W parku znaleziono zwłoki mężczyzny

7 października 2021, 12:55
fot. Lubuska policja
Do tragicznego odkrycia doszło we wtorkowy wieczór 5 października w parku miejskim w Strzelcach Krajeńskich. W parku znaleziono zwłoki mężczyzny. Przez kilka godzin na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna był pracownikiem wesołego miasteczka, które rozstawiło się w strzeleckim parku.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich otrzymał we wtorek 5 października przed godz. 23 zgłoszenie o odnalezieniu zwłok mężczyzny w parku miejskim przy ul. Gorzowskiej w Strzelcach Krajeńskich. 

- Pracownicy wesołego miasteczka, które rozstawiło się w parku odnaleźli zwłoki mężczyzny w wieku około 30-35 lat. Trwa ustalanie jego tożsamości. Na miejscu do wczesnych godzin porannych w środę 6 października pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora – komentuje Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Ta zostanie przeprowadzona dopiero w poniedziałek 11 października i da odpowiedź na pytanie, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Prokurator wszczął w tej sprawie śledztwo.

Według nieoficjalnych informacji do których dotarł portal lubuskie24.pl, mężczyzna był pracownikiem wesołego miasteczka, a jego zwłoki zostały odnalezione przez kolegów z pracy.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości