Śmiertelny wypadek na S3. Kierowca hyundaia wjechał pod prąd i doprowadził do czołówki

6 września 2021, 08:38
fot. KPP Nowa Sól
W poniedziałek w nocy na trasie S3 koło Nowego Miasteczka doszło do tragicznego zdarzenia. 37-letni kierujący hyundaiem wjechał pod prąd na drogę ekspresową, gdzie czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem. Kierowca hyundaia zginął na miejscu, natomiast kierowca i pasażerowie z volkswagena trafili do szpitala.

Wszystko działo się po godz. 1 w nocy w poniedziałek 6 września na trasie S3 koło Nowego Miasteczka. Na 226 km drogi ekspresowej S3 z Nowej Soli w kierunku Nowego Miasteczka doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – hyundaia i volkswagena. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie.

Jak się okazało, kierujący hyundaiem wjechał pod prąd na drogę ekspresową, gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym volkswagenem. - W wyniku zderzenia hyundaia z volkswagenem, zginął 37-letni kierujący hyundaiem. Natomiast kierowca volkswagena i trzech pasażerów zostało przetransportowanych do szpitala – opowiada Justyna Sęczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku. Trasa S3 z Nowej Soli do Nowego Miasteczka była zablokowana do godz. 7 rano.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości