Ciężarówka śmiertelnie potrąciła kobietę

21 kwietnia 2021, 19:57
fot. Shutterstock
W środowe popołudnie przy ul. Poznańskiej w Świebodzinie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem potrącił pieszą. Kobieta nie miała żadnych szans, zginęła na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

W środę 21 kwietnia o godz. 16.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie otrzymał zgłoszenie o potrąceniu przy ul. Poznańskiej w Świebodzinie. Na miejsce został wysłany patrol policji, dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak się okazało, kierujący samochodem ciężarowym potrącił pieszą. Kobieta nie miała żadnych szans na przeżycie, zginęła na miejscu. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna wyjeżdżał pojazdem ciężarowym ze składu opału i w momencie kiedy włączał się do ruchu wyjeżdżając z bramy, potrącił kobietę.

- Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Został zabezpieczony monitoring, który wyjaśni dokładnie okoliczności tej tragedii – mówi Marcin Ruciński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości