Wypadek na zjeździe z Trasy Północnej. Dwie osoby zabite, dwie ranne

26 października 2021, 20:40
fot. KM PSP w Zielonej Górze
Tragiczne zdarzenie drogowe na drodze S3 na wysokości Zielonej Góry. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki opel oraz nissan. W wyniku wypadku dwie osoby zginęły, a dwie kolejne zostały ranne. Droga w kierunku Gorzowa przed węzłem północnym jest zablokowana.

Do zdarzenia na 191 kilometrze ekspresowej drogi nr 3 doszło we wtorek 26 października około 19:45. Jak wynika z pierwszych informacji przekazywanych przez straż pożarną do wypadku doszło na zjeździe z Trasy Północnej - jadąc w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. 

W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe - opel i nissan, w których podróżowały łącznie cztery osoby. Dwie osoby są przez dłuższy czas były reanimowane. Były to osoby w podeszłym wieku, których życia niestety nie udało się uratować. Kolejna - trzecia osoba w ciężkim stanie została odwieziona do szpitala, natomiast czwarta osoba, najmniej poszkodowana została opatrzona przez zespół ratownictwa medycznego. 

O zdarzeniu informuje też Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Według informacji z Punktu Informacji Drogowej, utrudnienia na S3 potrwają co najmniej cztery godziny. 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości