Wiadomości › Warto wiedzieć

Gorzów: od dziś szybko sprawdzisz gdzie jest autobus lub tramwaj

12 stycznia 2022, 11:22
To wręcz komunikacyjna rewolucja. W Gorzowie uruchomiono stronę, na której można zobaczyć, gdzie znajduje się wybrany przez nas autobus lub tramwaj. To element systemu informacji pasażerskiej, który od niedawna działa w mieście.

Wakacje na Teneryfie? O tym musisz pamiętać

7 stycznia 2022, 19:09
Wymarzone wakacje na Teneryfie już przed Tobą? W Polsce zimno, a tam wszyscy chodzą w krótkich spodenkach, więc trzeba wsiadać do samolotu i lecieć. Zanim jednak to zrobimy, musimy pamiętać o obostrzeniach covidowych.

Wojciech spod Gorzowa w półfinale Voice of Senior!

3 stycznia 2022, 17:54
Nie tylko najmłodsi śpiewają w różnego rodzaju programach rozrywkowych. Senior z podgorzowskiej Baczyny dostał się do półfinału Voice of Senior! Kibicujemy panu Wojciechowi!

Filety z karpia kosmicznie drogie

21 grudnia 2021, 14:20
Ceny filetów z karpia w tym roku ostro poszybowały w górę. Nie chodzi tu o całą rybę, a jedynie o tę część, która zazwyczaj zjadamy. Reszta i tak z reguły ląduje w koszu.

Listwa LED - do czego można ją wykorzystać?

20 grudnia 2021, 11:34
Dzisiaj możliwości oświetlenia naszych wnętrz są nieskończone. Szeroki wachlarz lamp, lampek czy listw oświetleniowych sprawia, że każdą rzecz możemy doskonale wyeksponować. Swoje lata świetności przeżywają obecnie listwy LED, które goszczą w naszych domach już od kilku dobrych lat. Są proste w montażu, stosunkowo niedrogie i efektowne. O tym do czego możemy wykorzystać listwy ledowe oraz dlaczego warto poświęcić im nieco więcej uwagi, dowiesz się z poniższego materiału.

Nowoczesny marketing – co jest jego podstawą?

20 grudnia 2021, 11:26
Prowadząc firmę, dużo czasu należy poświęcić na zdobywanie nowych klientów i podnoszenie zainteresowania obecnych. Często działania marketingowe, które firma prowadzi, nie są skuteczne. Dlaczego? Problemów jest wiele. Od braku znajomości własnych klientów, po zbyt częste zmiany samego kierunku działań. Aby nie zgubić się wśród nowych trendów i nowoczesnego marketingu, warto współpracować z fachowcem. Agencja PR Commplace, świetnie sprawdzi się jako partner, coach, ale i outsourcingowy dział marketingu.

Lubuskie: Gdzie kupić choinkę? Ceny w 2021 roku

20 grudnia 2021, 10:17
Cięta choinka może kosztować niecałe 20 złotych, ale kupimy też drzewko za ponad 200 złotych. Do wyboru, do koloru. Lepiej się pospieszyć, bo im bliżej świąt, tym wybór choinek może być mniejszy.

W Nowej Soli pojawiły się ekologiczne, zielone wyspy

14 grudnia 2021, 10:33
Ekologiczne, zielone wyspy z roślinami pojawiły się w Nowej Soli. Platformy z roślinnością oczyszczającą wodę pływają w basenie portowym Odry oraz w zbiorniku przy Zygmunta Starego. Pływające wyspy to inicjatywa pracowników Urzędu Miasta w Nowej Soli.

Choinki od RMF FM w Gorzowie i Zielonej Górze

13 grudnia 2021, 10:39
W Gorzowie o 9 rano, w Zielonej Górze od 14. Darmowe choinki od RMF FM zawsze cieszą ogromną popularnością. Nie inaczej będzie tym razem. Drzewka od największej stacji radiowej rozdawane będą na Starym Rynku i na Placu Bohaterów.

Rząd zaostrza obostrzenia. Ważne zmiany tuż przed świętami!

7 grudnia 2021, 13:50
We wtorek podczas konferencji prasowej ministerstwo zdrowia ogłosiło zmiany w obostrzeniach, które będą obowiązywać od 15 grudnia. Zamknięte zostaną kluby i dyskoteki, zostaną zmniejszone limity klientów w kinach, teatrach czy obiektach sportowych. Natomiast w okresie świątecznym i po Nowym Roku dzieci przejdą na naukę zdalną.