Tragedia na torach. Mężczyzna na wózku inwalidzkim wjechał pod pociąg

17 listopada 2021, 22:30
W środowy wieczór doszło do tragicznego zdarzenia na dworcu PKP w miejscowości Górzyca w powiecie słubickim. Młody mężczyzna na wózku inwalidzkim wjechał wprost pod pociąg. Zginął na miejscu. W miejscu tragedii pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza, natomiast strażacy oświetlają teren.

Dyżurny słubickiej straży pożarnej w środę 17 listopada o godz. 21.38 otrzymał zgłoszenie o tragicznym wypadku na dworcu PKP przy ul. Kolejowej w Górzycy. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej oraz policja.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie od dyżurnego ruchu, że pod pociąg Intercity wjechał młody mężczyzna na wózku inwalidzkim. Niestety po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeszukaniu terenu, odnaleźliśmy zwłoki mężczyzny na torowisku - mówi Michał Borowy, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach.

Obecnie na miejscu zdarzenia pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza, którzy będą wyjaśniać dokładne okoliczności tragedii. Natomiast strażacy doświetlają teren. Ruch pociągów jest wstrzymany.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości