Wiadomości › FSU

Ogromny pożar składowiska sprzętu agd. Płonęło kilkaset pralek i lodówek [zdjęcia]

11 kwietnia 2021, 11:47
Ponad cztery godziny strażacy z powiatu sulęcińskiego walczyli z pożarem w miejscowości Budzigniew. Palił się budynek oraz używany sprzęt agd, który znajdował na terenie posesji. Spłonęło łącznie kilkaset lodówek i pralek. W akcji gaśniczej brało udział 8 zastępów straży pożarnej.

Prace podziemne na wielu ulicach w Sulęcinie

17 marca 2021, 11:43
Sulęcin. W ostatnich dniach na ulicach miasta pojawiły się spore utrudnienia w ruchu drogowym. W kilku miejscach w mieście pojawili się robotnicy, którzy wykonują podziemne prace. Na szczęście to nie jest awaria, ale budowa kanalizacji.

Zobacz jak przebiega remont mostu w Świerkocinie

15 marca 2021, 12:45
Zarząd Dróg Wojewódzkich na bieżąco informuje o postępie prac na moście przez Wartę w Świerkocinie. Na zdjęciach udostępnionych w sieci widać, że pojawiła się już nowa płyta pomostowa.

Trwają prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu DK22 i DK24. Tworzą się ogromne korki

13 marca 2021, 10:55
W marcu rozpoczęła się przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 22 z drogą krajową nr 24 w pobliżu miejscowości Wałdowice, gdzie docelowo powstanie rondo. Na czas prac wprowadzono ruch wahadłowy, przez co tworzą się kilkukilometrowe korki. Wykonawca zapowiada, że utrudnienia mogą potrwać aż do końca sierpnia. Natomiast inwestycja powinna zostać zakończona do końca września.

Ruszyła rehabilitacja dla osób po przebytym zakażeniu COVID-19

2 marca 2021, 12:16
W Torzymiu została uruchomiona rehabilitacja dla osób po przebytym zakażeniu COVID-19. Pierwsi pacjenci już w poniedziałek 1 marca rozpoczęli turnus rehabilitacyjny. Kolejni dołączą jeszcze we wtorek 2 marca.

Remont mostu w Świerkocinie. Mieszkańcy sami zorganizowali sobie transport

23 lutego 2021, 13:01
Do końca czerwca trwać mają prace przy przebudowie mostu w ciągu drogi wojewódzkiej numer 131 w Świerkocinie. Mieszkańcy nie chcą jeździć codziennie objazdem kilkadziesiąt kilometrów przez Gorzów, znaleźli sposób na dotarcie do szkoły, czy pracy.

Niezwykłe szkolenie wojskowych nurków na skutym lodem jeziorze [zdjęcia]

7 lutego 2021, 17:48
Podwodna nawigacja, wydostawanie się spod lodu, ewakuacja załóg z zatopionych pojazdów, czy w końcu wydobycie z podwodnych czeluści zatopionego sprzętu wojskowego to tylko niektóre umiejętności, jakie muszą posiadać i nieustannie doskonalić wojskowi nurkowie inżynierii. Dlatego też od kilku dni na skutym lodem jeziorze Rakowe na terenie poligonu w Wędrzynie ćwiczą nurkowie z kilku jednostek wojskowych.

Największa inwestycja w historii Sulęcina ukończona

4 lutego 2021, 11:46
29 października 2018 roku na terenie oczyszczalni ścieków odbyło się symboliczne wkopanie szpadla pod inwestycję. Dziś możemy już mówić o oficjalnym zakończeniu tej największej w historii Sulęcina inwestycji.

Pijany kierowca audi prawie potrącił policjanta

3 lutego 2021, 09:35
Policjanci prowadzili przez kilkanaście kilometrów pościg za pijanym kierowcą audi, który podczas ucieczki omal nie potrącił jednego z funkcjonariuszy. Ucieczka mężczyzny zakończyła się na rozbiciu auta. Jak się okazało, 42-latek był nie tylko pijany, ale również posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Pożar forda po zderzeniu ze skodą. Poparzony 10-latek [zdjęcia]

2 lutego 2021, 11:53
We wtorkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 w rejonie skrzyżowania na Kołczyn doszło do dramatycznego wypadku. Samochód osobowy marki ford zderzył się ze skodą. W wyniku zderzenia ford całkowicie spłonął. W wypadku brały udział również trzy samochody ciężarowe. Rannych zostało pięć osób, w tym 10-letni chłopczyk, który doznał poparzeń oraz 9-miesięczna dziewczynka.


Fotoreportaże