Wiadomości

Kompletnie pijani, na holu uciekali przed policją

19 stycznia 2021, 10:21
Policyjny pościg za pijanymi kierowcami dwóch samochodów. W poniedziałkowy wieczór policjanci z Gorzowa próbowali zatrzymać do kontroli kierującego osobowym renault, który holował golfa. Kierowcy nie reagowali na sygnały policjantów i w śnieżycy rzucili się do ucieczki. Zostali zatrzymani po blisko 7-kilometrowym pościgu. Obaj byli kompletnie pijani.

Czołówka citroena i ciężarówki. W pojazdy uderzył jeszcze opel. Nie żyją dwie osoby [zdjęcia]

19 stycznia 2021, 08:15
We wtorkowy poranek drodze krajowej nr 22 w miejscowości Wełmin doszło do śmiertelnego wypadku. Zderzył się tam czołowo citroenem i ciężarówka, a w to uderzył kolejny samochód osobowy marki opel. Niestety zginęło dwóch mężczyzn, którzy podróżowali citroenem. Droga w miejscu wypadku będzie zablokowana przez kilka godzin.

Zderzenie dwóch osobówek i ciężarówki. Nie żyją dwie osoby

19 stycznia 2021, 07:16
We wtorkowy poranek na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Wełmin doszło do tragicznego wypadku. Zderzył się tam czołowo samochód osobowy i ciężarówka, a w to uderzył kolejny samochód osobowy. Pomimo reanimacji, niestety nie udało się uratować życia dwóch osób.

Zderzenie pięciu ciężarówek i osobówki na S3 [zdjęcia]

18 stycznia 2021, 22:04
W poniedziałkowy wieczór na drodze ekspresowej S3 w okolicach węzła Gorzów Północ doszło do karambolu z udziałem pięciu pojazdów ciężarowych i samochodu osobowego. Trasa w kierunku Skwierzyny jest zablokowana.

Rossmann: Pomagamy kobietom jak umiemy

18 stycznia 2021, 20:18
Sieć drogerii Rossmann ruszą z V edycją swojej sztandarowej akcji pomocowej. W tym roku Rossmann będzie pomagać kobietom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Będzie to pomoc od kobiet, bo to one są głównie klientkami drogerii dla kobiet.

W firmie stały i się kurzyły, a teraz pomagają zwierzakom

18 stycznia 2021, 18:29
Zewnętrzne nagrzewnice, które na co dzień mają służyć do ogrzewania uczestników imprez plenerowych, czy też osób przesiadujących na ogródkach przy pubach, teraz grzeją futra zwierzaków. Prywatna firma przekazała zewnętrzne nagrzewnice do zielonogórskiego schroniska. To strzał w 10!

Nowa Sól ma pieniądze na remont zabytkowych kamienic

18 stycznia 2021, 17:18
Kamienice w Nowej Soli mogą zyskać nowy blask tak jak ta przy ulicy Zjednoczenia. W mieście wystartowała kolejna edycja programu dotacji na remonty kamienic wpisanych do rejestru zabytków.

80-latek stracił przytomność czekając na test na koronawirusa. Uratowali go żołnierze

18 stycznia 2021, 15:28
Dwóch żołnierzy reanimowało 80-letniego mężczyznę na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Mężczyzna czekał w kolejce na pobranie pobranie wymazu i w pewnym momencie stracił przytomność. Na szczęście błyskawiczna akcja uratowała życie 80-latka, który trafił na oddział kardiologiczny.

Ktoś zastrzelił wilka z broni myśliwskiej

18 stycznia 2021, 15:07
Stowarzyszenie dla Natury "Wilk" poinformowało, że w miniony weekend został odnaleziony martwy wilk w przydrożnym rowie w okolicach Ośna Lubuskiego. Okazało się, że zwierzę zostało zastrzelone z broni myśliwskie. Sprawą zajmuje się policja.

Kolekcjonerskimi banknotami płaciła za alkohol

18 stycznia 2021, 13:07
60-letnia mieszkanka Międzyrzecza zapłaciła cztery razy za zakupy w tym samym sklepie banknotami kolekcjonerskimi o nominale 200 złotych każdy. Dopiero przy liczeniu pieniędzy, właścicielka sklepu zorientowała się, że ma do czynienia z fałszywkami. „Zaradną” kobietę zatrzymała policja.


Fotoreportaże