Wiadomości

Chciał zarobić na złomie, zginął pod betonowymi schodami

26 kwietnia 2021, 16:01
Powracamy do tematu tragedii, do jakiej doszło kilka dni temu w Lubsku w powiecie żarskim. Tam, betonowe schody w opuszczonym budynku przygniotły mężczyznę. Prokuratorskie śledztwo wykazało, że mężczyzna nielegalnie wycinał metalowe elementy.

Pożar butli z gazem. Dwie osoby poparzone! [zdjęcia]

26 kwietnia 2021, 15:32
Pożar butli z gazem w Strzelcach Krajeńskich postawił na nogi wszystkie służby ratunkowe. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 12 w budynku przy ulicy Gdańskiej. Paliła się 11-kilogramowa butla z propanem-butanem. Dwie osoby zostały poparzone.

Na drogach coraz więcej motocyklistów

26 kwietnia 2021, 14:09
Robi się cieplej, więc lubuscy policjanci biorą pod lupę motocyklistów. Ci coraz częściej pojawiają się na naszych drogach. Celem policyjnych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz eliminowanie sprawców wykroczeń drogowych.

Potężny konar runął na zaparkowany samochód [zdjęcia]

26 kwietnia 2021, 12:21
Silny wiatr przewrócił drzewo w Międzyrzeczu. Wszystko to zdarzyło się w niedzielne popołudnie na jednym z osiedli mieszkaniowych. Aby usunąć ogromne drzewo, potrzebny był specjalistyczny sprzęt.

„Polski” seler pochodził z Holandii, a „polskie” ziemniaki z Francji.

26 kwietnia 2021, 12:04
Kolejna kara UOKiK dla właściciela Biedronki. Tym razem chodzi o wprowadzenie w błąd kupujących, jeżeli chodzi o kraj pochodzenia sprzedawanych towarów. Jak ustalił UOKiK, „polski” czosnek był z Hiszpanii, a „polskie” ziemniaki z Francji. Właściciel sieci sklepów ma zapłacić 60 milionów złotych kary. Obecnie kontrolowane są inne sklepy.

Dramatyczny wypadek na DK31. Kierowca spłonął w zmiażdżonym samochodzie [zdjęcia]

26 kwietnia 2021, 08:23
W poniedziałkowy poranek doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej nr 31 w rejonie miejscowości Górczyca. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów – ciężarówki, osobowego hyundaia i auta dostawczego. W wyniku wypadku, pojazdy zapaliły się. Niestety kierujący hyundaiem nie był w stanie wydostać się z auta i zginął w płomieniach.

Pożar byłego tartaku w Niedoradzu

25 kwietnia 2021, 22:59
12 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej walczy z pożarem budynków gospodarczych po byłym tartaku w Niedoradzu koło Nowej Soli. Pożar wybuchł w niedzielny wieczór, kilkanaście minut po godzinie 19.

Tragedia na drodze pod Milskiem. Nie żyje jedna osoba

25 kwietnia 2021, 15:40
W niedzielne popołudnie, na drodze pomiędzy Milskiem a Dąbrową w powiecie zielonogórskim doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki suzuki uderzył w drzewo. Mężczyzny nie udało się uratować pomimo reanimacji.

Koń uratowany przez strażaków. Był zatopiony w błocie [zdjęcia]

24 kwietnia 2021, 10:12
Nietypowa akacja sulęcińskich strażaków. Ratownicy z JRG Sulęcin i OSP Torzym zostali wezwani do pomocy przy wyciąganiu konia, który ugrzązł w błocie. Po kilku próbach, zwierzęciu udało się zwrócić wolność.

Podpalili mężczyznę denaturatem. Teraz stanęli przed sądem

23 kwietnia 2021, 20:37
To było zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Dwaj mężczyźni oblali 64-latka denaturatem, a później podpalili. Mężczyzna, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. W Sądzie Okręgowym w Gorzowie trwa proces oprawców. 46-letniemu Tomaszowi Sz. i 32-letni Krzysztofowi Ł. grozi nawet dożywocie.


Fotoreportaże