Nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna rozciął sobie nogę piłą mechaniczną

20 listopada 2021, 18:08
fot. Marcin Kluwak
51-letni mężczyzna ciął drewno za pomocą piły mechanicznej na jednej z posesji przy ul. Zielonej w Kostrzynie nad Odrą. W pewnym momencie doszło do nieszczęśliwego wypadku i mężczyzna zranił się piłą w nogę. Z raną szarpaną prawej nogi został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie 20 listopada na terenie jednej z prywatnych posesji przy ul. Zielonej w Kostrzynie nad Odrą. Po godz. 15 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który doznał obrażeń spowodowanych piłą mechaniczną. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Podczas cięcia drewna piłą mechaniczną doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego 51-letni mężczyzna doznał obrażeń nogi. - Mężczyzna rozciął sobie nogę za pomocą piły mechanicznej. Z raną szarpaną prawej nogi został przetransportowany przez strażaków do śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i zabrany do szpitala – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Mężczyzna trafił do szpitala w Gorzowie. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości