Wiadomości › Na Sygnale

Czołowe zderzenie dwóch aut pod Rzepinem. Nie żyje jedna osoba

15 grudnia 2020, 17:25
Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej numer 134 w powiecie słubickim. Pomiędzy Rzepinem, a Lubiechnią doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych - volkswagena i volvo. Kierowca volkswagena pomimo reanimacji nie przeżył wypadku, natomiast dwie osoby z volvo w ciężkim stanie zostały zabrane do szpitala.

Chora 70-latka wyszła na spacer i zaginęła. Została odnaleziona 20 km od domu

15 grudnia 2020, 12:43
70-letnia kobieta cierpiąca na zaniki pamięci wyszła z domu w miejscowości Rokitno w powiecie międzyrzeckim i przez wiele godzin nie wracała. Dlatego też rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Seniorkę udało się odnaleźć aż 20 kilometrów do domu, na szczęście była cała i zdrowa.

Ciężarówka zmiażdżyła busa na S3. To cud, że kierowca przeżył

14 grudnia 2020, 18:50
W poniedziałkowy wieczór na trasie S3 na wysokości Marwic doszło do dramatycznego wypadku. Na pasie z Myśliborza do Gorzowa doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i busa. Siła uderzenia była tak duża, że bus został zmiażdżony przez pojazd ciężarowy. Ciężko ranny został mężczyzna kierujący busem.

Alarm bombowy w przedszkolu w Bogdańcu

14 grudnia 2020, 16:12
W poniedziałkowe przedpołudnie gorzowskie służby otrzymały informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego w przedszkolu w Bogdańcu. Na miejsce została wysłana straż pożarna oraz policja. Na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Wypadek na S3. Auto dostawcze zderzyło się z ciągnikiem rolniczym

14 grudnia 2020, 09:31
Poważne zdarzenie na S3 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Tuż przed MOP-em Marwice, na drodze pomiędzy Gorzowem a Myśliborzem doszło do zderzenia auta dostawczego z ciągnikiem rolniczym. Na miejsce została wysłana policja. Droga w kierunku Myśliborza jest zablokowana.

Gorzów: Ciało bezdomnego znalezione w altance śmietnikowej

14 grudnia 2020, 09:08
Ciało bezdomnego mężczyzny zostało znalezione w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Policjanci są na miejscu i prowadzą czynności operacyjne. Tożsamości mężczyzny nie udało się jeszcze ustalić.

Dramatyczny wypadek na DK92. Jedna z ofiar ma urwane nogi

13 grudnia 2020, 21:10
W niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina doszło do dramatycznego wypadku z udziałem dwóch samochodów BMW i pojazdu ciężarowego marki volvo. W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby. Najbardziej poszkodowany został mężczyzna, któremu urwało obie nogi na wysokości kolan. Droga była zablokowana przez ponad cztery godziny.

Pożar tartaku w Trzebiszewie. „To było podpalenie” [zdjęcia]

13 grudnia 2020, 12:21
W sobotni wieczór doszło do pożaru na terenie opuszczonego tartaku w Trzebiszewie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej. Okazało się, że ktoś podpalił wysypisko śmieci, które znajdowało się w tartaku.

Gorzów: Nocny rajd zakończony rozbiciem kilku aut [zdjęcia]

13 grudnia 2020, 11:49
W sobotni wieczór kierujący fiatem rozbił kilka samochodów zaparkowanych przy ul. Matejki w Gorzowie. Następnie mężczyzna porzucił swoje auto i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Kierowcy fiata szuka policja. Niewykluczone, że był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Złodzieje wysadzili bankomat i ukradli pieniądze

12 grudnia 2020, 10:13
W sobotę w nocy doszło do wysadzenia bankomatu przy ul. Żwirowej w Witnicy. Złodzieje ukradli kasetki z pieniędzmi, nie wiadomo ile było gotówki w środku. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.


Fotoreportaże