Wiadomości

Po meczu Toruń - Zielona Góra. Trenerzy oceniają swoje zespoły

6 kwietnia 2021, 12:39
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra przegrał inaugurację PGE Ekstraligi w Toruniu. Po meczu trenerzy obu drużyn skomentowali pojedynek i ocenili postawę swoich zawodników.

Kamienica odzyskała swój dawny blask. Zobaczcie efekty!

6 kwietnia 2021, 12:31
To wręcz nieprawdopodobne. Odrapana, oszpecona antenami satelitarnymi i graffiti zabytkowa kamienica w Zielonej Górze zmieniła się nie do poznania. Budynek przy Chrobrego 44 trafił pod opiekę konserwatora zabytków. Zobaczcie efekty!

Ogromne drzewo zablokowało drogę do cmentarza. Interweniowali strażacy

6 kwietnia 2021, 11:55
W świąteczne, poniedziałkowe popołudnie strażacy z Templewa w powiecie międzyrzeckim mieli pełne ręce roboty. Przewalone, ogromne drzewo tarasowało drogę dojazdową do miejscowego cmentarza. Pogoda płata figle, o czym przekonali się mieszkańcy powiatu międzyrzeckiego.

Koronawirus w lubuskim. 205 zakażeń w regionie

6 kwietnia 2021, 11:19
Lubuskie z 205 zakażeniami w ciągu doby na szczęście znajduje się na samym końcu listy zdiagnozowanych przypadków zachorowania na COVID-19. Najwięcej nowych przypadków potwierdzono na Mazowszu - 1792 i na Śląsku - 1228, najmniej w woj. podlaskim - 92.

Laweta uderzyła w przyczepkę obsługi S3 [zdjęcia]

6 kwietnia 2021, 11:14
We wtorkowy poranek na drodze ekspresowej S3 pomiędzy węzłem Międzyrzecz Północ, Skwierzyna Południe doszło do wypadku z udziałem lawety marki mercedes i pojazdu obsługi trasy S3. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w przyczepkę obsługi, która prowadziła prace drogowe. Kierujący lawetą został poszkodowany. Jeden pas trasy S3 w kierunku Skwierzyny jest zablokowany.

Powrót do szkół jeszcze w kwietniu? To całkiem możliwe

6 kwietnia 2021, 10:54
To może być dobra informacja dla rodziców uczniów szkół podstawowych. Jest szansa, że jeszcze w kwietniu do szkół wrócą uczniowie klas I-III. Taką informację przekazał wiceminister edukacji narodowej w porannej rozmowie w Radiu Zet.

Dokonali rozboju na stacji paliw. Policja zatrzymała mężczyzn

6 kwietnia 2021, 10:47
Policjanci z Kostrzyna nad Odrą wspólnie z funkcjonariuszami z województwa zachodniopomorskiego zatrzymali trzech mężczyzn odpowiedzialnych za dokonanie rozboju w wielkanocną niedzielę na stacji paliw w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyźni sterroryzowali kasjerkę, ukradli pieniądze i uciekli kradzionym audi. Usłyszą zarzut rozboju, natomiast prokurator będzie wnioskował o tymczasowy areszt.

Mężczyzna wyłudzał auta z salonu samochodowego i sprzedawał w komisie

6 kwietnia 2021, 10:16
Policjanci z Komendy Miejskiej w Zielonej Górze zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu świebodzińskiego, który jest podejrzany o liczne oszustwa. Mężczyzna wyłudził z salonu samochodowego nowe auto o wartości 180 tys. zł na postawie fałszywego dokonania przelewu. Jak się okazało, 36-latek był wcześniej karany.

Rozbój na stacji paliw. Zamaskowani mężczyźni sterroryzowali kasjerkę

4 kwietnia 2021, 21:28
W niedzielę na stacji paliw przy ul. Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą doszło do rozboju. Dwóch zamaskowanych mężczyzn weszło do środka i sterroryzowało pracownicę. Natomiast trzeci siedział za kierownicą auta, którym następnie napastnicy uciekli. Policja szuka mężczyzn.

Mocny początek gorzowskiej Stali. Gorzów wygrywa w Lesznie 48:42

4 kwietnia 2021, 21:27
Stal była tego wieczora nie do zatrzymania. Leszczynianie robili, co mogli, ale ostatecznie musieli uznać wyższość drużyny Moje Bermudy Stal Gorzów. Po fantastycznym widowisku gorzowianie wywożą z Leszna cenne punkty, wygrywając 48:42.


Fotoreportaże