Pacjent uciekł ze szpitala w Zielonej Górze. Znaleziono jego ciało

21 marca 2023, 11:26, Marcin Kluwak
fot. archiwum
W nocy z poniedziałku na wtorek ze szpitala w Zielonej Górze uciekł pacjent. Personel o całym zdarzeniu powiadomił policję. We wtorkowy poranek na jednej z ulic w mieście odnaleziono ciało 40-letniego obywatela Ukrainy.

W Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze przebywał 40-letni Ukrainiec. Mężczyzna jeszcze o godz. 3.20 w nocy we wtorek 21 marca był jeszcze w sali, gdzie przebywał z innymi pacjentami. Kilkadziesiąt minut później pielęgniarka zobaczyła, że mężczyzny już nie ma.

Personel szpitala najpierw na własną rękę przeszukał lecznicę i sprawdził monitoring. Ten wykazał, że mężczyzna w ogóle nie wyszedł z sali na korytarz. To oznaczało, że musiał wyskoczyć przez okno na daszek i uciec z lecznicy.

O całym zdarzeniu została powiadomiona Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze. Policjanci zostali postawieni na nogi i rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. We wtorkowy poranek przy ul. Świętej Kingi, w ślepym zaułku zostało odnalezione ciało poszukiwanego mężczyzny.

Na miejsce przyjechał prokurator i pogotowie. Z uwagi na brak śladów wskazujących na udział osób trzecich, prokurator odstąpił od wykonania sekcji zwłok.


Podziel się


Komentarze



Pozostałe wiadomości