Wiadomości

Ogromny pożar składowiska sprzętu agd. Płonęło kilkaset pralek i lodówek [zdjęcia]

11 kwietnia 2021, 11:47
Ponad cztery godziny strażacy z powiatu sulęcińskiego walczyli z pożarem w miejscowości Budzigniew. Palił się budynek oraz używany sprzęt agd, który znajdował na terenie posesji. Spłonęło łącznie kilkaset lodówek i pralek. W akcji gaśniczej brało udział 8 zastępów straży pożarnej.

Policjanci przerwali nielegalne wyścigi. Sprawą zajmie się prokuratura

11 kwietnia 2021, 11:03
W sobotni wieczór w Kostrzynie nad Odrą miał się odbyć zlot samochodów i nielegalne wyścigi na 1/4 mili przy ul. Szumiłowskiej. Jednak na miejscu pojawili się policjanci, którzy przerwali imprezę, a następnie kontrolowali auta i kierowców. Jak się okazało, sprawa zostanie skierowana do prokuratury w związku ze sprowadzeniem zagrożenia dla życia i zdrowia wielu osób.

Kierowca roztrzaskał volkswagena o drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu

11 kwietnia 2021, 10:29
W niedzielę nad ranem przy ul. Północnej w Kostrzynie nad Odrą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący volkswagenem z bardzo dużą siłą uderzył w drzewo. Auto zostało całkowicie zniszczone. 28-letni kierowca nie miał szans na przeżycie, zginął na miejscu.

Konar drzewa spadł na jadący samochód

9 kwietnia 2021, 20:42
W piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 24 w okolicach przejazdu kolejowego w Luboszu w powiecie międzychodzkim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Konar drzewa spadł na kabinę samochodu dostawczego podczas jazdy. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało.

Zderzenie hondy i toyoty na DK24. Toyota wpadła do rowu

9 kwietnia 2021, 16:30
W piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 24 na wysokości miejscowości Chełmsko w powiecie międzyrzeckim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – hondy i toyoty. Kierujący hondą uderzył w tył toyoty, która następnie wpadła do rowu. Poszkodowana została jedna osoba. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Ponad 100 wolontariuszy pomaga w Szpitalu Tymczasowym. Potrzebni są kolejni

9 kwietnia 2021, 16:04
Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Tylko w piątek przybyło 716 osób zakażonych koronawirusem w województwie lubuskim, a 21 zmarło. Szpital Tymczasowy w Zielonej Górze pęka w szwach i wciąż potrzebuje rąk do pracy. Obecnie w lecznicy pomaga aż 109 wolontariuszy, którzy są studentami kierunków medycznych. Jednak potrzebna jest pomoc kolejnych osób.

Uderzył prętem w głowę kierowcę autobusu

9 kwietnia 2021, 13:52
Brutalny napad na kierowcę autobusu w Gorzowie Wielkopolskim. Do zdarzenia doszło w momencie, kiedy kierowca zwrócił uwagę pasażerowi, aby ten nie jadł w autobusie. Kiedy kolejne prośby nie poskutkowały, kierowca poprosił pasażera, aby ten wyszedł z pojazdu. Wówczas został uderzony metalowym prętem w głowę.

Tragedia pod Kostrzynem. Nie żyją dwie osoby

7 kwietnia 2021, 18:50
Tragedia w Dąbroszynie w powiecie gorzowskim. Kierujący osobowym volkswagenem z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginął kierowca i pasażer. Droga jest zablokowana.

Lockdown w całej Polsce został przedłużony!

7 kwietnia 2021, 11:51
W środowe przedpołudnie podczas konferencji prasowej, minister zdrowia ogłosił, że obowiązujące obostrzenia zostaną przedłużone do 18 kwietnia. Oznacza to, że nadal pozostaną zamknięte duże sklepy budowlane i meblowe, salony fryzjerskie i kosmetyczne. A przedszkola i żłobki będą funkcjonowały z ograniczeniami.

Pożar w Świebodzinie. Policjanci zapobiegli tragedii

7 kwietnia 2021, 09:51
Pożar w kotłowni w budynku wielorodzinnym w Świebodzinie postawił na nogi wszystkich mieszkańców. Całe zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę. Dzięki szybkiej interwencji policjantów i strażaków udało się wyprowadzić z budynku wszystkich mieszkańców i zapobiec tragedii.


Fotoreportaże