Wiadomości › Warto wiedzieć

Ozdoby do ogrodu z betonu – jakie wybrać i czy warto je mieć?

7 maja 2023, 09:07
Urządzając ogród należy pamiętać zarówno o aspekcie praktycznym, jak i estetycznym wybieranych dodatków. Warto zwrócić uwagę na modne ostatnio betonowe ozdoby do ogrodu.

Zmywarka wolnostojąca czy do zabudowy? Czy są jakieś różnice?

27 marca 2023, 12:56
Zmywarka jest już standardowym elementem wyposażenia każdej kuchni. Korzystanie z niej jest o wiele wygodniejsze niż ręczne mycie naczyń, a proces suszenia naczyń oszczędza nasz czas. Korzystanie ze zmywarki to mniejsze zużycie wody i większe oszczędności. O czym pamiętać, wybierając zmywarkę?

Nowoczesne baterie kuchenne czarne SINK Quality - jakie są ich zalety i dlaczego warto je wybrać?

27 marca 2023, 12:53
Baterie kuchenne są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni. Są one nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. W dzisiejszych czasach, kiedy design ma ogromne znaczenie, coraz więcej osób decyduje się na baterie kuchenne czarne. Są one bardzo eleganckie i modne, ale także praktyczne i trwałe. Jednym z ciekawszych producentów takich baterii jest firma SINK Quality.

W lutym rozliczamy PIT. Jakie są najważniejsze terminy?

30 stycznia 2023, 16:06
Do 31 stycznia pracodawcy muszą przesłać deklarację PIT-11 do właściwego urzędu skarbowego. Pracodawca musi też przesłać PIT-11 swoim pracownikom. Na to ma czas do końca lutego.

Zielona Góra: Ceny pączków na tłusty czwartek w 2023 roku

29 stycznia 2023, 19:36
Ile kosztują pączki w cukierniach w Zielonej Górze. Sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny w 2023 roku, tuż przed tłustym czwartkiem. Okazało się, że początki podrożały o około 15 procent.

31 lat temu został zamordowany Edward Jancarz. Co wydarzyło się w wilii w Gorzowie?

11 stycznia 2023, 11:40
Dziś mija dokładnie 31 lat od śmierci legendy gorzowskiego żużla – Edwarda Jancarza. Przez wiele lat wokół tej strasznej zbrodni powstało wiele mitów i legend. Napisano też wiele artykułów, często opartych na zasłyszanych plotkach czy emocjonalnie zaangażowanych w te wydarzenia kibiców. Jak było naprawdę?

W Słubicach padł sylwestrowy rekord: Było 18 stopni ciepła!

31 grudnia 2022, 16:56
Słubice w województwie lubuskim to najcieplejsze miejsce na pogodowej mapie Polski. O 13:30 w sylwestrową sobotę stacja meteo w najdalej na zachód wysuniętym skrawku Polski zanotowała 18 stopni powyżej zera.

Sofa Santa Lucia jako idealny układ rozkładany do Twojego domu

28 grudnia 2022, 19:14
Urządzasz wnętrze i szukasz oryginalnego, wielofunkcyjnego wypoczynku? Cenisz luksusowe meble? Zielona Góra to odpowiednie miejsce na taką inwestycję. W ofercie Arpio Meble znajdziesz bowiem najciekawsze rozwiązania, adekwatne do obecnych trendów. Zainspiruj się i uzyskaj ponadczasowe rozwiązania – idealne do każdego salonu. Sprawdź, czy narożnik modułowy Santa Lucia sprawdzi się i w Twoim wnętrzu. Twój wymarzony kącik wypoczynkowy jest na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego strona nie zajmuje miejsca w rankingu Google?

15 grudnia 2022, 10:42
Pytanie numer jeden, które wielu z nas zadaje przy zakładaniu nowej strony internetowej, brzmi: "Dlaczego moja strona nie zajmuje miejsca w rankingu Google?". Google jest najbardziej wartościową i używaną wyszukiwarką na świecie. Bez wyników organicznych nie uzyskasz żadnego ruchu na swojej stronie. Dlatego warto wiedzieć, jak sprawić, by Twoje strony zostały zauważone przez wyszukiwarki.

Padłeś ofiarą wypadku? Zobacz, gdzie zgłosić się po pomoc!

14 grudnia 2022, 16:34
Tylko w tym roku z pomocy Funduszu Sprawiedliwości skorzystało ponad 300 ofiar wypadków samochodowych, będących wynikiem przestępstwa, np. prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Każdy, kto padł ofiarą takiego przestępstwa może się zgłosić do placówek pomocy działających w całej Polsce! Są finansowane z Funduszu Sprawiedliwości, którego Dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Zatrudnieni tam specjaliści oferują wsparcie prawne, psychologiczne i materialne.