Wiadomości

Zobacz, jak kierujący mazdą z impetem wpada do Warty [film]

1 marca 2021, 08:31
Lubuska policja udostępniła nagranie z pościgu za 30-letnim kierowcą mazdy, który uciekał kradzionym samochodem przez teren powiatu sulęcińskiego. Kierujący skradzioną na terenie Niemiec mazdą CX 5 wjechał na nieczynny most w Świerkocinie, nie zapanował nad pojazdem, a następnie z impetem przebił bariery, lądując w rzece. Teraz, za jego kaskaderskie wyczyny może usłyszeć wyrok nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fryzjerka zniszczyła włosy klientce. Musi zapłacić odszkodowanie

27 lutego 2021, 19:36
Wszystko wydarzyło się w jednym z salonów fryzjerskich w Gubinie. Kobieta zdecydowała się na rozjaśnienie i pofarbowanie włosów. Jednak zabieg przyniósł dramatyczne skutki. Kobiecie zaczęły wypadać włosy. Dlatego też zdecydowała się podać do sądu fryzjerkę. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie. Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim zdecydował, że fryzjerka ma zapłacić swojej klientce 10 tys. zł zadośćuczynienia.

Park Odra zmienia się w oczach. Zobaczcie zdjęcia!

26 lutego 2021, 13:55
W Nowej Soli wciąż trwa rewitalizacja terenów pofabrycznych. Jedną z odsłon tego programu jest właśnie modernizacja terenów zielonych znajdujących się przy ulicy Wrocławskiej.

Jak szybko stracić kilkaset złotych?

26 lutego 2021, 13:30
Wydawałoby się, że naiwność ludzka ma swoje granice. Niestety, znajdują się wciąż tacy, którzy płacą za przesyłki, których nie zamawiali. I to nawet kilkaset złotych. Oszust wykorzystał to, że w sklepie nie było właścicielki i od pracownicy zażądał opłacenia przesyłki.

25-latka pod wpływem narkotyków uciekała ulicami Żagania

26 lutego 2021, 13:16
Była pod wpływem metamfetaminy, nie miała uprawnień, a samochód był bez ubezpieczenia i przeglądu. Po krótkim pościgu ulicami Żagania policjanci zatrzymali 25-letnią kobietę.

Coraz drożej na stacjach benzynowych w całym regionie lubuskim

26 lutego 2021, 12:12
W ostatnich dniach lutego paliwa na stacjach po raz kolejny w tym roku podrożały, a skala podwyżek w przypadku benzyn i diesla przekroczyła 10 groszy – donosi branżowy portal e-petrol.pl

Zielonogórski Rower Miejski powraca!

26 lutego 2021, 10:32
Już od poniedziałku, 1 marca mieszkańcy Zielonej Góry będą mogli ponownie korzystać z miejskich rowerów w Winnym Grodzie. Do dyspozycji mieszkańców będzie 400 pojazdów zlokalizowanych w 40 miejscach.

nSport+ pokaże żużel do 2025 roku. Umowa przedłużona

25 lutego 2021, 12:56
CANAL+ wygrał przetarg, na mocy którego przedłużył prawa telewizyjne do transmisji PGE Ekstraligi. Mecze najlepszej żużlowej ligi świata będzie można nadal oglądać w kanałach sportowych nadawcy, czyli nSport+ oraz w serwisie CANAL+ online aż do 2025 roku.

Policjant z KMP w Gorzowie zamieszany w handel narkotykami

25 lutego 2021, 10:55
Policja w Gorzowie Wielkopolskim ma ostatnio złą prasę. Kilka dni temu okazało się, że w wydziale prewencji zatrudniona było osoba skazana na przemyt narkotyków, a teraz światło dzienne ujrzała informacja o funkcjonariuszu, który handlował narkotykami. Policjant został dyscyplinarnie zwolniony ze służby.

Strażacy ściągali sarnę z lodu

25 lutego 2021, 10:33
Nietypowe zdarzenie na Odrze w okolicach Słubic. Strażacy pomagali sarnie opuścić oblodzone koryto rzeki. Zwierzę zostało przetransportowane na brzeg przy użyciu sań lodowych.


Fotoreportaże