Wiadomości

Zderzenie dwóch ciężarówek. Z wyrwanej kabiny wypadł kierowca [zdjęcia]

24 czerwca 2021, 09:13
W rejonie skrzyżowania drogi krajowej nr 22 i drogi wojewódzkiej nr 136 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Wskutek zdarzenia, jedna z kabin pojazdu ciężarowego została wyrwana, kierowca wypadł na zewnątrz. Mężczyzna ze złamaniami został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie.

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2. Zginął kierowca BMW

23 czerwca 2021, 13:11
W środę w nocy na autostradzie A2 tuż przed granicą z Niemcami doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca samochodu osobowego marki BMW wbił się pod tył naczepy pojazdu ciężarowego. Mężczyzna kierujący BMW zginął na miejscu, natomiast ciężko ranna pasażerka została zabrana do szpitala.

Tragedia pod Zieloną Górą. Ciężarówki zmiażdżyły mężczyznę

22 czerwca 2021, 13:23
Tragiczne zdarzenie w jednym z zakładów produkcyjnych w Czerwieńsku koło Zielonej Góry. Z nieustalonych do tej poty przyczyn, mężczyzna znalazł się pomiędzy dwoma ciężarówkami i został przez nie przygnieciony. Pomimo długiej reanimacji, nie udało się go uratować.

Jedziecie do Niemiec? W Kostrzynie przygotujcie się na niespodzianki

21 czerwca 2021, 16:12
Jeżeli wybieracie się do naszych zachodnich sąsiadów, omijajcie Kostrzyn. Przez cztery dni w godzinach od 8 do 16 most graniczny w ciągu DK22 będzie zamknięty. Jeszcze większy problem będą mieli pasażerowie pociągów. Z uwagi na remont mostu kolejowego, będą musieli przejść na piechotę mostem drogowym.

Kompletnie pijani wsiedli do kajaka. Dostali po 500 złotych mandatu

21 czerwca 2021, 10:36
Kompletnie pijani wybrali się na kajaki. Jak się później okazało, mieli po dwa promile alkoholu w organizmie. Para, która pływała nad jeziorem Lubiewo, została ukarana wysokimi mandatami.

Sprawca brutalnego zabójstwa w rękach strzeleckich policjantów

21 czerwca 2021, 08:21
Powracamy do sprawy brutalnego pobicia, którego efektem było zabójstwo 48-letniego mieszkańca Strzelec Krajeńskich. Dzięki żmudnej, wielotygodniowej pracy lubuskich policjantów, udało się wytypować sprawcę i go zatrzymać. W jego zatrzymaniu uczestniczyli kontrterroryści z Gorzowa Wielkopolskiego.

Raport drogowy: powroty z weekendu

20 czerwca 2021, 12:58
Wracając do domu, jeżeli nie chcecie stać w korku - wybierajcie trasę alternatywną. W naszym raporcie podpowiemy Wam, którędy jechać, jak wygląda sytuacja na najbardziej newralgicznych odcinkach S3. Nasz raport jest aktualizowany na bieżąco.

Słupki na deptaku ograniczą samowolę kierowców

18 czerwca 2021, 16:16
Można powiedzieć: w końcu! Po kilku nieudanych przetargach miasto Zielona Góra wybrało wykonawcę, która zamontuje system ograniczający wjeżdżanie samochodem na deptak. Słupki mają ukrócić samowolę kierowców, którzy notorycznie łamią przepisy ruchu drogowego.

Podpalacz grasuje w lasach koło Cybinki. Leśnicy wyznaczają nagrodę za jego wskazanie

18 czerwca 2021, 15:45
Podpalacz grasuje w okolicach Cybinki w województwie lubuskim. Od kilku dni miejscowi strażacy oraz leśnicy walczą z ciągłymi pożarami lasów. Ktoś podpala opony na brzegu lasu i czeka, aż wszystko spłonie. Dlatego nadleśnictwo w Cybince wyznaczyło nagrodę za wskazanie sprawcy podpaleń.

Został skazany, chociaż już dawno nie żył. Koniec sprawy 68-latka, który poćwiartował konkubinę

18 czerwca 2021, 13:52
Tadeusz M. został w lutym 2021 roku skazany za poćwiartowanie zwłok konkubiny, chociaż zaginął i był poszukiwany przez policję. W piątek 18 czerwca miała ruszyć rozprawa apelacyjna w tej sprawie, ale sąd umorzył postępowanie. Wszystko przez to, że okazało się, że w grudniu 2020 roku z rzeki Warty wyciągnięto zwłoki mężczyzny, ale dopiero w maju 2021 roku udało się potwierdzić tożsamość 68-latka za pomocą badań genetycznych.


Fotoreportaże