Wiadomości

Kręcił „bączki” volkswagenem na parkingu. W aucie były małe dzieci

19 stycznia 2021, 13:16
Policjanci zatrzymali 29-letniego kierowcę volkswagena, który sprawdzał swoje umiejętności „rajdowego kierowcy” na oblodzonym parkingu marketu w Nowej Soli. Mężczyzna kręcił tzw. „bączki”, natomiast w samochodzie w trakcie manewrów znajdowało się trzech pasażerów - kobieta i dwoje małych dzieci w wieku 2 i 4 lat. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i zdecydowali, że skierują sprawę do sądu.

Szybki i wściekły. Jechał 156 km/h przez Ochlę

19 stycznia 2021, 12:53
34-latek z zakazem pędził 156 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Poza nim policyjny videorejestrator zanotował prędkość 176 kilometrów na godzinę. Rajd pirata ulicami Ochli zakończyli policjanci z grupy SPEED.

Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu na trasę S3

19 stycznia 2021, 12:36
W miniony weekend konieczne było zablokowanie trasy S3 koło Międzyrzecza, ponieważ 40-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu wprost pod jadące drogą ekspresową samochody. Policjantom na szczęście udało się uratować mężczyznę. Został zabrany do szpitala na badania.

Żary mają pieniądze na wymianę kopciuchów

19 stycznia 2021, 11:59
Nawet 10 000 złotych na wymianę starych źródeł ciepła może uzyskać każdy mieszkaniec Żar, który złoży wniosek o dofinansowanie w kolejnej edycji programu wymiany pieców na nowe. Nabór wniosków rusza w połowie lutego.

Kompletnie pijani, na holu uciekali przed policją

19 stycznia 2021, 10:21
Policyjny pościg za pijanymi kierowcami dwóch samochodów. W poniedziałkowy wieczór policjanci z Gorzowa próbowali zatrzymać do kontroli kierującego osobowym renault, który holował golfa. Kierowcy nie reagowali na sygnały policjantów i w śnieżycy rzucili się do ucieczki. Zostali zatrzymani po blisko 7-kilometrowym pościgu. Obaj byli kompletnie pijani.

Czołówka citroena i ciężarówki. W pojazdy uderzył jeszcze opel. Nie żyją dwie osoby [zdjęcia]

19 stycznia 2021, 08:15
We wtorkowy poranek drodze krajowej nr 22 w miejscowości Wełmin doszło do śmiertelnego wypadku. Zderzył się tam czołowo citroenem i ciężarówka, a w to uderzył kolejny samochód osobowy marki opel. Niestety zginęło dwóch mężczyzn, którzy podróżowali citroenem. Droga w miejscu wypadku będzie zablokowana przez kilka godzin.

Zderzenie dwóch osobówek i ciężarówki. Nie żyją dwie osoby

19 stycznia 2021, 07:16
We wtorkowy poranek na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Wełmin doszło do tragicznego wypadku. Zderzył się tam czołowo samochód osobowy i ciężarówka, a w to uderzył kolejny samochód osobowy. Pomimo reanimacji, niestety nie udało się uratować życia dwóch osób.

Zderzenie pięciu ciężarówek i osobówki na S3 [zdjęcia]

18 stycznia 2021, 22:04
W poniedziałkowy wieczór na drodze ekspresowej S3 w okolicach węzła Gorzów Północ doszło do karambolu z udziałem pięciu pojazdów ciężarowych i samochodu osobowego. Trasa w kierunku Skwierzyny jest zablokowana.

Rossmann: Pomagamy kobietom jak umiemy

18 stycznia 2021, 20:18
Sieć drogerii Rossmann ruszą z V edycją swojej sztandarowej akcji pomocowej. W tym roku Rossmann będzie pomagać kobietom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Będzie to pomoc od kobiet, bo to one są głównie klientkami drogerii dla kobiet.

W firmie stały i się kurzyły, a teraz pomagają zwierzakom

18 stycznia 2021, 18:29
Zewnętrzne nagrzewnice, które na co dzień mają służyć do ogrzewania uczestników imprez plenerowych, czy też osób przesiadujących na ogródkach przy pubach, teraz grzeją futra zwierzaków. Prywatna firma przekazała zewnętrzne nagrzewnice do zielonogórskiego schroniska. To strzał w 10!


Fotoreportaże