Wiadomości

Woźniak pierwszy, Protasiewicz i Dudek w czołówce

23 kwietnia 2021, 11:21
Czwartkowy ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu padł łupem Tobiasza Musielaka. Na drugim miejscu uplasował się Grzegorz Walasek, wyprzedzając Patryka Dudka. W Bydgoszczy zwycięstwo padło łupem Szymona Woźniaka, natomiast drugą pozycję zajął Jarosław Hampel, a trzecią Piotr Protasiewicz.

3-tygodniowy kotek uratowany przed śmiercią

23 kwietnia 2021, 11:06
3-tygodniowy kotek trafił na wysypisko w podgorzowskim Chróściku. Zwierze zostało wypatrzone wśród śmieci na linii technologicznej. Gdyby nie szybka interwencja pracowników Inneko, kotek mógłby zginąć.

Chłodniejsza zima to wyższe rachunki za ogrzewanie

23 kwietnia 2021, 10:35
Mimo że kalendarzowo mamy już w miarę zaawansowaną wiosnę, to grzejniki w niektórych domach wciąż muszą być rozkręcone. Co to oznacza dla naszych portfeli? Rachunki za ogrzewanie będę o wiele wyższe.

Pożar przy DK 92. Spłonęły dwie ciężarówki

23 kwietnia 2021, 09:56
Dwie ciężarówki spłonęły na parkingu przy DK92 w miejscowości Mostki. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zastali rozwinięty pożar naczepy samochodu ciężarowego, na którym znajdował się inny pojazd. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kontrabanda w Świecku. Zatrzymano papierosy o wartości 1,5 mln złotych!

23 kwietnia 2021, 08:21
Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Krajowej Administracji Skarbowej ujawnili i zabezpieczyli nielegalne wyroby tytoniowe o wartości 1,5 miliona złotych. Do sprawy zatrzymano dwóch Polaków.

Zagar przed meczem z Częstochową [wideo]

22 kwietnia 2021, 13:31
Przed meczem Włókniarza z Falubazem trenerzy obu ekip szykują zmiany w składach. Piotr Żyto awizował Mateusza Tondera, natomiast w ekipie Piotra Świderskiego ma pojechać Mateusz Świdnicki – informuje portal speedwaynews.pl

Bele z plastikiem stanęły na deptaku. Mają uświadomić mieszkańców

22 kwietnia 2021, 12:05
Z okazji Dnia Ziemi władze Zielonej Góry wspólnie z Zakładem Gospodarki Komunalnej ruszyły z akcją „Miasto bez plastiku”. W ramach akcji na zielonogórskim deptaku zostały ustawione bele z plastikiem. Ma to uświadomić mieszkańców ile plastiku produkują codziennie oraz wskazać, że ekologiczne zachowania są potrzebne.

Włamywacza nagrały kamery miejskiego monitoringu. Zobacz film

22 kwietnia 2021, 12:01
Wziął cegłówkę znajdującą się na pasie zieleni i rozbił nią szybę w sklepie z pączkami i lodami. Najprawdopodobniej chciał dostać się do środka, ale przeszkodzili mu policjanci zaalarmowani przez pracowników miejskiego monitoringu. 32-latek ma na swoim koncie więcej przestępstw.

Ogromne składowisko opon w lesie. Leśnicy szukają sprawcy [film i zdjęcia]

22 kwietnia 2021, 11:38
Ogromne ilości opon znaleźli w lesie pomiędzy Brodami a Zasiekami w powiecie Żarskim leśnicy z nadleśnictwa Lubsko. Ktoś pozbył się opon składowanych przez wiele lat. Nielegalne składowisko zostało znalezione 100 metrów od drogi 298. Leśnicy szukają sprawców.

Kompletnie pijany wiózł dwójkę dzieci. Obok siedziała żona...

22 kwietnia 2021, 11:22
Sąd rodzinny i karny zajmie się rodzicami, którzy narazili swoje dzieci na narażenie zdrowia i życia. Kompletnie pijany ojciec zabrał dzieci na przejażdżkę samochodem. Z boku siedziała matka dzieci, która zezwoliła na to, aby mężczyzna kierował pojazd, będąc pod wpływem alkoholu. Wszystko to działo się w Kożuchowie.


Fotoreportaże