Pogoda na święta dla Lubuskiego. Będzie ciepło i słonecznie

26 marca 2024, 10:38, Oprac. Marcin Kluwak
Wszystko wskazuje na to, że zbliżające się wielkimi krokami Święta Wielkanocne będą wyjątkowo pogodne. Na termometrach będzie powyżej 20 stopni Celsjusza, a słońce będzie mocno świecić!

To wymarzona pogoda na spacery, a nawet wycieczki całą rodziną poza miasto. Świąteczny weekend zapowiada się wyjątkowo pogodnie. Temperatura będzie wzrastać z dnia na dzień, aby w sobotę osiągnąć 23 stopnie. Będzie także słonecznie, co oznacza, że odczuwalna temperatura w słońcu może być jeszcze wyższa!

W Wielkanocną niedzielę pojawi się nieco chmur, a temperatura spadnie do 18 stopni Celsjusza - co wciąż jest bardzo przyzwoitą wartością. Podobnie będzie w Wielkanocny Poniedziałek. 1 kwietnia 2024 roku w naszym regionie będzie pochmurno, ale nadal ciepło - nawet 17-18 stopni!

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest bardzo niskie, co oznacza, że przełom marca i kwietnia będzie zachęcał do spacerów. Początek kwietnia będzie także dość ciepły. Co prawda czasami w nocy temperatura może spaść do 2-3 stopni, ale w ciągu dnia będzie 13-15 stopni!


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości