Wiadomości › Na Sygnale

Otworzyli dyskotekę pomimo obostrzeń. Awantura podczas kontroli policji

25 stycznia 2021, 09:47
W sobotę 23 stycznia w ramach akcji #otwieramy została otwarta dyskoteka w Świebodzinie, pomimo obowiązujących obostrzeń. Podczas interwencji sanepidu i policji doszło do awantury i przepychanek. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą seata. Auto wjechało w dom

24 stycznia 2021, 11:31
W nocy z soboty na niedzielę doszło do policyjnego pościgu za kierującym seatem w Nowej Soli. Pościg zakończył się przy ul. Zielonogórskiej, gdzie kierowca uderzył w dom. Jak się okazało, 29-latek był pod wpływem alkoholu. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala.

Chciał podpalić drzwi. Agresywny sąsiad trafił w końcu za kratki

22 stycznia 2021, 12:44
Agresywnego sąsiada, który groził pozbawieniem życia i podpaleniem mieszkania zatrzymali zielonogórscy policjanci. Jak się okazało, to nie pierwszy występek 33-latka. Wcześniej mężczyzna groził śmiercią mieszkańcom Osiedla Pomorskiego.

Zabił sześć szczeniaków. Trafi za kratki na prawie 3 lata

21 stycznia 2021, 20:20
Jest finał makabrycznej sprawy 35-latka, który w ubiegłym roku uśmiercił sześć szczeniaków. Michał Sz. usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Sąd w Nowej Soli skazał go na 2 lata i 8 miesięcy bezwzględnego więzienia.

Zderzenie czterech aut na Trasie Północnej

21 stycznia 2021, 18:55
Na pasie Trasy Północnej w stronę węzła S3 doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. W pojazdach podróżowało łącznie 7 osób. Natomiast dwie osoby trafiły pod opiekę medyków, to starsza kobieta i dziecko.

Okradł sklep i chciał zatrzeć ślady. 28-latek ukradł nawet kamerę monitoringu, ale... bez nagrania

21 stycznia 2021, 18:31
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł sklep w powiecie wschowskim. Łupem 28-letniego złodzieja padło kilkaset paczek papierosów, alkohol, artykuły spożywcze oraz pieniądze. Mężczyzna chcąc zatrzeć ślady, ukradł również kamerę monitoringu, ale nie zabrał dysku z nagraniem. Straty wstępnie wyceniono na ponad 10 tysięcy złotych.

16-latek ukradł autobus i rozbił go o budynek

21 stycznia 2021, 14:42
Policjantom w końcu udało się zatrzymać osobę, która ukradła autobus, a następnie uderzyła nim w blok przy ul. 1 Maja w Słubicach. Okazało się, że odpowiedzialnym za to zdarzenie jest 16-latek, który ostatecznie usłyszał sześć zarzutów. Sprawa zostanie skierowana do Sądu Rodzinnego.

Nietypowa interwencja strażaków. Uratowali psa ze stodoły [zdjęcia]

21 stycznia 2021, 09:57
Strażacy z OSP Bogdaniec zostali wezwani do nietypowej interwencji w Racławiu. Do zawalonej stodoły wszedł pies, który nie mógł się z niej wydostać. Na szczęście zwierzę zostało bezpiecznie ściągnięte na ziemię przez strażaków ochotników.

Kolejna seniorka okradziona. Tym razem na... program unijny

21 stycznia 2021, 08:53
Były oszustwa na wnuczka, policjanta, czy pracownika socjalnego. Tym razem seniorka z Międzyrzecza straciła oszczędności swojego życia, bo uwierzyła oszustom, że pomogą jej uzyskać zwrot pieniędzy za leczenie ze specjalnych programów unijnych. Niczego niepodejrzewająca kobieta wpuściła oszustkę do swojego domu.

Policyjny radiowóz jechał na interwencję. Zderzył się z toyotą

20 stycznia 2021, 17:05
W środowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Walczaka i Nowej w Gorzowie doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z kierującym toyotą. Policjanci w oznakowanym radiowozie jechali do pilnej interwencji używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, natomiast kierujący toyotą skręcając w lewo doprowadził do zderzenia z radiowozem. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.


Fotoreportaże