Policja z Żar szuka sprawcy ataku na rowerzystę

3 czerwca 2021, 14:12, Marcin Kluwak
Policjanci z Żar poszukują mężczyzny, który 20 maja na ulicy Moniuszki kopnął w rowerzystę, który przejeżdżał ulicą. Mężczyzna zrobił to zapewne dla żartu, ale konsekwencje mogły być poważne.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło na ulicy Moniuszki w Żarach, a zajście nagrał jeden z internatów, który umieścił wideo w sieci. Mimo tego, że film odtworzono wiele tysięcy razy, pokazano go też w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, do tej pory nie udało się wskazać sprawcy. Dlatego też żarska policja, postanowiła opublikować wizerunek mężczyzny, który dopuścił się tego czynu.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu osoby widocznej na zdjęciach, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach przy ulicy Legionistów 3.Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Żarach 47 794 12 11, lub do policjanta prowadzącego postępowanie tel. 47 79 41 264 , bądź pisząc na adres rzecznik.kpp_zary@go.policja.gov.pl.

Kopniak zdany przez rowerzystę był dość mocny. Mężczyzna stracił panowanie nad rowerem, zjechał z chodnika na jezdnię i tam upadł. Całe zajście widoczne jest na nagraniu z kamery umieszczonej w samochodzie jednego z internautów.

 

Takie śmieci chodzą po świecie, uciekli jak zobaczyli ze się zatrzymuje, kto może niech ślę dalej może duduś się znajdzie

Opublikowany przez Arka Sopniewskiego Czwartek, 20 maja 2021

Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości