperatura spadło w okolice zera. Skrajnie wychłodzonego mężczyznę, śpiącego pod mostem, zauważyli patrolujący okolice policjanci.

Kompletnie pijany 22-latek zakończył swój rajd na słupie wysokiego napięcia

23 listopada 2020, 11:42
Zatrzymała go mieszkanka posesji, na której ogrodzeniu zatrzymał się pojazd, kierowany przez 22-latka. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. W takim stanie wsiadł za kierownicę. Swoją krótką podróż zakończył na słupie energetycznym.


Fotoreportaże