Nie żyje mężczyzna, który skoczył z wiaduktu na S3

3 czerwca 2023, 11:50, Marcin Kluwak
fot. archiwum
W sobotę 3 czerwca doszło do tragedii na drodze ekspresowej S3 w Zielonej Górze. 57-letni mężczyzna skoczył z wiaduktu prosto na trasę szybkiego ruchu. Pomimo długo prowadzonej reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny. Decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę 3 czerwca o godz. 10.02 w Zielonej Górze. Z wiaduktu na Szosie Kisielińskiej prosto na drogę ekspresową S3 skoczył mężczyzna. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Mężczyzna upadł na pas drogi S3 w kierunku Nowej Soli, prosto przed jadącym samochodem. Kiedy służby dotarły na miejsce, od razu przystąpiły do reanimacji mężczyzny. Niestety pomimo długo prowadzonej reanimacji, nie udało się uratować życia 57-letniego mieszkańca Zielonej Góry. Lekarz stwierdził zgon.

Przez dwie godziny na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości