Mężczyzna wsadzał dzieci do auta. Wtedy został śmiertelnie potrącony

29 kwietnia 2021, 12:27
fot. Stoją Krosno Odrzańskie
W czwartkowe przedpołudnie w Krośnie Odrzańskim doszło śmiertelnego potrącenia 39-letniego mężczyzny. Jak się okazało, okoliczności wypadku są dramatyczne. Wszystko wydarzyło się, kiedy mężczyzna wsadzał dzieci do auta zaparkowanego przed swoją posesją. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 39-latka.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim otrzymał w czwartek 29 kwietnia po godz. 11 zgłoszenie o potrąceniu przy ul. Piastów w Krośnie Odrzańskim. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Jak się okazało, potrącony mężczyzna zmarł pomimo reanimacji, a okoliczności zdarzenia są dramatyczne. - Wszystko wydarzyło się przy posesji, gdzie mieszkał 39-latek. Przed posesją było zaparkowane auto marki nissan do którego mężczyzna zapakował dwójkę dzieci i szedł po trzecie dziecko. Wtedy 27-letni kierujący samochodem marki dodge z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w nissana, następnie auto uderzyło w 39-letniego mężczyznę znajdującego się poza pojazdem. W momencie zdarzenia dwójka dzieci znajdowała się w nissanie – opowiada Justyna Kulka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się uratować życia 39-latka. Lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Trwa dokładne wyjaśnianie okoliczności tej tragedii.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości