Tragedia na drodze pod Milskiem. Nie żyje jedna osoba

25 kwietnia 2021, 15:40, Marcin Kluwak
fot. Lubuska policja
W niedzielne popołudnie, na drodze pomiędzy Milskiem a Dąbrową w powiecie zielonogórskim doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki suzuki uderzył w drzewo. Mężczyzny nie udało się uratować pomimo reanimacji.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym zielonogórscy strażacy otrzymali o 14:31. Dyżurny KM PSP natychmiast zadysponował na miejsce 5 zastępów zawodowej i ochotniczej straży pożarnej. Kierowca samochodu osobowego marki suzuki jechał od strony Milska w kierunku miejscowości Dąbrowa i w pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył  drzewo.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w samochodzie była tylko jedna osoba. 47-letni kierowca był zakleszczony i aby go uwolnić, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Na miejsce zadysponowano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, gdyż stan poszkodowanego oceniano jako ciężki. - Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji, mężczyzna zmarł - mówi Małgorzata Barska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Droga pomiędzy Milskiem a Dąbrową jest obecnie zablokowana. Na miejscu pracuje policja oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości