Znany przedsiębiorca zatrzymany pod zarzutem działania w grupie przestępczej

19 marca 2021, 13:13, Anna Kluwak, lubuskie24.pl
Znany przedsiębiorca budowlany miał zostać ostatnio zatrzymany pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Oprócz niego, do sprawy zatrzymano trzy inne osoby, które właśnie usłyszały zarzuty.

W ostatnich dniach na terenie Gorzowa i okolic doszło do zatrzymania czterech mężczyzn, którzy działali w zorganizowanej grupie przestępczej. Według nieoficjalnych informacji, jedną z zatrzymanych osób jest właściciel firmy budowlanej, która m.in. zajmuje się budową dróg w Gorzowie.

 - Doszło do zatrzymania czterech osób, są to mieszkańcy Gorzowa oraz okolicznych miejscowości. Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Zajmowali się pomocnictwem w wyłudzaniu towarów znacznej wartości – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Zatrzymane osoby działały całego regionu lubuskiego. Natomiast zorganizowana grupa przestępcza do której należeli, działała na terenie całej Polski. Dwóch mężczyzn zostało wypuszczonych po zastosowaniu wolnościowych środków zapobiegawczych. Natomiast pozostali dwaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani – jeden na dwa miesiące, drugi na trzy miesiące. - Sprawa jest rozwojowa – dodaje Łukasz Gospodarek.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości